Żyć Dobrze

Święto mężczyzn dzień ojca

Święto mężczyzn

Media od dawna usiłują wmówić nam, że to Dzień Matki jest świętem wymagającym celebrowania i naszej szczególnej uwagi, a analogiczne święto dedykowane mężczyznom wystarczy, że uhonorujemy życzeniami. Nie powinniśmy jednak poddawać się temu zabiegowi, w końcu oboje rodziców darzymy tak samo intensywną miłością! Dzień Ojca jest idealną okazją, aby przypomnieć każdemu tatusiowi, ile dla nas znaczy i jak istotną rolę odegrał w naszym życiu. Złóżmy mu wizytę i wręczmy symboliczny podarek! Co sprawdzi się w tej roli najlepiej? Zapoznaj się z naszymi sugestiami!

 

Nie powielaj schematów

Na początek powiedzmy sobie jedno: najpopularniejsze prezenty dla taty zostaw osobom bez wyobraźni. W sklepach nawet nie patrz w stronę krawatów czy koszul w kratkę. To, że twój tata uśmiechał się, gdy odpakowywał piętnaście poprzednich elementów garderoby, oznacza tylko tyle, iż nie chciał sprawić ci przykrości wyrażając swoje niezadowolenie.

 

Bilet na koncert

Wszyscy miłośnicy muzyki z pewnością cieszą się, że Polska figuruje jako przystanek na mapie tras koncertowych wielu znanych kapel. W koncertach, wbrew pozorom, uczestniczą osoby w każdym wieku, zwłaszcza jeśli grający zespół zdobył popularność wcześniej niż dekadę temu.
Bilet na koncert to świetny prezent nawet wtedy, gdy twój tata nie mieszka w dużym mieście. Stanowi bowiem pretekst do wybrania się na całodniową wycieczkę, zakończoną wieczornym szaleństwem.
Zanim zakupisz wejściówkę na koncert, koniecznie sprawdź, jaki jest rozkład miejsc na terenie imprezy. Lepiej oczywiście dopłacić kilkadziesiąt złotych i obdarować bliską osobę biletem przypisanym do strefy pod samą sceną, niż do dalekich trybun.

 

Bilet na wydarzenie sportowe

Wejściówka na mecz ulubionej drużyny siatkarskiej lub piłkarskiej ucieszy każdego wielbiciela sportu. Najlepiej podwójna, mało kto bowiem przepada za uczestnictwem w imprezach w pojedynkę. Dzięki takiemu upominkowi tata będzie miał okazję oderwać się od codzienności, a także spędzić trochę czasu z dawno nie widzianym kolegą lub zaprzyjaźnionym sąsiadem.

 

Przypomnij mu młodość!

Coraz większą popularność zdobywają prezenty w postaci bonów na skorzystanie z niestandardowych usług lub aktywności. Za pomocą sieci bez trudu znajdziesz możliwość zakupu takowych, które można zrealizować niedaleko twojego miejsca zamieszkania. Wykup tacie jazdę luksusowym autem, skok na bungee czy krótki lot balonem!

To świetna alternatywa, zwłaszcza dlatego, że taki bon można zazwyczaj zrealizować w ciągu roku od daty jego zakupu.
Uwaga: propozycja zarezerwowana wyłącznie dla rodziców młodych duchem, lubiących wrażenia i adrenalinę!

 

Czas

Nic nie cieszy rodziców tak, jak uwaga, jaką poświęcają im ich dzieci. Z co najmniej kilkudniowym wyprzedzeniem skontaktuj się ze swoim rodzeństwem i przedstaw im swój pomysł. Umówcie się, aby tego dnia zjawić się u taty i spędzić w jego towarzystwie cały dzień, robiąc coś niezwykłego. Dzień Ojca wypada w czerwcu, czyli w okresie, gdy aura pogodowa sprzyja wyjazdom za miasto. Możecie wybrać się nad pobliskie jezioro, wypożyczyć kajaki i odpocząć na łonie natury. Urządzić grilla w przydomowym ogródku, obejrzeć w kinie ciekawy film, urządzić wycieczkę do muzeum.

Wspólnie spędzone chwile z pewnością odświeżą wspomnienia lat dziecięcych, kiedy to nie rozstawaliście się w wolnym czasie ani na chwilę!

 

logo goodiesArtykuł został przygotowany przez sklep internetowy Goodies.pl. Na stronie www.goodies.pl znajdą Państwo idealne prezenty dla taty i inne okazje.