Żyć Dobrze

W czym sypiasz?

W czym sypiasz?

Dzisiaj proponujemy małą psychozabawę. Ciekawe czy informacja dotycząca tego w czym sypiamy sprawdzi się z tym co sami o sobie wiecie. Bo wierzyć, nie wierzyć - i ten fakt może o człowieku sporo powiedzieć. Mimo, że podchodzimy do tematu sceptycznie to jednak Wasze opinie mogą być bezcenne.

 

Dla określenia osobowości człowieka nie tylko ważne jest, jaką przyjmuje podczas snu pozycję, ale również w czym najchętniej sypia. Niekwestionowanym autorytetem w tej sprawie jest amerykański psychiatra prof. Douglas La Bier, który sporządził następującą klasyfikację.

KOBIETY

Zakładasz długą koszulę nocną - Jesteś bardzo zmysłowa, wrażliwa i romantyczna. Szukasz mocnych wrażeń, dbasz o wygląd i przywiązujesz dużą wagę do opinii otoczenia.

Zakładasz grubą flanelową piżamę - Jesteś osobą ciepłą, serdeczną, z życzliwym uśmiechem dla tych, którzy go potrzebują. Lubisz życie towarzyskie, podróże i nie stronisz od zabawy. Cechuje Cię ponadto duży praktycyzm.

Zakładasz krótką, koronkową, przezroczystą koszulkę - Jesteś bardzo kobieca, lubisz być głaskana, pieszczona i komplementowana. Przepadasz za wytwornymi przyjęciami.

Zakładasz dziecinne piżamki - Lubisz przytulność i ciepło oparte na mocnych związkach uczuciowych, dających Ci poczucie bezpieczeństwa. Jesteś stała w uczuciach, dobrą partnerką w pracy i zabawie.

Zakładasz bawełnianą podkoszulkę - Łatwo zawierasz przyjaźnie, jesteś otwarta i szczera. Ludzie mają do Ciebie zaufanie, gdyż można na Tobie polegać.

Sypiasz nago - Jesteś wrażliwa, spontaniczna, niezależna. Lubisz wyzwania, nie lękasz się trudności. Wierzysz ludziom, nie tolerujesz hipokryzji ani intryg.

 

MĘŻCZYŹNI

Sypiasz w piżamie - Jesteś praktyczny, zmierzasz prosto do celu, stały w uczuciach, nie obawiasz się ciężkiej pracy ani odpowiedzialności. Lubisz podróże, sport i aktywny wypoczynek.

Sypiasz w slipach - Cenisz porządek, cechuje Cię ponadto troskliwość, ciepło i przyjazny stosunek do otoczenia. Starasz sio pamiętać' o imieninach i ważnych rocznicach Twoich bliskich.

Sypiasz tylko w samych spodniach od piżamy - Jesteś praktyczny i pewny siebie. Nie ulegasz trendom mody. Starasz się zawsze doprowadzić do końca to, co rozpocząłeś. Nie lubisz częstych zmian w swoim otoczeniu. Masz konserwatywne poglądy.

Sypiasz tylko w samej bluzie od piżamy - Jesteś domatorem. Niełatwo Ci zaimponować, gdyż nie zazdrościsz innym sukcesów ani dóbr materialnych. Rzadko wpadasz w gniew. Zawsze pracujesz z entuzjazmem.

Sypiasz nago - Jesteś twórczy, uduchowiony, o bogatym życiu wewnętrznym, pewny siebie i przekonany o możliwości osiągania wytyczonych celów. W pracy uchodzisz za człowieka pomysłowego, który umie w mig odkryć istotę problemu i znaleźć najskuteczniejsze rozwiązanie.

Swoją drogą ciekawe, czy amerykańska klasyfikacja ma przełożenie na nasze, polskie wzorce i przyzwyczajenia. Czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają... Może coś w tym jest...