Moto Sfera

Tapicerstwo samochodowe – wnętrze samochodu jak nowe

Tapicerstwo samochodowe – wnętrze samochodu jak nowe!

Zabrudzona i podniszczona tapicerka samochodowa to nie tylko kwestia estetyki, ale również zmniejsza ona wartość pojazdu przy jego sprzedaży. Chociaż w sklepach dostępne są różnego rodzaju specyfiki przeznaczone do usuwania zabrudzeń i renowacji tapicerek samochodowych, zarówno tych tekstylnych, jak i skórzanych, to jednak nie zawsze jest to wystarczające.

 

W takim przypadku potrzebna będzie kompleksowa naprawa tapicerki samochodowej – zadanie idealne dla profesjonalisty, czyli dla tapicera.

 

Nie tylko siedzenia

Doświadczony tapicer będzie mógł wymienić praktycznie wszystkie elementy tapicerowane w samochodzie, a wśród nich między innymi tapicerkę:

 

  • siedzenia przednie i tylne oraz zagłówki
  • boczki drzwiowe
  • wykładziny podłogowe
  • podsufitki
  • kierownica
  • kokpit
  • mieszek przy drążku biegów

Do wyboru jest szeroka gama różnorodnych materiałów, co powoduje, że można wyselekcjonować je zgodnie ze swoim gustem – tutaj można puścić wodze wyobraźni. W firmach tapicerskich można otrzymać do dyspozycji pełną gamę różnego rodzaju materiałów tapicerskich w wielu kolorach i wzorach, także skór naturalnych, co powoduje, że wybranie wśród nich tych najciekawszych nie powinno być trudnością. Można też dostarczyć je samodzielnie.

Dodatkowo także, istnieje możliwość umieszczenia znaków graficznych czy logo w postaci nadruków czy haftu na siedzeniach. Możliwe jest również zainstalowanie mat grzewczych w siedzeniach czy wymiana pianek, gdy są one zniszczone.

 

Renowacja samochodów starych i zabytkowych

Również usługi tapicerskie wybierane są często w przypadku samochodów mających już swoje lata. W taki sposób prowadzona jest renowacja samochodów zabytkowych oraz starych, w których tapicerka jest często bardzo mocno uszkodzona.

Jeżeli szukasz specjalistów w dziedzinie tapicerstwa samochodowego, sprawdź ofertę firmy Tapex Design z miejscowości Łazy koło Warszawy. Od lat zajmuje się ona tapicerstwem i oferuje swoim klientom profesjonalną i pełną obsługę. Na stronie internetowej firmy można zapoznać się z jej pełną ofertą oraz realizacjami.

Reklama