Intymność

7 intymnych sekretów kobiety

7 intymnych sekretów kobiety

Domyśl się. Tak najkrócej można sformułować kilka podstawowych pragnień kobiety, o których nie mówi, ale chce aby jej mężczyzna o nich wiedział. Biorąc pod uwagę nasz stosunek do domyślania się opisujemy je na wprost.

 

Zamiast kombinować, domyślać się, próbować zrozumieć pokrętny umysł kobiety – przeczytaj te krótką informację o siedmiu podstawowych sprawach intymnych, które siedzą w głowie twojej partnerki. Może dzięki temu będzie ci łatwiej.

 

Dobra rozmowa jest doskonałym afrodyzjakiem

Większość kobiet bardzo poważnie podchodzi do rozmowy o uczuciach. Takie rozmowy o waszym związku i miłości podczas spacerów, gdy jesteście zrelaksowani, mogą być doskonałym afrodyzjakiem. Mężczyzna powinien zapewniać swoją partnerkę o tym jak bardzo ją kocha i jak bardzo jest z nią związany. To bardzo mocno oddziałuje na psychikę kobiety i rozbudowuje jej uczucie podczas chwil intymnych.

 

Wiele kobiet martwi się swoim wyglądem

W związkach, które trwają już jakiś czas, a latka lecą, niektóre kobiety nabywają poczucia, że przestają być dla swojego mężczyzny tak atrakcyjne jak kiedyś. Łatwo to zauważyć – zaczynają unikać nagości w świetle dnia. Jeśli się całkowicie rozbiorą to wyłącznie pod osłona ciemności. Nie można kobiecie powiedzieć, że nie jest atrakcyjna, nie można jej też wciskać kitu, że jej ciało jest jak 20 lat temu, gdy się poznaliście. W końcu mężczyźni też się zmieniają, choć tego u siebie nie widzą. Aby jednak utrzymać mocne więzi intymne powinieneś jej czasem powiedzieć, że jest atrakcyjna i dla ciebie najwspanialsza na świecie.

 

Dla kobiety seks nie jest oddzielony od reszty jej życia

Mężczyźni mają tendencję do segmentacji i potrafią stresujące aspekty życia skutecznie oddzielić od aktywności seksualnej. Kobiety potrzebują pozytywnych uczuć i doświadczeń w ciągu dnia, aby później poczuć zaspokojenie seksualne. To, jak kobieta jest traktowana w ciągu dnia, znacznie wpływa na jej odpowiedź w łóżku. Ignorowanie, szorstki język, raniące słowa i krytyka mogą utrudnić kobiecie zaangażowanie, entuzjazm i radość podczas seksu.

 

Orgazm nie jest koniecznością

Wielu mężczyzn uważa, że to dobry kochanek to taki, który może doprowadzić swoją kobietę do kulminacji seksualnej. Dobrze jest, gdy tak się dzieje, ale nie zawsze jest to niezbędne. Wiele kobiet czuje presję ze strony partnerów i nawet gdy orgazmu nie osiągają, oszukują swoich mężczyzn. A czasami zamiast orgazmu wystarcza im odpowiednio emocjonująca gra wstępna.

 

Seks nie musi być aktem poważnym

Dobra zabawa może stworzyć świetną jakość. Wielu mężczyzn podchodzi zbyt poważnie do seksu. Zapomina o uśmiechu, romansowaniu i generalnie dobrej zabawie. Wesołe i niefrasobliwe podejście do seksu może uczynić intymne chwile przyjemnymi i relaksującymi. To zdecydowanie podnosi jakość przeżyć obojga partnerów.

 

Kobiety cenią nieseksualny dotyk

Kobiety kochają romantyczne przytulanie i całowanie. Ale wiele kobiet skarży się, że ich mężczyźni poza grą wstępną nigdy tego nie robią. Kobieta potrzebuje radości dotyku. Pomyśl czasem o relaksującym masażu, głaskaniu i przytulaniu. To z pewnością da jej radość i wzmocni siłę uczucia jakim cię darzy.

 

Odrobina czułości po seksie jest ważna

Niektóre kobiety skarżą się, że mężczyźni zasypiają zaraz po akcie. Prawdą jest, że podczas seksu wytwarza się w męskim organizmie wysoki poziom endorfin. Niemal natychmiast po wytrysku, wszystkie systemy energetyczne mężczyzny wyłączają się. U kobiet odbywa się to stopniowo. Mając to na uwadze musisz wykrzesać z siebie jeszcze trochę energii i zanim zaśniesz spełniony, przytul swoją partnerkę, pogłaszcz ją przez chwilę i całuj jej ciało tak długo, jak dasz radę.