Poznaj nowego Citroena C4

Poznaj nowego Citroena C4 i sprawdź dlaczego jest wyjątkowy

Producenci samochodów osobowych coraz intensywniej zabiegają o pozyskanie nowych klientów. Stale rosnąca konkurencja oraz oczekiwania kierowców, wymogi względem ekologii, a także coraz to nowsze technologie, które trafiają na pokład każdego samochodu, sprawiają, że przed branżą motoryzacyjną stawiane są bardzo duże wyzwania. W dzisiejszym artykule opowiemy Państwu o nowej propozycji Citroena, który szuka sposobu na podbicie rynku motoryzacyjnego w Europie. Nowy model C4 jest bardzo interesującą propozycją dla osób, które szukają nowoczesnego i stylowego samochodu, który oferuje wiele komfortu i radości z jazdy. Serdecznie zapraszamy Państwa do dalszej lektury.

 

Nowoczesny design – wyróżniaj się na drodze

Citroen przyzwyczaił nas do tego, że produkowane przez nich samochody zdecydowanie wyróżniają się na drodze. Nowe C4 jest jednak dużym krokiem w przód. Jeśli inne modele tej marki możemy określać jako nowoczesne, to nowe C4 jest zdecydowanie samochodem przyszłości. Ciekawa bryła nadwozia, połączenie obłych kształtów z ostro narysowanymi liniami, dynamiczny profil oraz znakomicie zaprojektowane i dopracowane detale sprawiają, że nowy Citroen C4 wygląda świetnie. Auto bez wątpienia wprowadza nową jakość i trendy do marki, która już wiele lat temu zawiesiła sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Model ten zdecydowanie może się podobać każdemu, szczególnie osobom ceniącym sobie styl i możliwość zwrócenia na siebie uwagi.

 

Elektryczny, czy spalinowy? C4 to propozycja dla każdego!

Obecne trendy w motoryzacji bez wątpienia opierają się w znacznym stopniu na ekologii. To właśnie normy emisji spalin czy inne ograniczenia narzucane przez władze, są kluczowe pod kątem kierunku, jaki obiera branża w XXI wieku. Citroen oprócz standardowego, spalinowego modelu C4 wprowadził do swojej oferty E-C4, czyli odmianę napędzaną silnikiem elektrycznym.

E-C4 posiada silnik o mocy 136KM i akumulatory, które gwarantują zasięg rzędu 357KM na jednym ładowaniu. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że w samochodzie zamontowana jest pompa ciepła, która jest znacznie bardziej wydajna od standardowego systemu ogrzewania.

Dla miłośników bardziej klasycznego napędu Citroen przygotował również znakomite i bardzo oszczędne silniki spalinowe, które legitymują się mocami w przedziale od 100 do nawet 130KM. Do wyboru mamy również automatyczną lub manualną skrzynię biegów.

 

Niepowtarzalny komfort, czyli innowacyjne rozwiązania we wnętrzu

Wnętrze nowego C4 jest nastawione na komfort kierowcy oraz jego pasażerów. Wykorzystywane są tutaj liczne rozwiązania programu Citröen Advanced Comfort. Zawieszenie skutecznie tłumi wszelkie nierówności pojawiające się na drodze, natomiast siedzenia komfortem nawiązują do najwygodniejszych foteli. To wszystko uzupełnia doskonała przestronność wnętrza, a przemyślanie rozmieszczone schowki pozwalają na świetną ergonomię ukierunkowaną na wszystkich pasażerów.

 

Znajdź swojego wymarzonego Citroena C4

Jeśli szukacie Państwo swojego nowego Citroena C4, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą salonu Citroen należącego do Grupy Zdunek. Znajdziecie tam szeroką ofertę samochodów i uzyskacie profesjonalne wsparcie na każdym etapie zakupu. Serdecznie zapraszamy!

Artykuł zewnętrzny