Intymność

Seks oralny czyli jak używać języka

Seks oralny, czyli jak używać języka

Seks oralny jest dość popularną praktyką seksualną, mogącą dać dużo przyjemności obydwojgu panterom i stać się regularną i satysfakcjonującą częścią życia seksualnego. Seks oralny jest wielką przyjemnością dla mężczyzn, gdyż gwarantuje bezpośrednią stymulację prącia i moszny. U kobiet uczucie przyjemności pochodzi głównie z drażnienia wrażliwych zakończeń nerwowych znajdujących się w okolicy łechtaczki.

 

Wielu mężczyzn zabiera się do seksu oralnego rozchylając nogi kobiety i przykładając usta do jej genitaliów. Następne zaczynają lizać, ssać i przygryzać różne części sromu. Każda technika jest dobra, bo czegokolwiek byś nie dotknął dostarczysz partnerce pewnych doznań.

 

Pechowo dla kobiet, mężczyźni często zapominają, że najważniejszy jest sposób w jaki używają języka w celu wywołania pobudzenia u partnerki

 

Zwykle są oni tak zajęci pieszczeniem całego sromu, że zapominają o tym, iż podstawą jest sposób w jaki pieszczą ciało kobiety, a nie rejony których dotykają. Dlatego tak ważne jest poznanie sposobów używania języka z których każdy odgrywa unikalną rolę w sztuce kochania.

Podczas stosunku oralnego, gdy partner pieści łechtaczkę kobieta powinna skupić się na utrzymywaniu napiętego mięśnia Kegela oraz mięśni nóg. Dzięki napinaniu mięśnia Kegela będzie cały czas świadoma odczuć docierających z narządów płciowych. Napinanie mięśni nóg sprawi, że będzie wychylać miednicę do przodu co gwarantuje lepszą pozycję do seksu oralnego.

 

W czasie stosunku oralnego zwrócić uwagę w jaki sposób partner operuje językiem. Partnerka powinna ustalić, które sposoby najbardziej jej odpowiadają.

 

jak uzywac

 

Sześć głównych pozycji języka stosowanych w czasie seksu oralnego oraz ćwiczenia

 

Język szeroki z ostrymi krawędziami

Aby uzyskać taką pozycję należy wysunąć język tak daleko jak tylko się da i spróbować dosięgnąć nosa. Po ułożeniu języka w ten sposób trzeba utrzymać napięcie mięśni i zacząć poruszać językiem dookoła.

 

Język okrągły z ostrymi krawędziami

Aby uzyskać tą pozycję trzeba równocześnie dotknąć czubkiem języka od podniebienia a nasadą języka do dna jamy ustnej. W tej pozycji próbujemy przesuwać język w głąb i na zewnątrz cały czas pamiętając o tym aby był napięty i okrągły.

 

Język płaski, miękki, szeroki

Aby uzyskać tę pozycję rozpłaszczamy język w jamie ustnej niech spoczywa delikatnie na dolnych zębach. Teraz powoli utrzymując pozycję trzeba wysunąć język z ust. Ćwiczymy poruszanie szerokiego czubka języka w górę, w dół i na boki.

 

Język płaski, twardy, szeroki

Aby uzyskać tę pozycję rozpłaszczasz język w jamie ustnej i przykrywasz nim wszystkie dolne zęby. Używając siły próbujesz pchać językiem we wszystkich kierunkach. Poruszaj nim dookoła, w głąb i na zewnątrz jamy ustnej, cały czas pamiętając o tym aby był twardy i szeroki.

 

Język odwrócony

Aby uzyskać tę pozycję przekręcasz język "do góry nogami" i próbujesz wysunąć go na zewnątrz cały czas utrzymując taką pozycję.

 

Język z podwiniętymi brzegami

Aby uzyskać taką pozycję podwiń do góry boki języka, tak by się zetknęły po czym wysuń język na zewnątrz. Utrzymując tą pozycję obracaj językiem zgodnie i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

 

Po nauczeniu się tych pozycji trzeba przećwiczyć powyższe w praktyce, na poszczególnych częściach sromu partnerki. W praktyce jest to znacznie trudniejsze niż się wydaje i większość ludzi zapomina utrzymywać język w odpowiedniej pozycji i rozluźnia go. Wielu osobom pomaga wykonywanie wspomnianych ćwiczeń a niektórzy twierdzą, że użycie smakowych substancji do smarowania narządów płciowych może bardzo ułatwić ich wykonanie.

Reklama

feromony sa dobre

 

Zauważ, że gdy dotykasz językiem czy to własnej ręki czy też sromu partnerki dość szybko staje się on suchy. Zdarza się to często i niezależnie od pozycji języka. Chociaż żadna z pozycji nie jest ani lepsza ani gorsza, to jednak istnieje prosty sposób na uniknięcie takiej sytuacji. Po prostu zanim zaczniesz zwilżaj koniec języka śliną. Mimo to po kilku minutach lizania w twoich ustach zacznie zbierać się ślina. W tej sytuacji najważniejsze jest byś utrzymywał swój język wilgotny i nie ślinił się.

Jedną z najgorszych rzeczy jest podrażnienie narządów płciowych szorstkim językiem. W takiej sytuacji pomocny może się okazać żel za pomocą którego możesz utrzymać gładkość powierzchni.

 

Pozycja do seksu oralnego

Część kobiet twierdzi, że ich ulubioną pozycją do seksu oralnego jest taka, gdy leżą z szeroko rozłożonymi nogami podczas gdy partner klęczy naprzeciwko. Inne mówią, że osiągają największe podniecenie gdy siedzą na stole a partner znajduje się niżej z ustami na wysokości narządów płciowych.

W każdym przypadku ważne jest eksperymentowanie w próbowaniu różnych pozycji aby nie tylko poszerzyć wiedzę o tym jak wpływają one na doznania seksualne, ale także by urozmaicić stosunek płciowy.

 

Dobry seks wymaga pewnych schematów wynikających z poznania potrzeb partnera ale także chęci próbowania czegoś nowego, czego nie robiliście do tej pory.

 

Tempo seksu oralnego

Jeśli więc oboje jesteście gotowi by zacząć, powinniście ustalić jakie tempo wolicie na początek. Mężczyzna może zacząć powoli, stopniowo dozując wywoływane u partnerki podniecenie. Oznacza to dość długotrwałe całowanie, lizanie i podgryzanie wewnętrznej strony ud z jednoczesnym powolnym przesuwaniem się w górę w stronę sromu. Drugim sposobem jest szybkie rozpoczęcie seksu oralnego i gwałtowne zajęcie się sromem kobiety.

 

Oba sposoby są równie ważne i mają swoje mocne punkty

Zwróć uwagę, że eksperymentowanie może wywołać szeroką gamę odczuć. Bez względu na rodzaj reakcji twojej partnerki wszystko jest dozwolone, a głównym celem jest odkrycie waszych preferencji dotyczących seksu oralnego. Kiedy oboje poznacie co wam odpowiada, będziecie na lepszej pozycji do dalszego poszukiwania i próbowania jakie zachowania chcielibyście w przyszłości rozwijać.