Intymność

Wysokie obcasy i seks

Wysokie obcasy i seks

Dlaczego wysokie obcasy są seksy? Czemu mężczyźni dostają ślinotoku na widok kobiety w butach na wysokim obcasie? Dlaczego ta sama kobieta wydaje się atrakcyjniejsza po założeniu szpilek? Co powoduje, że kobieta na wysokim obcasie nabiera pewności siebie? Czy partnerka w łóżku powinna pozostać w butach?

 

Podobnych pytań jest bez liku. Na wiele z nich brakuje jednoznacznej odpowiedzi, bo i każdy z nas jest inny, inaczej odbiera różne sygnały i bodźce, ale jedno jest pewne – buty z wysokim, smukłym obcasem trafiają do mózgu każdego faceta i powodują pewien rodzaj spustoszenia, uruchamiając brudną wyobraźnię, nawet w najmniej pożądanych momentach.

 

Większość kobiet wie doskonale, że buty na wysokich obcasach zmieniają wszystko, nie tylko ubrania, które aktualnie mają na sobie, ale całą sylwetkę. Do tego kobiety zyskują nie tylko seksapil, ale również pewność siebie. Wysokie obcasy powodują wizualne wrażenie, że nogi są dłuższe i kształtne, dzięki czemu kobiety wyglądają lepiej w spódniczkach i obcisłych dżinsach. Wysokie obcasy powodują również ten niepowtarzalny ruch bioder, który skupia wzrok wszystkich facetów, obok których przechodzi właśnie kobieta w takich butach.

 

Czy efekt butów na wysokim obcasie można przenieść do sypialni?

Dla wielu kobiet tu właśnie zaczynają się przysłowiowe „schody”. Jak zdjąć z siebie te wszystkie ciuchy nie zdejmując butów? Przecież zazwyczaj to buty są pierwsze. Trzeba zatem przygotować się odpowiednio. Może warto zostawić na sobie jeszcze kilka elementów garderoby? To wszystko zależy od obojga partnerów, ich fantazji erotycznych oraz tego co planujecie.

 

Z pewnością wysokie obcasy mogą być elementem dominacji, ale wcale nie trzeba iść w tym kierunku. Jeśli kobieta pozostaje w łóżku, w butach na wysokim obcasie, to już samo to powoduje, że seks staje się bardziej niegrzeczny, choćbyście całą resztę robili tak jak zwykle. Temperatura wzrasta od samego początku.

 

szpilki na blacie

 

Czy faktycznie da się uprawiać seks na wysokich obcasach?

Seks to nie fizyka kwantowa. Nawet w wysokich obcasach wystarczy robić to co zwykle. Jednak żeby uwypuklić wizualne efekty, warto pomyśleć o jakimś dodatkowym oświetleniu, a może urozmaiceniu takimi pozycjami, które zwrócą uwagę partnera na nogi kobiety.

 

Kwestia wzrostu

Różnice wzrostu w łóżku nie stanowią problemu. Powstaje on jednak gry partnerzy zapragną uprawiać seks na stojąco a niższy mężczyzna musi coś wykombinować gdy partnerka będzie dodatkowo w wysokich obcasach. W takim przypadku właściwym miejscem partnerki wydaje się biurko, blat czy stół. W przeciwnym wypadku, gdy mężczyzna jest znacznie wyższy, to obcasy idealnie pomagają w pozycji stojącej tylnej. Wystarczy pokombinować.

 

Czy to wygodne?

Nie ma sensu aby kobieta nosiła wysokie obcasy, jeśli sprawia to jej ból i nie możne skupić się na przyjemności! Kobiety jednak potrafią funkcjonować w niewygodnych ciuchach, co znaczy, że i na wysokim obcasie sobie poradzą. Tym bardziej, jeśli nie trzeba zbyt długo stać na nogach.

 

A jeśli mężczyzny to nie kręci?

To mało prawdopodobne i raczej rzadkie zjawisko, ale może się zdarzyć, że na przykład mężczyzna jest tak zauroczony intelektem swej partnerki, że jej nogi nie mają dla niego żadnego znaczenia. Jeśli akurat tak się stało, to kobieta może równie dobrze założyć kalosze. A może tak jest ze względu na panujące w sypialni „egipskie ciemności”?

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim…

Nie zróbcie sobie krzywdy. Trzeba wiedzieć, że obcasy z natury służą do stąpania po ziemi. Miękkie elementy ciała ludzkiego nie są dla nich najlepszym oparciem, a i wkładanie ich w różne miejsca nie jest ani higieniczne, ani przyjemne.

 

Jakie pozycje są najlepsze do uprawiania seksu na wysokich obcasach?

 

Nogi w powietrzu

To jest dokładnie tak, jak brzmi. Kobieta kładzie się na plecach - na łóżku, biurku, podłodze lub innej powierzchni. Na stopach oczywiście seksowne buty. Mężczyzna podnosząc nogi partnerki ma przed oczami dodatkowe bodźce, a nogi partnerki stają się takie długie…

 

Kobieta na górze – odwrócony jeździec

W tej pozycji po raz kolejny kobieta eksponuje swe walory, wraz z dodatkiem jakim są buty, a mężczyźni w większości są wzrokowcami. Przy okazji to jedna z najlepszych pozycji dla kobiety, gdyż może skutecznie kontrolować własne przyjemności.

 

Pozycja stojąca z oparciem o ścianę

Seksownie ubrana kobieta owija nogą, lub nogami partnera. Idealna sytuacja na szybki, spontaniczny, niegrzeczny numerek w ubraniach.

 

Ci z nas, którzy tego nie próbowali, powinni poważnie porozmawiać ze swoimi partnerkami. Fantazjowanie jest fajne, ale w rzeczywistości, to mogą być jedne z ciekawszych doświadczeń seksualnych w życiu. No chyba, że wolicie kalosze.

(b)