Powszechną seksualną obsesją mężczyzn jest ich fizyczność. Często podchodzą mechanicznie do seksu. Kobietę traktują jako rodzaj urządzenia. Używają jej w jakiś sposób, przez jakiś czas i naraz - orgazm.

 

Takie podejście jest niewłaściwie dlatego, że kompletnie pomija psychologiczny aspekt seksu. Chociaż jest on trudniejszy do zauważenia i zrozumienia, to jest zdecydowanie ważniejszy. Dlaczego? Mężczyźni wydają fortunę, by stać się bardziej atrakcyjnym dla płci przeciwnej. Czy to na ciuchy, na randki czy inne "narzędzia" uwodzenia, a poświęcaj tyle czasu i pieniędzy po to, by być atrakcyjnym dla kobiet. Mogą też kupić sobie "zabawki", które dają np. poczuć waginę prawie tak samo jak w rzeczywistości.

Reklama

Dlaczego więc jest archaiczne podejście? Dlaczego więc nie wystarczy kupić sobie takiej zabawki i nie skupić się na takich doznaniach?

Erotyczne gadżety mogą dostarczyć stymulacji fizycznej, ale nie są jednak w stanie zapewnić psychologicznej. A stymulacja psychologiczna jest najważniejszym aspektem seksu. Połączenie doznań psychicznych z elementarnymi doznaniami fizycznymi dają oszałamiający efekt. Porównaj różnicę jaka jest między masturbacją a uprawianiem seksu z piękną kobietą. Tę różnicę stanowi element psychologiczny.

Choć jest on ważny dla mężczyzn, to dziesięciokrotnie istotniejszy jest dla kobiet. Kobiety mogę sprawić sobie wibrator, dildo czy inny gadżet, który zapewni im doskonałe doznania fizyczne, ale w istocie wiele kobiet kupuje je na czas, kiedy nie mają okazji uprawiać seksu. Ale gdy się spytasz o nie kobiety, to dowiesz się, że są one jedynie marnymi substytami prawdziwych rzeczy. Ich fantazje nie krążą wokół tych urządzeń. Ich fantazje dotyczą prawdziwego seksu.

Powinno być oczywistym, że sposób, by stać się dobrym w łóżku nie leży w fizycznym sposobie stymulacji ciała. Leży on w sposobie stymulacja naszego umysłu i wyobraźni. Kiedy posiadamy technikę, to tym co rzeczywiście może doprowadzić kobietę do rozkoszy jest nasza wiedza jak ją podniecić psychologicznie. Połącz ten rodzaj podniety z techniką, a masz receptę na wspaniały seks.

Dodaj komentarz
Kod antyspamowy Odśwież