Moto Sfera

Sklep motoryzacyjny AutoCzesciZielonki.pl

Sklep motoryzacyjny AutoCzesciZielonki.pl – tu znajdziesz swoje części

Szukasz sprawdzonego sklepu, w którym kupisz wysokiej jakości części samochodowe pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów? Naturalnym jest, że poszukując części do auta, chcemy kupować możliwie jak najtaniej, jednocześnie nie rezygnując z jakości wykonania oraz funkcjonalności. Taka idea przyświecała nam, gdy zakładaliśmy sklep motoryzacyjny AutoCzesciZielonki.pl. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

 

Sklep motoryzacyjny AutoCzesciZielonki.pl – ponad 16-lat doświadczenia na rynku

Nasz asortyment składa się z oryginalnych części oraz zamienników pochodzących od czołowych producentów, takich jak np.: Luk, Gates, Febi, INA, Continental, Brembo, TRW, Sachs czy Lemforder. Dysponujemy częściami do wszystkich najpopularniejszych modeli samochodów z europejskiego rynku, a naszą ofertę uzupełniają oleje silnikowe, pozostałe płyny eksploatacyjne oraz narzędzia warsztatowe Sata.

Niezależnie od tego, jakiej części poszukujesz, sklep motoryzacyjny AutoCzesciZielonki.pl jest w stanie zaoferować Ci najwyższej klasy oryginał lub zamiennik o równie wysokiej jakości wykonania. Nasza oferta dedykowana jest zarówno do klientów detalicznych, jak i większych warsztatów oraz serwisów samochodowych.

 

Rodzaje części dostępnych w sklepie motoryzacyjnym AutoCzesciZielonki.pl

Części samochodowe można podzielić na cztery kategorie: części oryginalne OE, części oryginalne OEM, zamienniki wysokiej jakości OEQ oraz pozostałe zamienniki AM. To, które części wybierzesz, zależy już tylko od Twoich preferencji oraz zasobności portfela.

Części oryginalne OE to najwyższej jakości części sygnowane logiem marki auta. Tego typu produkty dostępne są głównie w ASO. Części OEM to oryginalne komponenty pochodzące od firmy dostarczającej części producentowi aut przy produkcji samochodów. Części OEM sprzedawany jest pod logiem firmy, która je produkuje.

Sklep motoryzacyjny AutoCzesciZielonki.pl może zaoferować Ci wysokiej jakości zamienniki OEQ. Są to części pochodzące od sprawdzonych producentów, które zyskały certyfikaty potwierdzające ich jakość. Są one o wiele tańsze od oryginałów, a jednocześnie gwarantują identyczną lub porównywalną jakość wykonania. Ostatnim rodzajem części są zamienniki AM. Ich jakość nie jest potwierdzona żadnym certyfikatem, niemniej nie oznacza to, że są one niskiej jakości.

 

Jak kupować części? Przede wszystkim kieruj się marką

W sieci można znaleźć wiele podróbek i niskiej jakości części z fałszywym znakiem towarowym, których zamontowanie w pojeździe może wiązać się z wieloma przykrymi konsekwencjami. Nasz sklep motoryzacyjny AutoCzesciZielonki.pl oferuje wyłącznie sprawdzone produkty pochodzące od renomowanych producentów części samochodowych. Dlatego też kupując u nas, zyskasz gwarancję najwyższej jakości, dokładnego spasowania komponentów, a także znacznej wytrzymałości i żywotności.

Jeżeli masz problem ze znalezieniem interesującej Cię części, skontaktuj się z naszymi doradcami. Zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązania i wspólnie znajdziemy części od renomowanych producentów w świetnej cenie.

 Artykuł zewnętrzny