Feromony

 

hegerpl
-->

Serwis Męska Sfera ustabilizował już swoją pozycję na rynku mediów internetowych i stał się popularnym nośnikiem informacji tematycznych, skierowanych w głównej mierze do odbiorców pełnoletnich i jak sama nazwa serwisu wskazuje - głównie do mężczyzn, choć ok 40% naszych czytelników to kobiety, postanowiliśmy dać szansę na publikację autorskich treści tym wszystkim, którzy chcą wypromować swoje nazwisko i rzeczywiście potrafią dobrze pisać.

 

 

Jeśli chcesz publikować swoje teksty, jeśli twój materiał będzie na odpowiednim poziomie, wówczas zostanie u nas opublikowany. Zostaniesz tym samym jednym z autorów MSfery. Zakres tematyczny naszego serwisu jest, wbrew pozorom, bardzo szeroki. Jak widzisz w serwisie dominuje oczywiście tematyka intymna i zdrowie (głównie męskie), ponadto znajdziesz tu działy: motoryzacja oraz bardzo pojemny - w zakresie tematyki - żyć dobrze, gdzie tak naprawdę można pisać prawie o wszystkim.

Za nadesłane i opublikowane teksty - nie płacimy. Warto więc przeczytać na początek zamieszczony na końcu regulamin współpracy.

Korzyści dla autora to głównie możliwość przedstawienia swoich tekstów na szerokim forum, dzięki czemu tworzy on z czasem stabilne i dobre portfolio. Każdy tekst musi być przez autora podpisany imieniem i nazwiskiem z zastrzeżeniem przed publikacją, iż zapoznał się z regulaminem współpracy i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Chodzi tu, mówiąc najprościej, o to aby teksty były rzeczywiście autorskie - nie potrzebujemy plagiatów, ani słabych przeróbek treści innych autorów.

Musisz też mieć świadomość, że nie publikujemy wszystkiego, co napływa do naszej redakcji. Tekst musi spełniać odpowiednie warunki, a przy okazji zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania poprawek i zmian przed ewentualną publikacją. Jeśli tekst będzie napisany niezgodnie z zasadami języka polskiego to w ogóle nie będzie nawet rozpatrywany.

 

Regulamin publikacji tekstów

Wysłanie na adres mailowy redakcji MSfera propozycji publikacji, oznacza zgodę na poniższy regulamin. Każdy autor ma obowiązek zapoznania się z regulaminem publikacji.

Autorzy zobowiązani są do rzetelności w opracowywaniu tekstów przekazywanych do publikacji. Redakcja może nie przyjąć tekstu do publikacji w przypadku:

  1. niskiej jakości merytorycznej lub językowej,
  2. wykrycia plagiatu,
  3. dublowania i wtórności względem tekstów już opublikowanych,
  4. lekceważenia internetowych zasad edycyjnych.

 

Autor, który swym tekstem naruszy prawa autorskie przysługujące innej osobie, traci prawo do publikowania na naszym portalu. W przypadkach naruszenia praw autorskich redakcja udostępnia poszkodowanemu niezbędne dane dotyczące autora dla dochodzenia przez niego roszczeń. Redakcja może również wystąpić na drogę prawną przeciw nieuczciwemu autorowi, zwłaszcza jeśli uzna, iż swoim tekstem naruszającym prawa autorskie (zwłaszcza plagiat) przyczynił się on do narażenia serwisu MSfera na podważenie wiarygodności i rzetelności.

 

Reklama