Intymność

zabawki erotyczne dla par

Zabawki erotyczne dla par

Jest ich wiele: duże, małe, średnie, kolorowe, podłużne, owalne. Do wyboru, do koloru. Jest ich mnóstwo w klasycznych, stacjonarnych sex-shopach, ale także w tych internetowych. Wszystkie służą jednemu - urozmaiceniu Waszego życia seksualnego. Mowa o zabawkach erotycznych dla par.

 

Zacznijmy od gry wstępnej. W zależności od Waszej otwartości na nowe doznania, możecie wybierać spośród kusych przebrań dla niej oraz dla niego, poprzez gry erotyczne, skupiające się na pobudzeniu zmysłów, na żelach rozgrzewających oraz maleńkich masażerach skończywszy. Wybór jest naprawdę ogromny.

Przejdźmy do rzeczy, czyli wibratorów. Nie muszą być wielkich rozmiarów rodem  z filmu porno. Nowoczesne zabawki erotyczne z przeznaczeniem dla par są tak zaprojektowane, że ich wygląd budzi ciekawość i zainteresowanie.

 

Wibratory tego typu dzielą się na 3 główne kategorie:

 

Jednocześnie stymulujące ją i jego

Tu mamy do wyrobu nakładki na palec, małe, połączone ze sobą wibratory, czy większe konstrukcje, mogące jednocześnie zaspokoić Was oboje (takie jak We-Vibe). Te droższe posiadają nawet oprogramowania na smartfony, poprzez które będziecie mogli kontrolować intensywność pieszczot. To doskonały dodatek do urozmaicenia jednoczesnej gry wstępnej obu partnerów, pozwalający na całkowite oddanie się chwili i czerpania z niej jak największej przyjemności.

 

Tylko dla niej

W ofercie sklepów erotycznych możemy znaleźć przeróżne rodzaje, między innymi wibrujące jajka sterowane pilotem, aby to on miał kontrolę nad tym, co dzieje się z nią. Warto zwrócić także uwagę na małe motylki, które zakładamy jak stringi i nosimy pod ubraniami, a partner lub my decyduje, kiedy i z jakim natężeniem go uruchomi. Nie można oczywiście zapomnieć o klasycznych wibratorach (w kształcie tradycyjnym, ale też incognito, przypominające szminkę, maskarę, czy nawet króliczka), które „dowodzone” mogą być zarówno przez partnera, jak i partnerkę.

 

Te dla niego

Tu wybór jest troszeczkę węższy, niż w przypadku kobiecych, niemniej jednak z pewnością będą one wystarczająco satysfakcjonujące dla Twojego partnera. Do wyboru są jednorazowe, wibrujące pierścienie (np. Durex), które kupisz w każdej większej drogerii lub takie, które dostaniesz  w sex shopie – będą one oczywiście wielorazowego użytku, do wyboru  o mniejszej lub większej średnicy. Czasami posiadają one dodatkowe, silikonowe wypustki, by jednocześnie móc stymulować partnerkę.

Wybierając takie zabawki, warto poczytać opinie osób, które już je wypróbowały.  Z pewnością udzielą one cennych wskazówek, mogących przydać się podczas korzystania z zakupionych przez Was „prezentów”.

Więcej na www.kinkywinky.pl