Intymność

żele intymne Durex

Żele intymne Durex Naturals – lepszy seks dzięki naturze

Żele intymne Durex Naturals to nowa seria lubrykantów, które pozytywnie wpływają na doznania seksualne. Suchość miejsc intymnych to problem wielu kobiet. Seria Naturals to łagodne formuły, które posiadają 100% składników mineralnych. W tym artykule podpowiadamy dlaczego żele i lubrykanty to idealny dodatek podczas igraszek w sypialni.

 

Żele intymne Durex Naturals – dodatkowa przyjemność w sypialni

Każdy z nas marzy o dodatkowej przyjemności i stymulacji podczas seksu. Żele intymne, które znajdziesz na https://horex.pl/mezczyzna/strefa_intymna/zele_intymne.html to produkty, które idealnie nadają się do zmysłowego masażu i zwiększenia satysfakcji seksualnej. Seria Naturals to lubrykanty posiadające 100% składników naturalnych. Specjalnie opracowana formuła swój skład opiera na wodzie, a całość gwarantuje utrzymanie przyjaznego pH.

Kobiety często zaznaczają, że żele intymne pozytywnie wpływają na ich życie seksualne. Nadmierna suchość okolic intymnych w różnych dniach cyklu miesiączkowego może negatywnie odbić się na doznaniach podczas zbliżenia. Naturalny żel intymny sprawia, że delikatność i komfort utrzymane są na wysokim poziomie. Seria Naturals od marki Durex oferuje takie produkty jak:

 • Durex Naturals Pure żel intymny (100 ml) – zawiera składniki pochodzenia naturalnego. Jego zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej gładkości i poślizgu podczas seksu. Formuła na bazie wody nie zawiera żadnych sztucznych dodatków. Przyjazne pH zapewnia naturalny komfort. Żel z powodzeniem można używać z prezerwatywami wykonanymi z gumy lateksowej lub prezerwatywami nielateksowymi poliizoprenowymi.

 

Durex Naturals Pure żel intymny

 

 • Durex Naturals Sensitive żel intymny delikatny (100 ml) – swoją popularność zawdzięcza dodatkowi z wyciągu z aloesu, który wykazuje niesamowite właściwości łagodzące. Formuła nie zawiera sztucznych dodatków zapachowych i barwników. Żel pozytywnie wpływa na doznania seksualne i zmniejsza jakikolwiek dyskomfort.

   

Durex Naturals Sensitive żel intymny delikatny

 

 • Durex Naturals Hyaluro żel intymny nawilżający (100 ml) – ten żel intymny zawiera wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego. Jego zadaniem jest zapewnienie gładkości i poślizgu podczas stosunku. Żel został wzbogacony o kwas hialuronowy, który kompleksowo nawilża skórę i zatrzymuje wilgoć.

 

Dlaczego warto stosować żele intymne?

Nie ma co ukrywać, że dodatkowe nawilżenie podczas seksu gwarantuje lepsze i intensywniejsze doznania. Cykliczna suchość pochwy to problem, który jest bardzo powszechny wśród kobiet. Podczas cyklu miesiączkowego poziom estrogenu się zmienia. Oznacza to, że w niektórych sytuacjach odczuwalny jest mniejszy poziom nawilżenia miejsc intymnych. Marka Durex postanowiła sobie z tym poradzić tworząc żele i prezerwatywy z serii Naturalne, które pochodzą wyłącznie ze składników naturalnych i sprawiają, że seks będzie jeszcze bardziej przyjemny i komfortowy.

Lubrykanty to produkty, które mogą zdziałać cuda! Odpowiednio zastosowane skutecznie zwiększają pewność siebie i dodają pomysłowości podczas zabaw w sypialni. Do głównych zalet stosowania lubrykantów zaliczamy:

 • Wspomaganie gładkości i poślizgu podczas penetracji.

 • Urozmaicenie gry wstępnej.

 • Możliwość stosowania żelu z zabawkami erotycznymi.

 • Niwelowanie bolesnych otarć podczas dłuższych stosunków.

 • Zapobieganie pękaniu prezerwatyw.

 • Nadają się również do zabaw solo.

 

Suchość pochwy – jakie produkty warto wybierać?

 

Durex Naturals - prezerwatywy z lubrykantem

 

Suchość pochwy to dość normalny problem, który występuje w określonych dniach cyklu miesiączkowego. Odpowiednio dobrane żele intymne pomagają rozwiązać problem i sprawiają, że seks jest przyjemniejszy. Seria Naturals od marki Durex to "wspomagacze", które są bardzo wygodne i przyjemne. Produkt idealny, to taki, który gwarantuje odpowiednie nawilżenie i skutecznie chroni przed chorobami i infekcjami przenoszonymi drogą płciową. Takim rozwiązaniem są m.in prezerwatywy Durex Naturals. Pokryte są lubrykantem na bazie wody, który swój skład opiera na 98% składnikach pochodzenia naturalnego. Oznacza to, że za każdym zbliżeniem zapewniają uczucie naturalnego nawilżenia.

Artykuł zewnętrzny