Intymność

Co naprawdę myślą kobiety o twoim

Co naprawdę myślą kobiety o twoim penisie?

Kobiety wiedzą co to jest, do czego służy i co z tym zrobić. Ale co tak naprawdę dzieje się z umysłem kobiety, gdy pozna już twojego penisa?

 

Dla mężczyzny penis jest najważniejszą częścią jego ciała. Nic więc dziwnego, że posiadacze sporych rozmiarów są z nich dumni, że ci, którym natura poskąpiła pokaźnych gabarytów szukają jak najlepszych rozwiązań użytkowania swego cudu. Niezależnie od rozmiaru każdy chce aby był sprawny i zawsze stawał na wysokości zadania. Czy jednak kobiety postrzegają to tak samo?

 

Doskonałym źródłem informacji na ten temat są oczywiście wszelkie pisma czy fora kobiece, gdzie często bez ogródek kobiety wypowiadają się na ten temat. Przedstawiamy zatem wnioski kobiecego spojrzenia na nasze penisy. Oczywiście są to uogólnienia, które nie dotyczą całej populacji, ale pokazują przeważające trendy.

 

Czy kobiety są zainteresowane penisami?

Owszem, ale jest to raczej zainteresowanie pasywne. Kiedy pierwszy raz spotykają mężczyznę, nie od razu spoglądają na jego krocze, w przeciwieństwie do mężczyzn, u których wzrok od początku penetruje piersi i pośladki kobiety. Myśl o rozmiarach i kształcie penisa mężczyzny pojawia się, ale nie jest dla kobiety czymś co nie da jej spać.

 

Nie znaczy to, że kobiety nie mają erotycznych myśli. Są zazwyczaj bardziej skoncentrowane na procesie uprawiania seksu niż na czynnikach anatomicznych. Zwykle optymistycznie patrzą na wielkość członka swojego partnera zanim pójdą z nim do łóżka, co powoduje, że ich rozczarowanie staje się bardziej oczywiste, gdy nie są zadowolone.

 

Prawda jest taka, że ​​kobiety są bardziej zainteresowane twoim penisem, kiedy już go zobaczą. Wcześniej martwią się bardziej, jak będzie rozwijał się związek i czy będziesz dobrym facetem. Jest to zwykle korzystne dla mężczyzn, ponieważ bez względu na to, jak bardzo rozczarują partnerkę swoim penisem, mogą zrekompensować to choćby czułością czy opiekuńczością. Czasami wszystko się liczy.

Wyjątkiem od tej reguły jest sytuacja, gdy kobieta decyduje się na spotkanie z kimś z określonej rasy. Nie można tego pominąć i trzeba jednocześnie szczerze powiedzieć, że istnieją pewne rozbieżności genetyczne. Nauka i doświadczenie już to udowodniły. Nie oznacza to oczywiście, że kobieta musi cię postrzegać przez pryzmat twojego pochodzenia etnicznego. Oznacza to po prostu, że ma już ustalony pogląd na temat twojego penisa.

 

co ona mysli o twoim1

 

Typy penisów według kobiet

Rozmiar ma znaczenie, ale istnieją też inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę, są one tak różne, jak ludzie, którzy je posiadają. Istnieją jednak szczególne kategorie, które kobiety wskazują.

 

1 Naprawdę duży penis

Długość: 18 cm, obwód: 15 cm i więcej. Każdy facet może mieć dużego penisa, ale niektórzy mają wyjątkowo duże, niektóre ukrywają się w fałdach tłuszczu. Kobiety w sporej swej części nie są do końca pewne, czy chcą mężczyzny z ogromnym penisem. Niektóre nie są w stanie przyjąć tego rozmiaru, a niektóre niechętnie podejmują próbę. Może być czymś, z czego mężczyzna jest zazwyczaj dumny, ale to nie znaczy, że każda chce z tego skorzystać.

 

2 Mały penis

Długość: 8 cm, obwód: 10 cm. Jest to nieco mniejszy odpowiednik dużego penisa. Wiele kobiet mówi o wadach małego penisa. Prawie nigdy nie dają orgazmu w punkcie G, a mężczyźni, którzy je mają, zwykle mają przygnębiające poglądy na temat swojej ogólnej wiarygodności jako mężczyzny. Mogą jednak zdawać sobie sprawę z tego, że nie są dobrze wyposażeni, więc nadrabiają to innymi środkami, na przykład zabawkami erotycznymi, posługują się rękami lub są bardzo przebiegłymi „językoznawcami”.

 

3 Przeciętny penis

Długość: 12 -15 cm, obwód: 12 - 15 cm. Powszechnie wierzy się, że mężczyzna z tym typem penisa może dać około 6 - 7 orgazmów na każde 10 stosunków płciowych, ale jest to możliwe tylko w połączeniu z doskonałą techniką. Kobiety, które mają partnerów ze średnimi penisami zazwyczaj nie narzekają na rozmiar, ale mogą nie być zadowolone z techniki, której używa ich partner.

