Żyć Dobrze

Uwaga! Studniówka!

Uwaga! Studniówka!

Młodzież do zabawy nie potrzebuje szczególnej okazji, ale tuż przed maturą warto jednak skupić się na nauce… Studniówka to ostatnia szansa, by przed maratonem zakuwania i egzaminów, na mecie którego zamiast medalu czeka świadectwo dojrzałości, zabawić się na całego. W wyjątkowej oprawie, w wyjątkowym stroju. Koleżanki już od miesięcy szykują najlepsze kiecki, ale to właśnie koledzy z klasy będą tymi, którzy poprowadzą je do tradycyjnego poloneza. Ich wygląd powinien więc być równie zabójczy…

 

Współcześni młodzi mężczyźni nierzadko orientują się w arkanach mody równie dobrze jak ich koleżanki, modnymi ciuchami i kosmetykami nie gardząc. Powiedzmy sobie jednak szczerze: nie każdy facet wie jak dobrze się ubrać – tak naprawdę większość z nich do końca życia zdana jest na łaskę i pomoc ze strony kobiety: mamy, koleżanki, dziewczyny, żony… Szczególnie opornym młodzieńcom (a także ich dobrze zorientowanym towarzyszkom, które bezbłędnie w gąszczu trendów wyłapią te najlepsze) w sukurs przychodzi Giacomo Conti. Firma, która kompleksowo ubiera mężczyzn, nie zapomina bowiem także i o młodszej generacji i proponuje na studniówkę świetne zestawy.

Studniówka często bywa w życiu mężczyzny pierwszą okazją, by włożyć prawdziwie elegancki strój. A gdy myślimy „elegancki”, w naszych głowach zapala się lampka z napisem „garnitur”. Dwuczęściowe ubranie to doskonały wybór na studniówkową imprezę. Dominuje oczywiście czerń, prawdziwa królowa szalonych nocy – intrygująca, pociągająca, niebywale gustowna… Do tego prawdziwie klasyczna, przy czym już młodzież świadoma jest tego, że klasyka to synonim najwyższej jakości, a w tym przypadku również elegancji i piorunującego wrażenia, jakie mężczyzna w czarnym garniturze wywiera na kobietach .

StudniówkaStudniówka

W zależności od typu sylwetki, przodujących trendów czy choćby własnych upodobań przy doborze ubrania bierzemy pod rozwagę różne detale. Oferta Giacomo Conti dla maturzystów jest wyjątkowo zróżnicowana, każdy znajdzie więc coś dla siebie.

Dla wielbicieli klasyki podstawą będzie garnitur na 2 guziki, z ozdobnym stębnowaniem na rewersie. Chcący zabłysnąć z pewnością zwrócą uwagę na model z 1 guzikiem, wzbogacony na klapach marynarki atłasowym pipingiem. Nie bez znaczenia będzie zapewne iście wieczorowy, delikatny połysk tkaniny, z której uszyte jest ubranie. Amatorzy swobodnej elegancji powinni natomiast sięgnąć po zestaw bawełniany – czarna marynarka o aksamitnym wykończeniu, z satynową wstawką na jej klapach doskonale współgra bowiem ze spodniami o dopasowanym kroju.

Idealnym uzupełnieniem czarnego ubrania jest biała koszula. Oferta Giacomo Conti obejmuje zarówno modele klasyczne z mankietem na spinkę, podkreślające proporcje koszule delikatnie wytaliowane, jak i będący młodzieżowym hitem fason podwójnie slimowany, który perfekcyjnie współgra ze szczupłą sylwetką.

StudniówkaStudniówka

Kobiety to wiedzą, mężczyźni nie zawsze – ale o ostatecznym efekcie decydują dodatki. Klasy dodadzą efektowne spinki czy gustowna czarna mucha, bezpretensjonalny krawat-śledzik bezbłędnie „ubierze” każdy zestaw, a kolorowa poszetka będzie swoistą kropką nad „i”, która doda strojowi charakteru. Niezbędne jest oczywiście wygodne skórzane obuwie, które pozwoli maturzystom szaleć na parkiecie przez całą studniówkową imprezę.

Giacomo Conti zaprasza do swoich salonów po studniówkowy zestaw i życzy rewelacyjnej zabawy, nieskażonej myślą o tym, co już za 100 dni…

Anna Kopczyńska