Żyć Dobrze

Vademecum dla przyszłego narzeczonego

Vademecum dla przyszłego narzeczonego

Oświadczyny, potem ślub, wesele, rodzina – taka jest przyjęta kolej rzeczy. Jednak, aby wszystko ułożyło się zgodnie z planem, koniecznie jest przeprowadzenie oświadczyn idealnych, ponieważ to od nich zależy ciąg dalszy. Jeśli usłyszysz "tak", wiesz już, że wygrałeś na loterii szczęście z ukochaną kobietą przy boku. A przecież tego chcesz – zapoznaj się więc z vademecum przyszłego narzeczonego.

 

Pierścionek to podstawa


Nie ma co ukrywać – kobiety lubią biżuterię, więc do tego elementu oświadczyn musisz się przyłożyć jak najbardziej. Oznacza to wertowanie katalogów z biżuterią, wizyty w salonach jubilerskich, takich jak chociażby ceniony W.KRUK, wysłuchiwanie pytań o rozmiar, gust, cenę... Dlatego do takich rozmów trzeba się odpowiednio przygotować. Pomocą posłuży Ci oczywiście Internet, ale wcześniej podpowiemy, że najbardziej adekwatne do Twojej sytuacji słowa klucze, które pomogą Ci w zorganizowaniu idealnych oświadczyn, to „pierścionek zaręczynowy z brylantem cena”.

 

To, że powinien to być brylant, nie pozostawia najmniejszych wątpliwości. Każdej kobiecie taki pierścionek się spodoba, ale musisz uważać, aby nie przesadzić. Owszem, kobiety kochają brylanty, ale wcale nie oznacza to, że koniecznie ucieszy je ogromny, obciążający dłoń brylant, z którym strach chodzić po ulicy. A przecież głównym założeniem kupna takiego pierścionka jest właśnie to, aby towarzyszył narzeczonej zawsze i wszędzie – jako dowód Twojej miłości, jak również dowód tego, że wybranka jest już „zajęta”...


Pierścionek zaręczynowy z brylantem - cena robi wrażenie…

Skoro już wiesz, że naprawdę warto kupić pierścionek zaręczynowy z brylantem, cena to kolejna kwestia, na której musisz się skupić. A zatem musisz ustalić tak realnie, jakie są Twoje możliwości finansowe. Wielu mężczyzn planuje oświadczyny z dużym wyprzedzeniem, a czasem nawet odwleka w czasie, właśnie ze względu na to, jakie koszty są związane z zakupem takiego pierścionka.

 

Brylant to najdoskonalszy z kamieni szlachetnych, nic więc dziwnego, że do tanich nie należy. A jeśli do tego doliczymy złotą, platynową lub srebrną oprawę, inne kamienie „towarzyszące”, być może nawet jakiś grawer, cena odpowiednio wzrośnie. Oszczędzanie zaskórniaków na ten cel z pewnością się jednak opłaci – zachwyt, który zobaczysz w oczach partnerki, będzie bezcenny. Dlatego musisz się naprawdę przyłożyć do poszukiwań!

 

Od czego zacząć?

Wpisując do wyszukiwarki takie hasło jak np. „pierścionek zaręczynowy z brylantem cena”, zobaczysz szereg stron internetowych znanych sieci jubilerskich, wśród których znajduje się między innymi W.KRUK. Najlepiej, jeśli na początku na spokojnie obejrzysz wszystkie proponowane pierścionki, spisując numery katalogowe tych, które najbardziej przypadły Ci do gustu. Następnie, uzbrojony w taką „ściągawkę”, możesz ruszyć do salonu stacjonarnego, aby na żywo zobaczyć, który z nich się najlepiej prezentuje. Tam również możesz skorzystać z usług fachowego personelu, który udzieli Ci pomocy i odpowie na wszystkie pytania.

 

Złoto, srebro czy platyna?


Musisz zobaczyć, jaki rodzaj biżuterii przeważa w kasetce Twojej przyszłej żony. Jeśli jest to złoto, szukaj oczywiście pierścionków wykonanych właśnie z tego kruszcu – nawet jeżeli Tobie osobiście bardziej do gustu przypadają np. srebrne czy platynowe pierścionki. I analogicznie, jeśli kobieta woli srebro albo platynę, dokładnie tego szukaj. Pamiętaj, ten pierścionek będzie nosiła Twoja kobieta i to właśnie jej ma się podobać najbardziej.

 

Wszystko dopięte na ostatni guzik

Kiedy pierścionek jest już wybrany i zapakowany w gustowne pudełko, trzeba ustalić resztę szczegółów. Znajdź datę, kwiaciarnię, która przygotuje zjawiskowy bukiet, zaplanuj wieczór w najdrobniejszych szczegółach – i czekaj na jedyną słuszną odpowiedź, czyli TAK.

 Artykuł zewnętrzny