Intymność

Seksualna etykieta

Seksualna etykieta

Nie ma nic wspanialszego niż spontaniczny seks. Jednak, cała zabawa może stracić swój urok, jeśli zrobimy coś, co będzie dla drugiej strony nie wybaczalne. Nawet jeśli uważasz się za dobrego kochanka, bądź kochankę, to musisz pamiętać o kilku rzeczach.

 

Higiena osobista

Niepodważalnie na pierwszym miejscu w niej jest: higiena osobista. Wydawałoby się to oczywiste, ale czy na pewno do końca tak jest? Zaczynając od podstawowego dbania o czystość, a kończąc na rzeczach, o których nie koniecznie musisz wiedzieć - bo zależne od upodobań twojej partnerki seksualnej. Jeśli umawiasz się na seks spotkanie, nie wystarczy poranny prysznic, gdy mija po tym zdarzeniu kilka godzin. To się tyczy tak samo mężczyzn jak i kobiet. Nasze ciało w miejscach intymnych, wydziela mocniejszą woń. Tak więc zanim rozpoczniesz miłosne igraszki, warto skorzystać z prysznica, kąpieli. Jeśli chcesz mieć pewność, że wasz akt będzie samą rozkoszą, możesz potraktować to jako grę wstępną, zapraszając partnerkę pod prysznic. Między jednym aktem, a drugim też zalecane jest szybkie umycie się...

Czy wiesz jak twój partner zapatruje się na owłosienie w miejscach intymnych? Warto to wiedzieć. Spójrz na swoje ciało, dłonie paznokcie, czy są zadbane...Niech twój wygląd nie stawia żadnych barier, przed erotycznymi grami. Bez wyjątku, czy znasz swojego kochanka długo, czy nie wiedz, że bezwzględnie zabronione jest puszczanie "bąków", bekanie - to mało przyjemne, nawet jeśli jesteście mocno rozbawieni i miałoby to być żartem.

 

 

Upodobania

Wiele kobiet nie lubi rozmawiać, o swoich upodobaniach seksualnych...a szkoda, bo ma to istotne znaczenie dla ich własnej satysfakcji, jak i tego by nie pozostać rozczarowaną. Więc jeśli jesteś kobietą - to mów o tym śmiało. Faktem jest, że często sam mężczyzna zraża kobietę to rozmowy na ten temat....Błędem by było wypalać wprost np: - "lubisz seks analny?"

Wiem, iż mężczyźni wolą pytać wprost, niż krążyć na palcach wokół tematu. Jednak prościej będzie zyskać odpowiedź, jeśli uprzedzisz partnerkę o tym, że chcesz na te tematy porozmawiać i dlaczego. Powiedz na przykład: - "Mam do Ciebie kilka pytań dość intymnych, chciałbym poznać twoje zdanie na ten temat, ponieważ zależy mi na twojej satysfakcji i myślę, że ważne jest poznanie własnych upodobań."

Zacznij rozmowę na ten temat, gdy będziesz przekonany o jej chęci współżycia z Tobą. Warto wiedzieć, czy partnerka lubi klapsy, czy nie ma nic przeciwko lekkiemu trzymaniu ją za włosy, pikantnym słowom itd... Dajmy na to, że ty to lubisz i w przypływie podniecenia, zrobisz taki krok, nieświadomy, iż ona tego nie akceptuje. W takim momencie, całe uniesienie może spaść "do zera". Zresztą wiedza na ten temat pomoże wam lepiej się zgrać ze sobą, oraz pobudzi waszą wyobraźnie, wzajemnie.

 

Finisz

Powoli zmierzam ku końcowi. Jesteście po mokrej grze wstępnej, macie za sobą szalony i namiętny seks... Za chwilę wasze ciała eksplodują w rozkoszy i co dalej, czy to już koniec?

Czego oczekuje kobieta po seksie, a na co ma ochotę facet? Tak...kobieta ma ochotę czasem za miziać na śmierć: przytulać, całować, szeptać... Facet, czuje się zaspokojony i senny. Nikt nie każe Ci zmuszać się do pieszczot, jeśli nie masz na to ochoty w takiej chwili. Jednak ostatnią zasadą jest: okazanie wdzięczności i szepnięcie kilku słów. A potem jeśli macie na to oboje chęć, wtulenie się w siebie i słodki sen. Zaraz, zaraz powiecie, jak to wdzięczność za seks - brzmi dziwnie. Być może, ale nie chodzi o to, by sobie nawzajem dziękować.

Możesz jednak powiedzieć jej: - "kochanie było cudowanie, lubię czuć twoją bliskość, ale teraz czuje, że muszę chwile poleżeć. Jeśli masz chęć to poleż ze mną". Ona naprawdę to zrozumie, jest to lepsze rozwiązania, niż odwracanie się bez słowa plecami. Kobiety lubią sobie dopowiadać i interpretować sytuacje, nie zawsze właściwie. Kilka słów, pozwala zachować miły nastrój naprawdę do końca.

Artykuł pochodzi z serwisu Artelis.

{jumi[*9]}