Dieta Dąbrowskiej: od detoksu do zdrowia

Dieta Dąbrowskiej: od detoksu do zdrowia

Poszukując recepty na długowieczność i szczupłą sylwetkę należy zdrowo się odżywiać i stosować się do zaleceń lekarza, który znalazł sposób na osiągnięcie tych celów. Niezbędne składniki odżywcze które utrzymują organizm w gotowości do działania obecne są w warzywach i owocach, które zawierają witaminy, minerały, przeciwutleniacze i błonnik.

Metodą na skuteczne a zarazem bezpieczne oczyszczenie organizmu z toksyn i rozpoczęcie uzdrawiania organizmu jest dieta dr Dąbrowskiej.Catering ProszeZdrowie posiada jej certyfikat z Instytutu Promocji Zdrowia i również w 2024 roku opracowuje indywidualne płynne i stałe diety pudełkowe zgodne z założeniami postu Dąbrowskiej.

 

Dlaczego catering dr Dąbrowskiej?

Zdrowy organizm to prawidłowe odżywianie oparte na produktach naturalnych. Catering dr Dąbrowskiej zatrudnia doświadczoną dietetyczkę, która na bazie zasad diety stworzonej przez lekarkę komponuje spersonalizowane menu. W skład diety Dąbrowskiej wchodzą przede wszystkim warzywa i owoce w postaci posiłków stałych, soków i koktajli. Produkty cechuje niski indeks glikemiczny, niewielka zawartość skrobi oraz cukru. Cała kuracja oczyszczająca organizm z toksyn i złogów, poprawiająca funkcjonowanie narządów wewnętrznych i powodująca redukcję wagi i tkanki tłuszczowej trawa od 14 do 42 dni.

Zdrowa dieta Dąbrowskiej z cateringu dietetycznego jest niskokaloryczna i pobudza organizm do samooczyszczenia i regeneracji. Dotychczasowe nieodpowiednie odżywianie jest zastąpione odżywianiem wewnętrznym, które polega na pobieraniu energii ze złogów, uszkodzonych lub martwych komórek. To powoduje naturalną detoksykację i odmłodzenie narządów, krwi, skóry. Skuteczna dieta Ewy Dąbrowskiej https://proszezdrowie.pl/diet/certyfikowany-post-dr-ewy-dabrowskiej/ pozwala pozbyć się chorób cywilizacyjnych, nabrać wigoru, zmienić nawyki żywieniowe. Nie trzeba samodzielnie przygotowywać potraw i soków, firma ProszeZdrowie zajmie się wszystkim i bezpłatnie dostarczy pod wskazany adres zamówiony zestaw dań.

 

catering dabrowskiej10

 

Dla kogo dieta Dąbrowskiej?

Przejście na dietę doktor Dąbrowskiej wiąże się z wejściem organizmu w stan autofagii oraz ketozy. Autofagia to inaczej żywienie się organizmu własnymi martwymi lub zdeformowanymi komórkami. Czyli wskutek samooczyszczenia następuje poprawa stanu zdrowia, utrata nadmiernych kilogramów i tkanki tłuszczowej.

 

catering dabrowskiej11

 

Dieta Dąbrowskiej jest odpowiednia dla osób:

  • Zdrowych, którzy chcą uzyskać działanie profilaktyczne i wzmocnić swój organizm.
  • Chorych, cierpiących na zaburzenia ze strony układu krążenia: miażdżyca, nadciśnienie.
  • Chorujących na cukrzycę i wahania poziomu cukru we krwi.
  • Cierpiących z powodu zaburzeń hormonalnych: niedoczynność tarczycy.
  • Często zapadających na infekcje wirusowe i bakteryjne.
  • Z nadwagą lub otyłością które chcą zawalczyć o szczupłą sylwetkę i zdrowie.

Profesjonalnie opracowaną dietę dr Dąbrowska poleca każdej osobie dążącej do poprawy zdrowia. To kilkuetapowy model odżywiania, który składa się z postu, detoksu sokowego, wyjścia z postu w 3 fazach.

 

catering dabrowskiej25

 

Jakie korzyści przynosi dieta dr Dąbrowskiej?

Decydując na zamówienie warzywno-owocowego programu odżywiania z cateringu dr Dąbrowskiej warto zapoznać się z jej etapami i kalorycznością. Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej firmy. Podstawą jest płynny post Dąbrowskiej z wartością energetyczną 600 kcal, detoks sokowy i 500 kcal. Wyjście z postu (od 1000 kcal do 1500 kcal) odbywa się w trzech fazach, w czasie których wprowadzane są nowe warzywa i owoce o dużej gęstości oraz tłuszcze i białka. Naturalna dieta Ewy Dąbrowskiej oczyszczając organizm powoduje lepsze działanie układu trawiennego, ograniczenie stanów zapalnych, poprawę samopoczucia.

 

catering dabrowskiej26

 

Podsumowanie

Firma ProszeZdrowie oferuje skuteczną dietę dr Dąbrowskiej, która pobudza organizm do samoodnowy. Aby uzyskać indywidualny plan odżywiania należy skontaktować się z dietetyczką która na podstawie stanu zdrowia ułoży optymalne menu. Aby nie powrócić do dawnej wagi i utrwalić osiągnięte rezultaty niezbędna jest 3 etapowa kuracja wyjścia z postu Dąbrowskiej. Można skorzystać z programu lojalnościowego i otrzymywać zniżki, rabaty i gromadzić punkty za zamówienie, wystawienie opinii i polecanie znajomym.

~Artykuł zweryfikowany merytorycznie przez dietetyka klinicznego.

Artykuł zewnętrzny