Intymność

Zwiększanie siły erekcji i wielkość penisa

Zwiększanie siły erekcji i wielkości penisa

Metody Tao Seksu dotyczące wzmacniania siły erekcji i wielkości narządów płciowych traktowane były w dawnych Chinach jako metody tajemne - nieudostępniane szerokiemu gronu ludzi. Dzisiaj, dzięki przemianom kulturowym na świecie, możemy z nich korzystać zarówno dla wzmocnienia narządów rozrodczych i własnej siły seksualnej, jak i w celu ogólnego polepszenia swojego stanu zdrowia i samopoczucia. Krótko mówiąc - powiększ penisa, choć cudów nie ma.

 

Istnieją metody usprawniania narządów seksualnych dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Poniżej przedstawione jest jedno z podstawowych ćwiczeń zwiększania siły erekcji i wielkości narządów płciowych mężczyzn. Choć po przeczytaniu zaleceń może się to wydawać dość śmieszne, to jednak nie wiedzieć czemu, ale w ostatecznym rozrachunku - po ok. 3 miesiącach codziennych ćwiczeń - widać konkretne efekty. Najważniejsza jest pełna dyscyplina i rzetelne wykonywanie tego ćwiczenia. W innym przypadku raczej nie warto sobie zawracać tym głowy.

Nie jest to jedna z "cudownych" metod typu powiększ penisa kilkukrotnie, więc nie należy przesadzać z oczekiwaniami, co do zmiany wielkości penisa, pod wpływem wykonywania tego ćwiczenia. Zmiana ta nie jest rzędu dwukrotnego zwiększenia narządu, jednak jest ona zauważalna.

Ponadto - co szczególnie istotne - ćwiczenie to podnosi sprawność funkcjonowania układu rozrodczego mężczyzny i wpływa korzystanie zarówno na życie płciowe, jak i na ogólny stan zdrowia.

Szczególnie zalecaną porą do wykonywania tego ćwiczenia jest wczesny poranek. Zgodnie z taoistyczną chińska filozofią - o tej porze w sposób szczególny zaczyna wzrastać siła jang (męski biegun energii) - korespondująca z siłą erekcji członka. Wskazane jest by ćwiczenie to wykonywać w miarę regularnie przynajmniej przez kilka tygodni.

Reklama

pompki wodne

 

Ćwiczenie wzmacniające członka

  • Stań twarzą w kierunku wschodnim. Wykonaj dziewięć spokojnych wdechów i wydechów - wczuwając się w oddech i całe ciało. Podczas oddechów powinniśmy wyciszyć się. Można także skupiać się na środkach dłoni i poczuć w nich gorąco.
  • Następnie rozcieramy o siebie dłonie, aż staną się bardzo gorące, po czym należy wziąć penisa do prawej dłoni i stosunkowo mocno trzymać go. W tym czasie należy skoncentrować umysł i lewą ręką wykonać 81 razy ruch okrężny dookoła pępka. Krążenie ręką wykonujemy tak, aby rozmasowywać cały brzuch. Pobudza to uniwersalną Chi (energię życia).
  • Puszczamy penisa z prawej ręki i prawą dłonią wykonujemy  ruchów okrężnych dookoła pępka w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Tym razem ruchy te wykonujemy  bardzo blisko pępka, co pobudza mocniej pęcherz moczowy i energię ludzkiej Chi.
  • Jeszcze raz rozcieramy dłonie, aż staną się bardzo gorące, a następnie bierzemy między dłonie penisa i rozcieramy go dłońmi 49 razy. Ruch ten przypomina zwijanie nici z kokonu bawełny.
  • Następnie wykonujemy 49 razy ruchy dłonią (prawą) przypominające dojenie penisa.
  • Po czym wykonujemy 49 razy ruch uciskający - zaciskamy całą dłoń wokół penisa i rozluźniamy na przemian.
  • Na koniec należy 49 razy uderzać nim na przemian o prawe i lewe udo.

Powtarzając to ćwiczenie regularnie zauważymy istotne zmiany w funkcjonowaniu narządów płciowych - siła erekcji penisa wzmocni się, a jego wielkość zwiększy. A najdziwniejszy w tym wszystkim jest fakt, że to działa.

 Reklama

feromony skuteczne