Żyć Dobrze

Telefon Huawei

Telefon Huawei - niezbędny na każdym festiwalu

Sezon festiwalowy to czas muzycznych uniesień i niezapomnianych przygód. Warto mieć wtedy ze sobą jakościowy telefon.

 

Polskie lato festiwalami stoi

W ostatnich latach do kraju przyjeżdża coraz więcej gwiazd muzyki komercyjnej i alternatywnej. W ciepłych miesiącach próżno szukać weekendu, w który nie odbywałby się choć jeden festiwal, co świadczy o dużym zapotrzebowaniu Polaków w tym względzie. Jakby tego było mało, niemal każdego roku odbywa się coraz więcej koncertów plenerowych, a tak rodzimi, jak i zagraniczni artyści bezgranicznie chwalą sobie krajową publikę.

Wyjazd na festiwal muzyczny w gronie znajomych to znakomita przygoda i mnóstwo atrakcji – oczywiście nie tylko muzycznych. Możliwość poznania interesujących osób czy nowych miejsc to tylko część z nich. Taką podróż pełną emocji trudno wyobrazić sobie bez jakościowego telefonu Huawei P9, który sprawdzi się w tych niełatwych okolicznościach.

 

Telefon Huawei – zachowaj wspomnienia z festiwalu

Koncert ulubionego artysty to ogromny ładunek emocji nie tylko podczas jego występu na scenie, lecz również w wielokrotnych powrotach pamięcią do tej chwili. Z pewnością nieraz można było odczuć ponownie ten przyjemny dreszczyk na myśl o wyjątkowym występie oraz wielu wydarzeniach, które miały miejsce podczas wspólnego wyjazdu.

Nowoczesne technologie pozwalają dziś na zapisywanie wspomnień w jakości lepszej niż kiedykolwiek wcześniej. W przypadku Huawei P9 to zasługa znakomitego wyposażenia optycznego, które zaprojektowano przy współpracy legendarnej już marki Leica. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że wszystkie podzespoły odpowiadające za jakość zdjęć i wideo są najwyższej jakości.

Na tylnej obudowie smartfona ulokowano aż dwa aparaty, które perfekcyjnie ze sobą współpracują. Każdy z nich posiada również matrycę o rozdzielczości aż 12 Mpix. Taki zestaw jest wprost stworzony do używania w warunkach festiwalowych, a także wielu innych. Wykonując zdjęcie, uchwycisz pełną paletę barw oraz głębię kolorów, oczywiście przy wysokim kontraście oraz rewelacyjnym odwzorowaniu szczegółów. Gdyby tego było mało, aparat w P9 sprawdza się także przy słabym oświetleniu bądź nierównomiernym jego rozstawie, jak np. w przypadku lamp scenicznych.

Podobnie zresztą wygląda to przy rejestrowaniu materiałów wideo. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz zapisać w pamięci telefonu film w jakości HD. A kilka tygodni później, odtwarzając go, z pewnością zaskoczy Cię doskonała jakość obrazu oraz dźwięku, przez co poczujesz się przez moment jak na prywatnym koncercie swojej gwiazdy.

 

Pamięć i bateria

Pamięć wewnętrzna telefonu Huawei wynosi 32 GB, co pozwala na zapisanie naprawdę wielu zdjęć i filmów – a warto mieć na uwadze wysoką jakość materiałów rejestrowanych przez P9. Jednak w razie potrzeby można ją rozszerzyć za pomocą karty microSD – nawet do 128 GB.

Bardzo istotną sprawą podczas pobytu na festiwalu muzycznym jest akumulator – często bowiem trudnością może okazać się ładowanie baterii. A to na terenie znajduje się niewiele gniazdek, innym razem są do nich spore kolejki, a czasem po prostu nie chcesz na tak długo rozstawać się ze swoim smartfonem. Właśnie dlatego w P9 zmontowano akumulator o pojemności aż 3000 mAh. Zgodnie z zapewnieniami producenta, pozwala to na aż 1080 minut rozmów bez przerwy lub 566 godzin czuwania bez konieczności ładowania urządzenia.

 Artykuł zewnętrzny