Żyć Dobrze

Natalia Siwiec

Targi Men's World – pierwsza edycja za nami

Wszystko to co tygryski lubią najbardziej było na Targach Men's World w Częstochowie. Niezależnie od wieku chłopcy lubią zabawki. A było ich sporo. Często jednak ciężko było się skupić… ach te kobiety…

 

Częstochowa

Czy to dobre miejsce na Men's World? Generalnie rzecz ujmując takie samo jak każe inne. Narzekanie, że za daleko nie jest żadnym argumentem. Dla jednych daleko, dla innych blisko. A jak facet dziadzieje i wybiera bambosze i pilota od telewizora to jego wola – stan umysłu – emerytura.

 

mens world 1

 

Czy męskie życie to tylko gadżety?

Jeśli motocykle, samochody, broń i inne zabawki uznamy za gadżety to właściwie czemu nie? Zabawa na całego. Jeśli do tego dodamy odrobinę zabiegów pielęgnacyjnych dla poprawy samopoczucia, trochę zabawy ruchowej przydatnej do odstresowania czy samoobrony, a idąc dalej obecność pięknych kobiet, to czego u diabła może jeszcze brakować? Do pełni szczęścia brakuje zaiste jedynie odpowiedniej strawy aby temu wszystkiemu sprostać.

 

mens world 7

 

Czy mężczyzna może być elegancki? Może, ale nie musi.

Czy mężczyzna może być zadbany? Może, ale nie musi.

Czy mężczyzna może być wrażliwy? Może, ale nie musi.

Czy mężczyzna może być twardy? Może, ale nie musi.

Czy mężczyzna może być wyrozumiały? Może, ale nie musi.

I możemy zadać wszelkie możliwe pytania w temacie jaki może być mężczyzna, a odpowiedź na wszystkie jest tylko jedna: mężczyzna może wszystko, musi tylko tego chcieć.

 

mens world 2

 

mens world 3

 

mens world 4

 

mens world 5

 

I tak właśnie należy rozumieć to co spotkaliśmy na Men's World i co jest bezpośrednim przełożeniem tego co tygryski lubią najbardziej. Jeśli chcecie zobaczyć więcej fotek z imprezy zapraszamy na http://meska-rzecz.pl/

 

{jumi[*9]}