Intymność

10 najgorętszych miejsc na seks

10 najgorętszych miejsc na seks

Jednym z najprostszych i najbardziej skutecznych sposobów na urozmaicenie swojego życia seksualnego jest robienie tego w nowych miejscach. To zawsze będzie inaczej niż w sypialni, która z oczywistych względów jest najpopularniejszym miejscem uprawiania seksu.

 

Popularność sypialnianego życia intymnego jest oczywista i nie trzeba się nad tym rozwodzić, wiadomo bowiem, że tam relaksujemy się najczęściej.

Jedną z popularnych fantazji, szczególnie w okresie letnim, jest seks na plaży, ale w większości przypadków lepiej jest pozostawić go właśnie w sferach fantazji.

Dlaczego?

W prawdziwym życiu, seks na plaży jest wypełniony piaskiem, który powoduje bolesne otarcia, niejednokrotnie wysypki i inne nieciekawe przypadłości. Jeśli to mało, wystarczy na chwilę przysiąść na plażowym piasku i zacząć liczyć te wszystkie robale, które zaczynają pojawiać się znikąd. O wszelkiej maści mikrobach już nie wspominając… To przestaje być seksy.

 

Żeby zatem zachować względne chociaż bezpieczeństwo higieniczne i dobrze bawić się spontanicznym seksem, ciesząc się wspólnie z bliskości bez ryzyka, że piasek dostanie się w niepożądane miejsca, przedstawiamy 10 miejsc, które skutecznie urozmaicają nasze intymne przeżycia.

 

10. Nowe mieszkanie, nowy dom

Radość z zakupu nowego mieszkania, lub domu, jest silnym afrodyzjakiem i warto to wykorzystać jeszcze przed zagraceniem i poukładaniem wszystkiego w odpowiednim porządku. To najlepszy czas na absolutnie unikalny seks w tym miejscu, już nigdy później nie będzie tu tak pusto. To co się przyda, to materac i jakaś mała lampka na podłodze. Niezapomniane wrażenia – gwarantowane.

 

10 dom

 

9. Kuchnia

Na stole, na blacie szafki, albo nawet w zlewie. Rewelacyjne przeżycia z jednej strony, a z drugiej – zawsze przy okazji można coś wspólnie przygotować na kolację, po której być może ciąg dalszy w innym miejscu.

 

8. Pralka

Dokładniej, na blacie maszyny piorącej podczas cyklu wirowania. To takie dwa w jednym. Z jednej strony piorą się ubrania po ciężkim tygodniu, z drugiej zaś czas ten wykorzystujemy na przyjemność. Wibracja urządzenia pomaga w tworzeniu wielkiego finału. Pamiętaj jednak, żeby wcześniej sprawdzić czy uziemienie pralki jest skuteczne. To w końcu urządzenie elektryczne.

 

7. Woda

Basen, wanna lub prysznic to świetne miejsca, ale jacuzzi pozwala na zwiększenie przeżyć. Baseny mogą być zimne, a zimno to nie najlepszy przyjaciel człowieka. Wanny są zazwyczaj zbyt małe, ale jak się postarać, to choć trochę survivalowo, ale szałowo. Prysznice bywają śliskie i irytujące, ale również ekscytujące. Wanny z hydromasażem są najwygodniejsze, bo masz dużo miejsca, aby swobodnie się poruszać w różnych pozycjach, a odpowiednia temperatura wody wraz z bąbelkami wzmacnia odczucia.

 

6. Przed monitorem komputera

Zdarza się, że na drodze naszego życia seksualnego powstają okresy rozstania z bliską osobą, związane choćby z podróżami służbowymi. Na szczęście technologia może nas również w tym czasie zbliżyć do siebie, lepiej niż stosowany wcześniej seks przez telefon. W te dni możemy wykorzystać technologię tak, jak pozwoli nam wyobraźnia, a to pomoże utrzymać relacje aż do czasu, gdy znów będziecie w bezpośredniej, fizycznej bliskości.

 

10 komputer

 

5. Łódź, daleko od brzegu

I nie chodzi tu o kajak, czy łódkę, która w każdej chwili może obrócić się dnem do góry. Mówimy oczywiście o łodzi odpowiednich rozmiarów lub jachcie, który zapewnia nam stabilność na wodzie, niezależnie od tego co akurat ćwiczymy na pokładzie, lub pod nim. Dreszczyk emocji na środku dużego akwenu to coś, co powinien doświadczyć każdy z nas, co najmniej raz w życiu. Ląd daleko, nie widać ludzi, fale bujają rytmicznie łodzią…. Czy trzeba coś do tego dodać?

 

4. Samochód

Tak, to trochę przypomina młodzieńczą, spontaniczną gimnastykę, a twoje szanse na skurcze nóg są około tysiąc razy większe. W samochodzie, na małej przestrzeni jest zazwyczaj gorąco i parno, a to tworzy też niepowtarzalny nastrój. Nic więc dziwnego, że wśród ankietowanych mężczyzn aż 80 procent marzy o seksie w samochodzie. I nie ma znaczenia, czy samochód stoi akurat na parkingu, czy na polnej ścieżce. Seks w samochodzie jest zabawny, bo to czysta pasja w ferworze i zawsze jest to coś innego.

 

10 samochod

 

3. Publiczna toaleta

Seks w łazienkach publicznych, w restauracjach i barach jest bardziej powszechny niż myślisz. Tu jednak wszystko zależy od upodobań i wcale nie chodzi o to, że ktoś akurat może wejść. Seks w toalecie może być naprawdę świetny lub całkowicie obrzydliwy.

 

2. Dom rodziców

Gdzie lepiej łamać zasady niż w miejscu, które jest nimi wypełnione? Seks w domu rodziców zawsze wydaje się niegrzeczny i nie ważne, że masz np. 30 lat. Dobrze jest jednak zamknąć drzwi od pokoju, choćby ze względu na szacunek. To w końcu rodzice.

 

1. Biuro

Posiadanie własnego biura z dobrym widokiem przez okno jest super. Posiadanie własnego biura z zamkiem w drzwiach jest jeszcze lepsze. Seks w biurze rozbija monotonię codziennej pracy i pomaga spełniać marzenia prawie każdego mężczyzny, który spróbował tego choćby tylko jeden raz w życiu. I jak wynika z badań, większości kobiet również. Jednakże tylko 10 procent pracowników przyznaje się do tego, że kiedykolwiek zrobiło to w biurze. Jeśli masz biuro z zamkiem, zaproś swoją partnerkę i zrób jej niespodziankę. A może to ona pracuje w takim  miejscu? Chyba powinieneś ją czasem odwiedzić, jeśli oczywiście nie będzie to miało wpływu na wasze kariery zawodowe.

 

10 biuro

 

Z pewnością każdy z nas ma swoje fantazje. Jeśli dotyczą one lokalizacji, to może warto zastanowić się nad spełnieniem tych marzeń. W końcu czy jest na świecie coś lepszego od dobrego seksu?