Intymność

Jak zrazić do siebie kobietę

Jak zrazić do siebie kobietę

Męskie wyobrażenie o dobrym seksie często różni się od kobiecego punktu widzenia. Wydaje się to oczywiste. Jeśli jednak chcemy rozkoszować się przyjemnością płynącą z seksu warto chyba pomyśleć również o partnerce. Jeśli i ona będzie zadowolona to wówczas możemy śmiało powiedzieć: tak, to był dobry seks.

 

W ankiecie wzięło udział 1000 kobiet w wieku od 25 do 35 roku życia. Odpowiadały na proste pytanie:

 

Co najbardziej irytuje je u mężczyzn w związku z seksem?

Uwaga panowie. To ważne informacje dla nas wszystkich:

 

1. Drapanie zarostem

Nam w większości wydaje się, że lekki zarost jest wręcz seksowny. Kobiety jednak myślą inaczej. Większość z nich jako irytujące zachowanie podało drapanie zarostem zarówno podczas całowania jak i seksu oralnego. Co zrobić, od dziś golimy się na gładko.

 

2. Oczekiwanie czegoś więcej

Kobiety wręcz nienawidzą jak oczekuje się od nich seksu oralnego lub analnego nie rozmawiając o tym wcześniej. Nie chodzi więc o to, że nic z tego. Kobiety chcą po prostu wcześniej o tym porozmawiać.

 

3. Gryzienie uszu

Podobno jesteśmy wyjątkowo nieporadni podczas całowania szyi i uszu. Tym co doprowadza kobiety do pasji, jest gryzienie po uszach. Jak to często bywa, większość z nas jest w błędzie.

 

jak zrazic kobiete

 

4. Filmowanie bez zgody

Podczas naszego wywiadu panie wyjątkowo narzekały na nas jako amatorów reżyserii. Nie życzą sobie i jest to oczywiste, nagrywania waszych igraszek bez ich wcześniejszej zgody. Dla pewności akceptację filmowania bierzmy na piśmie :-)

 

5. Propozycja trójkąta

Kobiety nie lubą także pytania, czy choćby sugestii na temat drugiej kobiety w łóżku. Zbyt mocne naciskanie w tym kierunku może spowodować efekt całkowicie odwrotny. I choć to smutne, możesz w łóżku zostać sam w najmniej odpowiednim momencie. Kobiety niechętnie patrzą na drugą kobietę w łóżku. A może zaproponujesz inny trójkąt... ?

To tylko wyniki ankiety. Upodobania seksualne bywają różne. Jeśli jednak większość kobiet sądzi jak powyżej, to warto wziąć to pod uwagę... Nic na siłę... Jednak wiedzy nigdy zbyt wiele :-)

Artelis.pl

Reklama

feromony sa dobre