Intymność

Zodiakalne roszady, czyli komu z kim po drodze… do łóżka

Zodiakalne roszady, czyli komu z kim po drodze… do łóżka

Astrologia zakłada, że istnieje zależność między położeniem ciał niebieskich a losem poszczególnych ludzi. A jak to się ma do ciał ziemskich? Rządzą nimi cztery żywioły, które determinują pewne cechy charakteru, i temperament, również seksualny.

 

Ogień decyduje o naturze Barana, Lwa i Strzelca; znakami Ziemi są Byk, Panna i Koziorożec. Na drugim biegunie mamy Wodę (Rak, Skorpion i Ryby) oraz Powietrze (Bliźnięta, Waga i Wodnik). Znaki ziemskie to racjonaliści, twardo stąpający po ziemi. Z kolei osoby z żywiołu ognia to ekstrawertycy, pełni energii, urodzeni przywódcy. Znaki powietrza są ciekawe świata, wszechstronne i nastawione na zmiany. Woda to empatyczni indywidualiści, pokojowo nastawieni do innych. Podobno najlepsze połączenie to znaki ziemi i wody, za to nie powinno się ryzykować łącząc przeciwstawne żywioły (np. ogień i woda). Wygląda na to, że trzeba uważać z kim się flirtuje, by nie stworzyć mieszanki wybuchowej

Internet cały płonie

Powszechna opinia, że ognisty żywioł ma niesamowity temperament seksualny sprawdza się w ... statystykach użytkowników portali randkowych. Wśród wszystkich użytkowników znaki ognia stanowią prawie 1/3 społeczności (28%). Natomiast na czoło stawki wśród 12 zodiakalnych osobowości wysuwa się, rzecz jasna, „Król Lew". Wynika to zapewne z faktu, że to zdecydowanie najbardziej energiczny seksualnie gwiezdny na znak. Panowie to seksualni zdobywcy, którzy lubią dominować w łóżku. Co ciekawe, uwielbiają zaciągać swoje partnerki przed lustro, by móc dodatkowo cieszyć się erotycznymi doznaniami. Lubią też, gdy partnerka ma zmysłową, koronkową bieliznę. Drapieżne Lwice z kolei najbardziej podnieca obserwowanie przyjemności u swego mężczyzny, nie mają także problemów by wspiąć się na szczyty erotycznej rozkoszy. Zaraz za Lwami ustawiają się Byki, co tylko potwierdza dominacje ognistego żywiołu. Są to kochankowie idealni - uwielbiają długą grę wstępną, zaś panie spod tego znaku lubią ciągłe zmiany i urozmaicenia w seksie.

Informacje przekazane przez c-date na podstawie bieżących statystyk.