Żyć Dobrze

Upominek bez okazji

Upominek bez okazji? Zaskocz ukochaną i podaruj jej prezent, który zwali ją z nóg!

Właśnie oświadczyłeś się swojej kobiecie i doczekałeś się magicznego „tak”? A może już od pewnego czasu jesteś szczęśliwym małżonkiem? To wspaniale, ale miej na uwadze jedną bardzo ważną kwestię – to, że zdobyłeś kobietę marzeń, nie oznacza, że nie możesz jej stracić. Pielęgnowanie związku i bezustanne podsycanie ognia to rzecz ważna na każdym etapie znajomości. Początkowo wszystko to przychodzi łatwo. Ciągle myślisz o ukochanej, chcesz spędzać z nią jak najwięcej czasu, dlatego organizujesz spontaniczne wyjazdy, przynosisz jej kwiaty bez okazji i robisz wiele innych niespodzianek, zaskakując swoją wybrankę na każdym kroku.

 

Później przychodzi proza życia i ów ogień zaczyna słabnąć. To zupełnie naturalne, co jednak nie jest równoznaczne z tym, że możesz pozwolić, by zgasł. Od jakiegoś czasu kupujesz prezenty żonie bądź narzeczonej tylko w dniu jej urodzin czy na święta? Pamiętaj o tym, że swoją drugą połówkę możesz obdarowywać wspaniałymi upominkami nie tylko wtedy, gdy jest ku temu jakaś wyjątkowa okazja. Pragniesz zaskoczyć swoją kobietę niebanalnym podarunkiem, który na długo pozostanie w jej pamięci i udowodni jej, że wciąż kochasz ją równie mocno? Sprawdź nasze pomysły i wybierz ten, który Twoim zdaniem zdecydowanie zachwyci i wprost zwali ją z nóg!

 

Pierścionek z brylantem – przepustka do serca każdej kobiety

Brylanty! To słowo klucz, które otwiera drzwi do kobiecego serca. Obawiasz się, że pierścionek z brylantem to podarunek, na który raczej nie będzie Cię stać? Nic z tych rzeczy. Pamiętaj, że brylant wcale nie musi być ogromny. Wiele nowoczesnych kobiet, na szczęście dla Ciebie, ceni sobie subtelne ozdoby, zatem kamień nie musi być większy od palca.

Dla kobiety istotny jest sam fakt, sama świadomość tego, że nosi na palcu autentyczny pierścionek z brylantem, a nie niewiele warte szkiełko. Kiedy Twoja ukochana zobaczy tak wyjątkowy prezent, z pewnością będzie bardzo zaskoczona i podziękuje Ci tak, jak lubisz najbardziej!

Pierścionek to oczywiście fantastyczny prezent sam w sobie, ale pokaż swojej kobiecie, że naprawdę Ci na niej zależy i potrafisz to okazać. Co możesz dołączyć do „pakietu” z pierścionkiem?

 

Romantyczny nie tylko wieczór – zacznij od śniadania!

Pamiętaj, że kobiety bardzo cenią sobie nie tylko materialne prezenty. Uwielbiają, gdy mężczyzna o nie zabiega, wykazuje zainteresowanie na każdym kroku. Twoja dama coraz częściej narzeka na to, że nigdy nie ma Cię w domu, wiecznie przesiadujesz z kumplami lub przed komputerem i w ten sposób ją zaniedbujesz? Kiedy zatem będziecie mieć oboje wolny dzień, zaplanuj go w tajemnicy przed nią od początku do końca. Zacznij od śniadania do łóżka – tak, to pomysł dość klasyczny i może nic szczególnie wyszukanego, ale kobiety to naprawdę uwielbiają! Już samo to, że Twoja narzeczona czy żona nie będzie musiała się zrywać wcześniej i robić śniadania, bo dostanie je podane na tacy wraz z aromatyczną kawą, to wystarczająco miły akcent, który pozwoli przyjemnie rozpocząć dzień, a na tym nie koniec niespodzianek.

 

Szał zakupów

Kobiety kochają zakupy! Jedne wolą buszować w sklepach kosmetycznych, inne w odzieżowych, jeszcze inne w obuwniczych, a może… zoologiczny, elektroniczny? Cóż, każda kobieta ma swoje hobby – zabierz wybrankę tam, gdzie lubi najbardziej wydawać (Twoje) pieniądze. W końcu jako jej mężczyzna, znasz ją najlepiej.

 

Aktywnie razem

Tylko bez kosmatych myśli. Aktywny wypoczynek jest w modzie, i bardzo dobrze, bo w ten sposób można połączyć przyjemne z pożytecznym. Długi spacer brzegiem morza, wędrówka po górach, wycieczka rowerowa wokół malowniczego jeziora? Wykorzystaj potencjał miejsca, w którym mieszkacie. Pamiętaj jednak o tym, że wybierając wspólną aktywność, musisz brać pod uwagę upodobania i możliwości swojej partnerki.

 

Obiad – zrób go sam lub… zamów

To już zależy od Twoich zdolności kulinarnych. Po aktywnym wypoczynku możesz zaprosić ukochaną na obiad do eleganckiej restauracji lub, jeśli czujesz się na siłach, przygotować coś samodzielnie. Pierwsza opcja będzie zapewne smaczniejsza, ale druga naprawdę się opłaca, bo zarobisz mnóstwo punktów za poświęcenie!

 

Pełna dowolność

Kiedy już zrealizujesz część swojego planu, zapytaj ukochaną, na co teraz ma ochotę – basen, sauna, może kino lub… kawa z jej przyjaciółką, bo akurat wcześniej się umówiła i nie może odwołać? To specjalny dzień od Ciebie dla Twojej kobiety, zatem śmiało spełnij jej prośbę – opłaci się!

 

Kolacja i wielka niespodzianka

Twoja ukochana z całą pewnością będzie zachwycona niemal całym dniem spędzonym w Twoim towarzystwie. Niech myśli, że to wszystko, co dla niej masz – już rano powiedz jej, że właśnie to jest Twój prezent. Po romantycznej kolacji, którą ponownie przygotujesz sam lub zamówisz do domu, wręcz jej wspomniany wcześniej pierścionek – totalny zachwyt gwarantowany!

 Artykuł zewnętrzny