Żyć Dobrze

git premiera main

Uroczysta premiera filmu GIT - festiwal gwiazd

W warszawskiej Kinotece odbyła się uroczysta premiera filmu „Git“ w reżyserii Kamila Szymańskiego. Wśród zaproszonych gości znaleźli się odtwórcy głównych ról: Włodek Matuszak, Arek Detmer, Grzegorz Kowalczyk, Tomasz Boruszczak i Justyna Sieniawska. Nie zabrakło również osobowości świata kultury i showbiznesu.

 

Na czerwonym dywanie pojawili się: Małgorzata Potocka, Ivo Orłowski, Marek Włodarczyk, Jerzy Gruza, Andrzej Pągowski, Cezary Buszman, Ewa Kuklińska, Michał Milowicz, Tomasz Stockinger, Robert Kochanek, Karolina Nolbrzak, Joanna Majstrak, Agnieszka Wielgosz, Vito Casetti, Roman Rembiszewski, Kasia Nova, Sebastian Skalski.

„Git”, który wchodzi właśnie na ekrany kin w dystrybucji Mushchelka Distribution to mocne męskie kino, jakiego nie było w Polsce od czasów „Symetrii“. Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami polski dramat sensacyjny odkrywający brudny świat więziennych porachunków.

Film zrobiony na tyle ciekawie, że można spokojnie powiedzieć - ilu odbiorców - tyle wrażeń i opinii. To chyba zachęca do obejrzenia nowego polskiego obrazu - GIT.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystej premiery.

 

git premiera 1

 

git premiera 2

 

git premiera 3

 

git premiera 4

 

git premiera 5

 

git premiera 6

 

git premiera 7

 

git premiera 8

 

git premiera 9

 

git premiera 10

 

git premiera 11

 

git premiera 12

 

git premiera 13

 

git premiera 14

 

git premiera 15

 

git premiera 16

 

git premiera 17

 

git premiera 18

 

git premiera 19

 

git premiera 20