Intymność

Szybki seks

Szybki seks

Podczas gdy bardzo wiele mówi się o mnóstwie czasu potrzebnego do tego, by kobieta miała przyjemne przeżycia, to rzadko wspomina się o potrzebie mężczyzny do nieprzeznaczania dłuższego czasu na seks.

 

Choć większość mężczyzn ochoczo zadowala swą partnerkę, czasami mężczyzna chce pominąć grę wstępną i wbrew piosence, po prostu "być szybkim Billem". Coś w nim chce się uwolnić i iść na całego, bez jakiegokolwiek ograniczania się, albo martwienia o to, by wytrwać dłużej, bez względu na to co powinien zrobić dla szczęścia partnerki. I wcale nie chodzi o to, że on nie chce jej zadowolić - chodzi o to, że on dłużej nie chce się powstrzymywać.

Aby regularnie przeznaczać tyle czasu na współżycie, ile kobieta potrzebuje, mężczyzna musi mieć raz po raz okazję do "szybkiego" seksu. Jeśli co jakiś czas może iść za swym instynktem, bez gry wstępnej, łatwiej jest mu przy innych okazjach poświęcić więcej czasu kobiecie. Tak jak samochód raz po raz powinien na szosie rozwinąć większą prędkość, żeby "przedmuchać" gaźnik lub wtryski, tak samo jakaś cząstka mężczyzny potrzebuje szybkiego osiągnięcia ekspresji seksualnej.

 

szybki numerek

 

Uzupełnienie życia seksualnego szybkim seksem odbywanym bez poczucia winy, daje obojgu partnerom nieoczekiwaną ulgę. Dopóki mężczyzna nie zazna tej swobody, nie będzie wiedział, jak jej brak na niego wpływa i jak dalece powstrzymuje jego namiętność. Zastosowanie tego nowego kodu porozumiewania się uwalnia także kobietę od przymusu "grania" czyli udawania orgazmu wtedy gdy nie ma nastroju.