Intymność

Allure od Chanel – seria seksownych perfum dla mężczyzn

Allure od Chanel – seria seksownych perfum dla mężczyzn

Allure to jedna z serii perfum marki Chanel. Obejmuje zarówno produkty męskie, jak i kobiece. Te pierwsze są zdecydowane, energetyzujące, głębokie i seksowne. Poznaj je i daj się oczarować – bez względu na płeć!

 

Umięśnione ciało ozdobione Allure Homme Sport

Wśród perfum z linii Allure na uwagę zasługują przede wszystkim wydane w 2004 roku Chanel Allure Homme Sport. Odznaczają się skomplikowanym zapachem, który w zgodzie z zamysłem producenta jest świeży, zmysłowy, drzewny i korzenny. Każda z tych cech wynika z zastosowania innych składników.

Głowa męskich perfum należy do aldehydów, pomarańczy, czerwonej mandarynki i nut morskich. To one wpływają na świeżość. Niżej – w sercu – znajdują się wprowadzający wstępną ostrość pieprz, drzewny i przywołujący myśl o naturze cedr oraz neroli. Spód to taniec fasolki tonki, wetywerii, piżma i żywicy elemi, a także składników słodkich: bursztynu i wanilii.

 

allure od chanel dla mezczyzn3

 

Ostry i pociągający Allure Homme Sport Cologne

Trzy lata po pojawieniu się Allure Homme Sport – w roku 2007 – Chanel prezentuje Allure Homme Sport Cologne. W tej skomplikowanej i wieloskładnikowej kompozycji prym wiodą cytrusy. Głowa, jak poprzednio, należy do aldehydów, ale również owocowego koktajlu sporządzonego z pomarańczy, mandarynki, bergamotki, cytryny i grejpfruta. Soczyste owoce wspiera neroli. Popsikaną perfumami skórę ma się ochotę liznąć niczym wodny lód w gorącym letnim dniu.

A to przecież nie koniec składników! Serce stanowczego i wyrazistego Allure Homme Sport Cologne przejęły przyprawy i żywice: jodłowa, elemi. W dole pojawił się obecne także w poprzedniej wersji pieprz, fasolka tonka, cedr, wetyweria i białe piżmo. W perfumach wszystko, co znajdowało się w sercu Allure Homme Sport, zostało zdegradowane na rzecz kwaśnych owoców. Perfumy przypominają orzeźwiającą lemoniadę. Wzbudzają pragnienie, gdy tylko się je powącha. Dają początek rządzy.

 

Słodka odmiana – Allure Homme Eau Fraichissante Pour l`Ete

Musimy się nieco cofnąć – od wyjściowego roku 2004 odjąć dwa. Wtedy to bowiem, w roku 2002, na świat przyszły Allure Homme Eau Fraichissante Pour l`Ete, świetnie wpisujące się z orzeźwiającą, wolną i zdecydowaną serię perfum Allure.

Kosmetyk na wstępie kusi bergamotką, pomarańczą i mandarynką. Owoce podkreśla obecność aldehydów. Środek jest drzewny i męski: opiera się na cedrze i wetywerii. Baza jest oryginalna zawiera francuskie labdanum, fasolkę tonkę oraz różowy pieprz.

 

allure od chanel dla mezczyzn2

 

Odświeżenie do kwadratu z Allure Homme Sport Eau Extreme

Nic tak nie odświeża jak mięta. Wiedzieli o tym producenci, w 2012 roku prezentując fanom marki Chanel zapach Allure Homme Sport Eau Extreme. To tu w głowie – obok znamiennej dla linii mandarynki – pojawiła się mięta, a wraz z nią cyprys i szałwia. Rośliny odpowiadają za umiarkowanie ziołowy zapach perfum.

Mimo iż pieprz pojawia się dopiero w sercu perfum, czuć go wyraźnie od pierwszego powąchania męskiej skóry. Kręci w nosie i intryguje. Idealne komponuje się surową bazą: piżmem, drzewem sandałowym, cedrem, fasolką tonką. Miłośnicy gwarantują, że projekcja oraz trwałość perfum Allure Homme Sport Eau Extreme są doskonałe. Jeśli więc zależy Ci na tym, by za zapachem odwracało się stado ładnych koleżanek, wiesz, na co zwrócić uwagę.

Artykuł zewnętrzny