Intymność

Czego pragną kobiety, czyli jak sprawić, by Twoja ukochana czuła się wyjątkowa

Czego pragną kobiety, czyli jak sprawić, by Twoja ukochana czuła się wyjątkowa

Kobiety uwielbiają niespodzianki. I wcale nie chodzi tu o drogocenne prezenty, kosztowne biżuterie czy suknie od znanych projektantów. Dużo bardziej doceniają sam gest i to, że mężczyzna zechciał poświęcić czas na przygotowanie dla nich prezentu. Nie musisz więc stawać na głowie, by zyskać dodatkowe punkty u swojej ukochanej. Wystarczy kilka małych trików, by zawsze była uśmiechnięta i czuła się kochana. Jakich?

 

Wyślij jej tajemniczego smsa

Czy Twoja partnerka ciężko pracuje, a po pracy zajmuje się domem? Czy na jej barkach spoczywa sprzątanie i gotowanie, ponieważ Ty wracasz z pracy później i zwykle te atrakcje Cię omijają? Co Ty na to, by zaraz po kolacji umyć naczynia i posprzątać mieszkanie tak, by jak najmniej pracy zostało na dzień następny? Co Ty na to, by od czasu do czasu wysłać swojej ukochanej tajemniczego smsa: „kochanie, dziś nie gotuj, mam dla Ciebie niespodziankę, czekaj na mnie w domu o 18.”? Zamów stolik we włoskiej restauracji, kup jej kieliszek wina do kolacji, powiedz, że wygląda olśniewająco i zapytaj jak jej minął dzień.

 

Śniadanie do łóżka nie tylko w komediach romantycznych

Czy to nie wspaniale móc komuś dać upominek, a później patrzeć na jego radość i wzruszenie? Spróbuj od czasu do czasu w ten właśnie sposób rozpocząć wasz wspólny dzień. Niech to będzie sobota, niech Twoja partnerka wyśpi się trochę dłużej, podczas gdy Ty wyskoczysz cichutko z łóżka i przygotujesz wam pachnące tosty z jajkiem? Najlepiej ułóż je zgrabnie na talerzach, posyp kolorowym pieprzem, przygotuj mocną kawę i wejdź do sypialni z gotową tacą. Jeśli chcesz ten gest dodatkowo dopieścić kup dzień wcześniej mały upominek i zapakuj w elegancki papier. Niech to będzie książka albo buteleczka perfum.

 

czego pragna kobiety 1

 

Jeśli nie wiesz, jakie perfumy wybrać, najbezpieczniej będzie uderzyć w klasykę i wziąć flakon Calvin Klein Euphoria. Dodatkowy drobiazg obok świeżej kawy i śniadania doda jej skrzydeł na resztę dnia. Zechce dzwonić do przyjaciółek, by móc opowiedzieć im, jak wspaniale ją zaskoczyłeś, i jakie ma szczęście być z Tobą.

 

Prezenty bez okazji to okazja do świętowania

Książka czy perfumy wspomniane wcześniej to rewelacyjne opcje na święto zakochanych, urodziny czy imieniny. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by podarować coś partnerce bez okazji. Bukiet kwiatów za to tylko, że jest. Pachnące sole do kąpieli, lakier do paznokci czy broszkę. To może być drobiazg, wokół którego da się zbudować małe święto. Wystarczy maleńki pakunek na jej nocnym stoliku, bukiet witający ją od progu w pięknym wazonie, czy zamknięty w dłoni mały wisiorek do noszenia na szyi. Jeśli Twoja kobieta poczuje się doceniona i wyróżniona, jeśli będzie kochana i rozpieszczana, odwdzięczy się tym samym. Stanie na głowie, żeby być dla Ciebie jeszcze lepsza.

 

czego pragna kobiety 2

 

Myśl o przyszłości, planuj kolejne dni i weekendy

Zaplanuj wam weekend albo jeden dzień weekendu poza domem. Niech to będzie wyjście do teatru czy na koncert. Powiedz jej, że przygotowałeś coś specjalnego w nadchodzącym czasie i żeby w tym okresie niczego innego nie planowała. Niech wie, że się starasz, że myślisz przyszłościowo, że Ci zależy. To nie muszą być kosztowne wakacje w odległym kurorcie. To może być niedzielny piknik w parku z koszem pełnym winogron i serów. Pamiętaj też, żeby pośród wszystkich niespodzianek, którymi chcesz ją zaskakiwać, być dla niej dobrym na co dzień. Wystarczą do tego małe gesty: komplement, wnikliwe pytania, wspólne siedzenie na kanapie i mówienie przez chwilę tylko o niej. Czas i uwaga to prezenty bezcenne.

Artykuł zewnętrzny