 

4 Mniejszy penis

Mniejszy niż jej byłego. Bez względu na to, jak dobry jesteś w łóżku, twoja partnerka nigdy nie przyzna, że ​​twój penis jest lepszy od jej byłego po prostu dlatego, że był on po prostu taki dobry. Jedynym sposobem, aby nie stać się osobą z tym typem penisa jest nigdy nie pytać o byłego dziewczyny.  Nie szukaj dowartościowania bo możesz się zdziwić.

 

5 Jednorożec

Idealnie dopasowany do jej pochwy. Ten jest rzadkim znaleziskiem. To jest dokładnie penis kobiecych marzeń. Pasuje do niej idealnie w każdym jej zakątku i zawsze może dać jej orgazm w punkcie G. Jest wystarczająco duży by generować fale przyjemności, ale nie tak duży, żeby ją udusić.

Każdy penis może być jednorożcem, jeśli znajdzie swój żeński odpowiednik.

 

6 Dzieło sztuki

Dla wykonania pomiarów wymaga zawiłych reguł matematycznych. To zaskakujące dla większości kobiet, że aż tak wielu mężczyzn ma dziwnie ukształtowane i kolorowe penisy. Niektóre, ich zdaniem, wyglądają jak czekoladowe hot-dogi, podczas gdy inne mają różnice architektoniczne i przedziwne proporcje. Kobiety zazwyczaj obawiają się kontaktu z takimi penisami. O ile jednak nie wygląda on jak potwór z ich koszmaru, będą chciały spróbować raz lub dwa, aby sprawdzić czy im się to podoba.

 

7 Ten z trudnościami technicznymi

Różnych rozmiarów, ale rzadko można go zmierzyć w pełnym wzwodzie. Rozmiar i kształt nie mają znaczenia jeśli maszynka nie działa. Kobiety chcą mężczyzn, którzy są gotowi w każdej chwili. Celem seksu jest czerpanie przyjemności i osiągnięcie punktu kulminacyjnego. W tym miejscu warto polecić wizytę u lekarza specjalisty, bo każdy wie o co chodzi.

 Reklama

pompki wodne

 

Jakiego rodzaju penisa pragną kobiety?

Kobiety mają określony zestaw standardów jeśli chodzi o wybór odpowiedniego rodzaju penisa, z którym można spędzić resztę życia. Podczas randek kobiety zastanawiają się nad tym, ale nie są zainteresowane natychmiastową inspekcją towaru. Ale jeśli tak, to co by sprawdziły?

 

1 Higiena

Jest zrozumiałe, że w pewnym momencie związku kobieta dotknie twojego penisa. Jeśli poczuje lub zobaczy coś niepokojącego, wycofa się. Jest to dobra wiadomość dla mężczyzn, którzy mają nieobrzezane penisy lub bujny zarost. Tylko pamiętaj, aby wszystko było czyste i zadbane – dziko rosnące krzaczory mają krąg zwolenniczek, ale nie jest to grupa dominująca.

 

2 Rozmiar

Nie martw się o długość twojego penisa, jeśli masz w sobie przysłowiowy ogień. Jeśli nawet jest rzeczywiście mały, to niech będzie - wariat.

 

3 Wygląd

Jeśli twój penis ma dziwny wygląd, warto wcześniej poinformować o tym partnerkę. Niektóre kobiety nie wiedzą, jak radzić sobie z takimi niespodziankami. Jeśli ją zaskoczysz może zechcieć odstąpić od planu.

 

4 Ekspozycja

Kobiety nie pragną oglądać twojego penisa dłużej niż mają na to ochotę. Mają inne rzeczy do zrobienia, a chodzenie z dyndającym dzwonem może być rozpraszające. To także niweluje oczekiwanie na następne intymne spotkanie, ponieważ widok twojego penisa już nie wywoła pożądanego efektu.

 

5 Bliźniaki

Zdaniem pań, jadra są najbardziej rażącym dodatkiem, jaki mógł facetowi wyrosnąć. Co jednak zrobić? Są zdecydowanie częścią całego pakietu. Kobiety wolą napięte, średniej wielkości jądra niż wahadła przymocowane do penisa. Kobiety nie przepadają też za dotykaniem owłosionej moszny, więc nie zapomnij przyciąć nieco zbyt bujne owłosienie.

 

co ona mysli o twoim2

 

No i kto by pomyślał, że kobiety mają różne obawy związane z penisami poza rozmiarem? Dobrze jest o tym wiedzieć bo być może pomoże ci to przygotować kobietę, z którą się spotykasz, na wszystko to co masz przy sobie. Zazwyczaj wystarczy mieć penisa czystego, schludnego i gotowego na każde wyzwanie, który być może będzie miał długą drogę do pokonania, a nie tylko duży dodatek, który zrobi wrażenie na kobietach.

 

Naucz się używać swojego penisa i zmaksymalizować jego prezentację. Nie wstydź się go i pokaż swojej partnerce w odpowiednim czasie. Upewnij się, że robisz wszystko co konieczne, aby przygotować ją do nieuchronnego odsłonięcia twojego cennego przyrodzenia. Bez względu na to, jaki jest rozmiar i jak wygląda, możesz być spokojny, że kobiety będą bardziej zainteresowane tym, co masz do zaoferowania, jeśli okażesz im swoją szczerość i życzliwość.