Intymność

Jaki masturbator kupić

Wyższa jakość męskiej masturbacji. Jaki masturbator kupić?

Choć masturbacja nie jest w stanie zastąpić seksu, świat gadżetów erotycznych proponuje wiele rozwiązań, dzięki którym staje się przyjemniejsza i bardziej satysfakcjonująca. Męskie masturbatory mogą wzmacniać doznania i przybliżać do realnych doświadczeń. Jesteś zainteresowany? Dziś podpowiadamy, gdzie kupić taką zabawkę i jaką wybrać.

 

Odwiedziny w sex-shopie. Gdzie kupić masturbator?

Pierwsze zakupy w sex-shopie mogą być krępujące, zwłaszcza jeśli chodzi o zakup sztucznej pochwy. Z tego i z innych względów polecamy zakupy w internetowym sex-shopie, np. tutaj: https://sexshop112.pl/35-sztuczne-pochwy-masturbatory. Na stronie łatwiej jest przyjrzeć się ofercie i poszczególnym produktom. Dzięki pełnej swobodzie i szczegółowym opisom jesteś w stanie dokonać odpowiadającego Ci wyboru. Rekomendowany przez nas sklep wysyła dyskretne paczki bez nazwy i logo.

 

Sztuczna wagina i inne atrakcje. Co wybrać?

Zanim sam wyruszysz na poszukiwanie idealnego produktu, zapoznaj się z krótkim przeglądem, który przygotowaliśmy.

 

Gadżety w szerokim zakresie cenowym

 

men

 

Jeśli dotąd nie kupowałeś gadżetów erotycznych, podejrzewamy, że będziesz chciał zacząć od niższej półki cenowej, aby najpierw sprawdzić, jak to jest. Na prosty masturbator może sobie pozwolić każdy - kupisz go nawet za kilkadziesiąt złotych. Warto jednak trochę dołożyć, aby zyskać funkcjonalną i przyjemną w użytkowaniu zabawkę na lata. Kupując produkt, zwróć uwagę, czy nie jest on jednorazowy - takie też są na rynku.

Im wyższa cena, tym większe możliwości. Ceniący się producenci wybierają materiały, które doskonale imitują ludzką skórę, co może znacznie wpłynąć na Twoje doznania. Niektóre zabawki mają w swoim wnętrzu stymulujące wypustki, niektóre wibrują lub ssą. Bardziej wymagający klienci chętnie sięgają po odlewy ludzkiego ciała, które mogą obejmować pośladki, ale także nogi lub tułów wraz z piersiami. To większy wydatek, ale nic tak nie odzwierciedla prawdziwego seksu jak sztuczna wagina wraz z resztą ciała.

 

Sztuczne waginy to nie wszystko

Seks to sfera nieograniczonych możliwości, jeśli tylko masz równie otwartą partnerkę. Jeśli jej nie masz, pozwól sobie na dowolne spełnianie pragnień w ramach tego, czym dysponujesz. Choć sztuczne vaginy są popularne, możesz też wybrać zabawkę do realizowania fantazji o seksie analnym lub oralnym. Zamiast warg sromowych na zewnątrz zobaczysz usta lub ciasną dziurkę z charakterystycznymi żłobieniami.

Możesz też postawić na bardziej uniwersalny wariant, który nie nasuwa żadnych skojarzeń. To dobry wybór, jeśli masz inne preferencje seksualne, masz ochotę odpocząć od kobiet po rozstaniu lub chcesz zachować maksymalną dyskrecję. Sztuczne waginy o nowoczesnym designie zupełnie nie przypominają tego, czym są. Ich przechowywanie jest prostsze i ułatwia zachowanie tajemnicy, nawet jeśli ktoś je zobaczy. Sprawdzą się także w trakcie pieszczot z drugą osobą - bez skojarzeń z kimś trzecim!

 

Czy sztuczna wagina powinna wibrować?

Wydawałoby się, że przeniesienie realistycznego seksu do pokoju singla nie powinno odbywać się przy pomocy elektronicznych cacek. Jednak, nie ma co ukrywać, to i tak nie będzie prawdziwy seks. Dlaczego miałbyś nie sięgnąć po coś, co uprzyjemni Ci życie? Wybór należy do Ciebie - na początek możesz wybrać klasyczny masturbator, ale z czasem prawdopodobnie będziesz miał ochotę skosztować czegoś innego.

Twoja gumowa cipa może drżeć na różne sposoby: producenci często dbają o możliwość regulacji prędkości lub wzoru wibracji. Nowoczesne modele imitują też uczucie ssania - idealne dla miłośników pieszczot oralnych. Innowacyjną stymulację zapewniają też sztuczne pochwy rotacyjne.

 

Zasługujesz na rozkosz

Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy nie, Twoje potrzeby seksualne powinny być zaspokajane. Twoja pochwa sztuczna na wyłączność może dać Ci wiele radości - więcej, niż jesteś w stanie dać sobie sam. Życzymy udanych zakupów i wielu satysfakcjonujących wieczorów!

Artykuł zewnętrzny