Moto Sfera

Szukasz serwisu samochodów amerykańskich

Szukasz serwisu samochodów amerykańskich? Odwiedź serwis z doświadczeniem!

Amerykańskie samochody muszą być specjalnie serwisowane - zwykły mechanik może nie poradzić sobie ze skomplikowanym, odmiennym od europejskiego sprzętem. Szczególnie problematyczna jest amerykańska elektronika. Trudno się ją naprawia. Nawet przeróbka oświetlenia może uszkodzić instalację elektryczną. Dbając o swoje amerykańskie auto najlepiej oddać je do specjalistycznego serwisu.

 

Jankeska fantazja

Amerykańskie samochody nie są tanie - takich aut jak Chrysler, Jeep, Dodge czy Lancia nie nabywa się przypadkiem. Tym bardziej, decydując się na zakup amerykańskiego wozu, nie powinno się oszczędzać na serwisie. Zadbany samochód może jeździć po drogach wiele lat, jednocześnie wzbudzając zazdrość przechodniów. Dobre auto trzeba jednak oddawać do przeglądu prawdziwym fachowcom, żeby mieć pewność, że będzie prawidłowo naprawiane i kontrolowane.

Zaufanie do mechanika to podstawa. Najlepiej wybrać taki serwis, który z jednej strony zatrudnia doświadczonych specjalistów, a z drugiej jest otwarty na nowości i wprowadzanie udogodnień. Serwis edmark.com.pl to wieloletnia, rodzinna firma, której największą zaletą są pracownicy – pasjonaci amerykańskich wozów. Niektórzy z nich pracują w firmie kilkanaście lat, są zapoznani ze specyfiką tych pojazdów i łatwo potrafią zdiagnozować ewentualny problem. Bardzo ważne jest również systematyczne doszkalanie pracowników. Nie tylko podnosi kwalifikacje pracowników, ale również buduje prestiż całej firmy.

 

Ubezpieczyciel

Z jakiegoś powodu w społeczeństwie krąży opinia, że autoryzowane serwisy nastawione są na wyzysk. To bardzo krzywdzący stereotyp. Autoryzowane serwisy są droższe od tych zwykłych, ponieważ płacą za oryginalne i sprawdzone części oraz autoryzację konkretnej marki. Specjalizują się też w konkretnych naprawach. Mechanicy z autoryzowanych serwisów najlepiej znają się na samochodach wybranych marek i potrafią je dobrze skontrolować. Poza tym naprawa w autoryzowanym serwisie za każdym razem łączy się z gwarancją na każdą przeróbkę. Idealnym rozwiązaniem jest zakupienie auta w salonie i później serwisowanie go w tym samym miejscu.

Tegu typu usługę proponuje serwis Edmark Auto. Często zdarza się, że klienci, którzy kilkanaście lat temu kupili w ich salonie swój samochód korzystają również z serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego. Przy wyborze odpowiedniego serwisu warto też zwrócić uwagę na wiarygodność mechanika i indywidualne podejście do każdego klienta.

 

Co wtedy, gdy dojdzie do wypadku?

Warto zadbać o to, by po jakiejkolwiek stłuczce, wraz z rzeczoznawcą na miejscu pojawił się sprawdzony mechanik. Niektóre serwisy oferują w takiej sytuacji załatwienie wszystkich formalności związanych z OC i AC, a także udostępnienie samochodu zastępczego.

Równie istotne, jak naprawy mechaniczne są usługi blacharsko-lakiernicze. Jeśli dojdzie do jakiegoś uszkodzenia karoserii, także należy oddać samochód do specjalistów zajmujących się wozami amerykańskimi. Dzięki codziennej pracy z tego typu pojazdami szybko i sprawnie zlikwidują wszelkiego rodzaju usterki i wgniecenia.

Reklama