Intymność

Wagina - mapa dojazdowa

Wagina - mapa dojazdowa

Mężczyźni często popełniają w sypialni błąd, zapominając, że kobiece ciało jest wręcz upstrzone strefami erogennymi, które nie ograniczają się do pochwy i łechtaczki. Prawidłowa gra wstępna powinna poświęcać chwilę każdemu z tych miejsc, zgodnie z zasadą - od najmniej wrażliwych w kierunku tych najbardziej.

 

Erotyczna mapa kobiecego ciała to pełna tajemniczych zakątków plansza, po której sprawnie może się poruszać każdy, kto poświęci choć chwilę na naszą krótką lekcję.

 

Miejscem startu naszej wycieczki po ciele kobiety są dłonie

To na nich zlokalizowane są punkty odpowiadające za naszą energię seksualną, które nietrudno pobudzić czułymi pocałunkami i głaskaniem.

 

Kolejny przystanek to usta

Usta są pełne zakończeń nerwowych, wilgotne, lubiące pieszczoty zarówno delikatne, jak i bardziej gwałtowne. Pocałunki powinny przypominać pieszczoty intymne. Kochankowie czują swój smak, zapach, przyspieszony oddech - to wszystko prowadzi ku wzrastającemu podnieceniu. „Pocałunki są tym, co pozostało z języka raju" - powiedział Joseph Conrad.

 

Kobieca twarz to jednak nie tylko usta

Skóra wokół oczu oraz uszy to strefy erogenne o wielkiej mocy. Delikatne pocałunki skóry wokół oczu są wyrazem czułości, której tak potrzebujemy, a wodzenie językiem po uchu wywołuje dreszcz podniecenia. Masowanie skóry głowy i głaskanie włosów dopełni rytuału.

 

Na specjalną uwagę zasługują także nogi

Od samych stóp, których dotyk (ale niezbyt delikatny!) może być wspaniałym, bardzo relaksującym masażem. Powinieneś uciskać zagłębienia w podeszwie, a następnie przesuwać się wyżej, ku wewnętrznej stronie ud - niezwykle wrażliwej na dotyk. Po drodze nie wolno ci zapomnieć o całowaniu zgięć pod kolanami, które, podobnie jak nadgarstki, mogą wyzwolić olbrzymie pożądanie.

 

Pośladki lubią być tarmoszone, choć niezbyt mocno - raczej czule i delikatnie

Niektórzy twierdzą, że to takie piersi z tyłu ciała. A jeśli mowa o piersiach, to bardzo czułe miejsce. Pewnie rwiesz się do nich „na dzień dobry"! Ich pieszczoty warto rozpocząć od masowania i głaskania całych, a potem skoncentrować się na okolicach brodawek. Później można delikatnie lizać i ssać, choć niektóre kobiety mają tak wrażliwe piersi, że łatwo zamienić przyjemność w ból.

 

Zewnętrzne narządy płciowe to meta naszej podróży

Powinieneś pamiętać, że w tej wycieczce droga na skróty prowadzi donikąd - im bardziej okrężna, tym lepsza. Znajduje się tu łechtaczka - najwrażliwszy element kobiecego ciała, który mężczyźni powinni traktować naprawdę delikatnie - to odpowiednik główki penisa. Jeśli gra wstępna będzie polegała na dawaniu pieszczot od tych najsubtelniejszych po najbardziej śmiałe, sukces i obopólne zadowolenie gwarantowane.