Intymność

Seks na stojąco

Seks na stojąco

Przez całe swoje istnienie człowiek nauczył się czerpać z seksu coraz więcej przyjemności. Od zawsze próbujemy czegoś nowego. Ciągle staramy się coś zmienić, urozmaicić, żeby było lepiej, ciekawiej, przyjemniej. Ilu ludzi na świecie tyle różnych opinii o różnych pozycjach seksualnych. Każdy jednak się zgodzi, że seks jest świetny. Poniżej przedstawiamy 3 podstawowe pozycje do wspólnej zabawy na stojąco.

Pozycja stojąca tylna

Pozycja ta jest bardzo podniecająca dla partnerów, którzy powinni być podobnego wzrostu. W pozycji tej kobieta pochyla się przed mężczyzną lekko rozsuwając nogi, dzięki czemu umożliwia łatwiejsze wprowadzenie członka przez mężczyznę. Pozycja ta zapewnia głęboką penetrację pochwy, głównie jej tylnej ściany dostarczając w ten sposób kobiecie dodatkowych wrażeń oraz umożliwia pełniejsze osiągnięcie orgazmu. Dominująca rola w tej pozycji należy do mężczyzny, który stojąc za kobietą ma możliwość wykonywania szerokiej gamy ruchów oraz może dodatkowo stymulować piersi i łechtaczkę kobiety. W pozycji tej kobieta może również objąć pośladki mężczyzny jednak wymaga to większej sprawności.

Pozycja ta umożliwia wprowadzenie członka głęboko, a ponieważ wejście do pochwy nie jest szeroko rozwarte, na prącie również działają silne bodźce. Pozycja stojąca tylna daje mężczyźnie możliwość swobodnych ruchów miednicy. Kąt ustawienia członka ułatwia wygodne wniknięcie do pochwy, a mężczyzna ma pełną kontrolę nad głębokością immisji oraz intensywnością i rytmem pchnięć, co zapewnia stymulację prowadzącą bądź najbardziej optymalną drogę do orgazmu. Taki układ pozwala mężczyźnie niemal całkowicie kontrolować przebieg stosunku, ale bardzo ogranicza możliwość wykonywania ruchów przez partnerkę, która jedynie poprzez zmianę ustawienia nóg i pochylenie tułowia może zmieniać kąt i głębokość penetracji.

 

 na stajaka

 

Pozycja stojąca przednia

Pozycja ta nie należy do najłatwiejszych i wymaga aby partnerzy byli podobnego wzrostu. Jeżeli różnica między partnerami jest znacząca i uniemożliwia odbycie stosunku wówczas niższy z partnerów może stanąć na podwyższeniu wyrównującym ewentualną różnicę wzrostu. W pozycji tej partnerzy stoją oboje. Mimo, że pozycja ta zapewnia płytką penetrację jednak umożliwia namiętne całowanie się i dotykanie piersi. Kobieta ma również możliwość dotyku moszny mężczyzny.

Zaletą pozycji stojącej jest zapewnienie bezpośredniego, fizycznego kontaktu najwrażliwszych na erotyczny dotyk sfer ciał obojga kochanków: wzgórków łonowych, okolic brzucha i piersi.

 

Pozycja stojąca z podtrzymywaniem kobiety

Pozycja ta nie należy do najłatwiejszych, gdyż wymaga od mężczyzny dużej zręczności i siły fizycznej. W pozycji tej stojący mężczyzna podtrzymuje za uda lub pośladki kobietę, która nogami obejmuje biodra mężczyzny. W pozycji tej główna rola przypada mężczyźnie, który musi lekko unosić i opuszczać kobietę. Ułatwieniem dla tej pozycji może być podparcie pleców partnerki o znajdującą się z tyłu ścianę. Pozycja ta zapewnia głęboką stymulację pochwy oraz jednoczesną stymulację łechtaczki członkiem partnera, a ucisk ud i warg sromowych na nasadę członka dostarcza dodatkowych, bardzo silnych bodźców.

Jeśli partner ma jakiekolwiek kłopoty z kręgosłupem, ta narażająca na dodatkowe obciążenia technika współżycia okazuje się często zbyt męcząca. Jeśli zaś partnerka jest znacznie cięższa, sama różnica wagi może być dla mężczyzny uciążliwa i dotkliwie ograniczyć wykonywanie ruchów.

W pozycjach stojących partnerzy mają ograniczoną swobodę ruchów, jednak oboje powinni skupić swe wysiłki na osiągnięciu synchroniczności i płynności, unikając przypadkowych "zderzeń i tarć". Łagodne kołysanie biodrami z boku na bok umożliwi doskonałe zestrojenie, jednoczesne, koliste ruchy bioder dostarczą niezapomnianych i podniecających wrażeń.

Niech seks będzie z wami.

 Reklama

feromony skuteczne