Intymność

Z kim warto randkować?

Z kim warto randkować?

Czy wiesz, że to właśnie Holendrzy są uważani za najczulszych kochanków w Europie? Aż 71% z nich deklaruje, że potrzeby Partnera są dla nich ważniejsze niż ich własne. Od udanej randki oczekujemy zazwyczaj tego samego: chcemy mieć satysfakcję ze spotkania i miło spędzić czas w towarzystwie tej drugiej osoby. Zależy nam  by partner zainteresował się nami i naszymi potrzebami.

 

Z badań przeprowadzonych przez portal C-Date wynika, że wbrew pozorom to nie Włosi, uważani za najgorętszy naród w Europie wiodą prym w klasyfikacji najlepszych kochanków Europy. Jeśli kobiecie zależy nam na udanej randce, powinna umówić się z Holendrem, Belgiem lub... Norwegiem. Jak wynika ze wspomnianych badań to właśnie przedstawiciele tych trzech nacji najbardziej dbają o zaspokojenie potrzeb swojego partnera. Na szczycie europejskich łóżkowych egoistów znaleźli się Niemcy i Austriacy - tylko niewiele ponad 60% z nich stawia pragnienia Partnera wyżej niż swoje własne. Co może dziwić - wśród wszystkich ankietowanych - to panowie zdecydowanie częściej dbają o swoje partnerki! Aż 76% panów przyznaje, że zadowolenie partnerki jest dla nich ważniejsze niż ich własne. Wśród Pań ten odsetek wynosi jedynie 55%.

randka2

Wierny czy nie?

Stereotypowo mogłoby się wydawać, że z wiernością największy problem będą miały nacje południowe,  Włosi czy Hiszpanie. Wieczne lato,  wakacyjna atmosfera i kultura ludyczna nie sprzyjają raczej monogamii. Ale zdrada to nie tylko czysto fizyczne doznania. Często przecież zdarza się, że podczas seksu myślimy o kimś zupełnie innym niż  partner. Z raportu wynika, że to Panowie częściej „grzeszą w myślach" (przyznaje się do tego 54% respondentów płci męskiej). Ale Panie też nie są święte - do fantazjowania w czasie seksu o kimś innym niż ich partner przyznaje się prawie połowa badanych kobiet.

Według badań C-Date, największy problem z „mentalną wiernością" mają - postrzegani raczej jako powściągliwi - Niemcy i Austriacy. Zaś najwierniejsi, o dziwo, są Hiszpanie - aż 55% z nich deklaruje, że podczas seksu nigdy nie myśli o kimś innym niż partnerka.

Wśród Pań najwierniejsze są Holenderki. Aż 64% z nich podczas miłosnych igraszek skupia się tylko na swoim kochanku. W europejskim ogonie zostały Włoszki i Francuzki - odpowiednio 54% i 55% z nich lubi zdradzać w myślach.