Zdrada nie jest domeną mężczyzn. Zdradzają również kobiety. Wiemy dlaczego my faceci schodzimy na złą drogę. Dobrze jednak wiedzieć dlaczego zdradzają kobiety. Czym się kierują. Czy są podobieństwa? A może i tutaj różnimy się w sposób wyraźny... Poniżej przedstawiamy interesujące wyniki ankiety.

 

Reklama

 

40 % kobiet jest w stanie zdradzić swojego faceta z powodu kłótni by zrobić mu na złość!!!

Dokładnie tyle samo ankietowanych zdradzi gdy chce już zakończyć związek.

30 % kobiet zdradzi, gdy będzie miała okazję zrobić to z wymarzonym facetem.

20 % zrobi to na imprezie gdy podpuszcza ją do tego koleżanki.

15 % ankietowanych kobiet jest gotowych na zdradę w odwecie za twoją wcześniejszą zdradę. I tu uwaga- w takiej sytuacji zrobi to z twoim kumplem, nawet jeśli nie będzie się jej podobał.

70 % kobiet nigdy nie zdradziło i nie zdradzi swoich mężczyzn. Jak się okazuje nie jesteśmy tacy różni od płci pięknej, prawdą jest, że jeżeli związek między dwojgiem ludzi jest oparty na wzajemnym zaufaniu i partnerstwie to żadna strona nie zdecyduje się na zdradę.

 

Wynika z tego dla nas mężczyzn jeden wniosek- o swoją kobietę należy dbać jeśli chce się ją przy sobie utrzymać. A przy okazji... sezonowa kontrola nikomu nie zaszkodzi.

 

 

Komentarze  

0

#24 Greg 2018-07-02 14:39

Podobna sytuacja ale chyba „ odrobine „ gorsza. Dziewczyna (19) wyjeżdża na wakacje do pracy ( do Niemiec) poznaje na miejscu starszego od siebie chłopaka. To co działo się przez prawie 3 miesiące mogłem wyczytać tylko z pamiętnika który później przez przypadek znalazlem. Jako chłopak (mężczyzna ) mogłem sobie tylko pomarzyć o seksie uprawianym codziennie i wielokrotnie w ciągu dnia( cytat z pamiętnika) . Dzis jesteśmy 18 lat po ślubie , dwoje dzieci i ogólnie jest bardzo dobrze. Jednak regularnie , raz w roku na tydzień- dwa wracają te wszystkie wspomnienia a wtedy serce pęka ponownie. Zapytacie dlaczego jej nie zostawiłem wtedy? Bo ciagle ja kocham...
Cytować
+2

#23 marek 2015-12-21 08:49

Jestem 18 lat po ślubie i od 25 lat z jedną kobietą mamy dwoje dzieci ale w wieku 18 lat dziewczyna mnie zdradziła że starszym o 8 lat gnojem z pracy.
Przeżyłem to strasznie ale wróciliśmy do siebie po ok 2 tygodniach .
Teraz wspomnienia wróciły i nie daje rady myśląc że była z kimś innym nie wiem co robić ?
Kocham ją bardzo ale i nienawidzę za to co zrobiła 22 lata temu.
Cytować
+2

#22 As 2015-11-13 20:44

Pilnuje i jestem pilnowany. Dobrze nam tak :)

Dlatego zaufanie zaufaniem jednak nie ma co ryzykować jak nie trzeba :)
Cytować
0

#21 smok 2014-07-02 20:16

Zdrada to zdrada. Nie ma mniejszej czy większej winy. Nie jest ważne kto zdradza bo jest to złe w każdym przypadku. A co do tych systemów szpiegowskich - to olać je. Zaufanie jest podstawą. A jak się stanie to ręka, noga, mózg na ścianie :-*
Cytować
-1

#20 Wamlego 2014-07-02 17:02

Zastanawiam się dlaczego ludzie rozdzielają zdradę na płci. To nieważne kto zdradził - kobieta czy mężczyzna. W obu przypadkach zdrada jest tak samo parszywa. A przed cierpieniem może ustrzec program szpiegowski NINJALOGGER.
Cytować
-2

#19 daniela 2014-02-14 18:56

a czym właściwie jest zdrada? każdy postrzega i interpretuje ja jak chce . każdy z nas ma potrzeby fizyczne I smutne jest jak w długoletnim zwiazku mąż nie zwraca uwagi na potrzeby żony-partnerki. w łóżku jest bierny I jedynie na co go stać to sex raz na dwa tygodnie. sory ale kobiety też lubia sex I maja do niego prawo. pójście z kimś nie oznacza zdrady ..dlaczego ludzie sa tak ograniczeni mentalnie. dlaczego zdrada kojarzy sie tylko z fizycznoscia
Cytować
0

#18 tomek 2013-12-09 05:03

:D :D :D :D hahahaha to tak ci się wydaje dupi się na lewo prawo
Cytować
0

#17 magdalena 2013-09-08 21:39

puste nie puste ja przeżyłam horror byłam zdradzana przed ślubem (z kuzynką która pracowała w burdelu) był jej stałym klientem nie wiedząc że to moja rodzina ,potem po ślubie kiedy byłam w ciązy przez niego ja pozbyłam sie pracy i na koncu stracił ją on bo wszystko działo sie pod moim nosem .czemu to zrobił ? też nie wiem nie powiedział ,odparł ze to nie ja jestem winna ,a ja zawsze sie starałam w domu czysto dzieci zadbane ja sama też jestem niezła laska zawsze ochota jeśli chodzi o łużko bo tez mam fantazję a mimo to on to zrobił teraz jestem wrakiem kobiety ,nie miałam nawet gdzie iść żeby go zostawić jedno dziecko w ciązy z drugim bez pracy rodziny żyje tak nadal z nim bo jak inaczej ? wiesz co tez mam czasem ochote odpłacić tym samym a chetnych nie brak moze by mi ulżyło więc pewnie też była bym szmatą ,ale nie tak wielką jak on [quote name="
Cytować
+1

#16 iwona 60 2013-08-22 10:01

Jeżeli się mówi,że mężczyźni zdradzają bo kobieta się nie stara to Wy mężczyźni też coś róbcie aby zadowolić żonę.A tak naprawdę to uważam zdradę za coś najgorszego i takich ludzi nie szanuję.
Cytować
0

#15 nokian 2013-02-20 05:22

kurwa, wszystko jasne i kurwisko też jasne i wynosi około 115 %. Pani psycholożko sdrogą dedukcji dojdzmy do logicznych wniosków.
Cytować