Intymność

Stymulacja psychologiczna

Stymulacja psychologiczna seksu

Powszechną seksualną obsesją mężczyzn jest ich fizyczność. Często podchodzą mechanicznie do seksu. Kobietę traktują jako rodzaj urządzenia. Używają jej w jakiś sposób, przez jakiś czas i naraz - orgazm.

 

Takie podejście jest niewłaściwie dlatego, że kompletnie pomija psychologiczny aspekt seksu. Chociaż jest on trudniejszy do zauważenia i zrozumienia, to jest zdecydowanie ważniejszy.

Mężczyźni wydają fortunę, by stać się bardziej atrakcyjnymi dla płci przeciwnej. Czy to na ciuchy, na randki, czy inne "narzędzia" uwodzenia. Poświęcają tyle czasu i pieniędzy właśnie po to, by być atrakcyjnymi dla kobiet. A przecież mogą kupić sobie "zabawki", które dają sporo możliwości, np. poczuć waginę prawie tak samo jak w rzeczywistości.

 

Dlaczego więc wybieramy archaiczne podejście? Dlaczego nie wystarczy kupić sobie takiej zabawki i nie skupić się wyłącznie na doznaniach fizycznych?

Erotyczne gadżety mogą dostarczyć stymulacji fizycznej, ale nie są jednak w stanie zapewnić psychologicznej. A właśnie stymulacja psychologiczna jest najważniejszym aspektem seksu. Połączenie doznań psychicznych z elementarnymi doznaniami fizycznymi daje oszałamiający efekt. Czy widzisz różnicę jaka jest między masturbacją a uprawianiem seksu z piękną kobietą? Tę różnicę stanowi element psychologiczny.

 

psychologiczny 2

 

Choć jest on ważny dla mężczyzn, to dziesięciokrotnie istotniejszy jest dla kobiet

Kobiety mogę sprawić sobie wibrator, dildo czy inny gadżet, który zapewni im doskonałe doznania fizyczne, ale w istocie wiele kobiet kupuje je na czas, kiedy nie mają okazji uprawiać seksu. Ale gdy się spytasz o nie kobiety, to dowiesz się, że są one jedynie marnymi substytami prawdziwych rzeczy. Ich fantazje nie krążą wokół tych urządzeń. Ich fantazje dotyczą prawdziwego seksu.

 

Powinno być oczywistym, że sposób, by stać się dobrym w łóżku, nie leży w fizycznym sposobie stymulacji ciała. Leży on w sposobie stymulacji naszego umysłu i wyobraźni. Kiedy posiadamy technikę, to tym co rzeczywiście może doprowadzić kobietę do rozkoszy jest nasza wiedza jak ją podniecić psychologicznie. Połącz ten rodzaj podniety z techniką, a masz receptę na wspaniały seks.