Intymność

daj się ponieść fantazji

Gadżety erotyczne – daj się ponieść fantazji

Gadżety erotyczne, choć mało kto mówi o tym głośno, goszczą w sypialniach wielu par. Niektórzy ich potrzebują, inni traktują jako urozmaicenie, znajdą się też osoby, które nie są do nich przekonane. W każdej z tych sytuacji warto otworzyć się na nowości i spróbować czegoś, co urozmaici życie seksualne. Sex shopy proponują ogromny wybór akcesoriów – na co się więc zdecydować, a także czy jest się czego wstydzić?

 

W czyjej sypialni powinny zagościć gadżety erotyczne?

Gadżety erotyczne stanowią ciekawe urozmaicenie życia seksualnego. Narosło wokół nich wiele mitów, wynikających z konserwatywnego podejścia do współżycia, przez co są uważane za swojego rodzaju temat tabu. Mimo to sex shopy mają się świetnie i udostępniają szeroką ofertę zabawek dla dorosłych o najróżniejszych kształtach i rozmiarach. Jeżeli więc jesteśmy otwarci na nowości w sypialni, warto razem z partnerem lub partnerką przejrzeć najbardziej popularne erotyczne gadżety i sprawdzić, czy któreś z nich nie wydadzą się nam interesujące.

Istnieje kilka krzywdzących mitów na temat tego, kto korzysta z akcesoriów erotycznych. Najczęściej powtarzane z nich to:

- zabawki z sex shopu są dla dewiantów,

- ze sklepów erotycznych korzystają tylko single,

- gadżety erotyczne są dla osób, którym partner nie wystarcza w sypialni.

Żaden z tych podpunktów nie jest prawdą – z sex zabawek korzystają najczęściej pary, i nie w wyniku braków partnera, ale w celu dodania do swojego życia seksualnego trochę pikanterii czy nowych doznań, a także wzajemnego ośmielenia się. Akcesoria erotyczne nie są więc niczym, czego należałoby się wstydzić – warto dać im szansę i sprawdzić, ile nowości mogą wprowadzić przy igraszkach.

 

Czy erotyczne gadżety oznaczają, że w sypialni pojawiła się nuda?

Absolutnie nie! Wiele osób martwi się, że kiedy ich partner lub partnerka proponują zabawki czy gry erotyczne, oznacza to, że seks stał się monotonny. Jest to mylne wrażenie i powinniśmy w pierwszej kolejności wypytać naszą drugą połówkę o przyczyny zainteresowania akcesoriami erotycznymi w sypialni. Może po prostu nasz partner/partnerka zawsze chcieli czegoś spróbować? Warto wspólnie pooglądać dostępne akcesoria i razem podjąć decyzję, co wydaje nam się kuszące, a czego raczej nie chcielibyśmy wykorzystać we współżyciu. Dzięki ogromnemu wyborowi zabawek erotycznych każda para znajdzie coś, co będzie odpowiadało ich preferencjom – zarówno, jeśli chodzi o gadżety damskie, męskie, jak i przeznaczone dla obojga kochanków.

 

Gadżety erotyczne dla kobiet – zaskocz swoją partnerkę

Istnieje duży wybór gadżetów erotycznych dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Skupmy się jednak na tym pierwszym typie. Do najbardziej popularnych zabawek erotycznych dla pań należą:

- wibratory, czyli urządzenia w kształcie męskiego członka, które po włączeniu są wprawiane w drgania mające sprawić przyjemność kobiecie. Dostępny jest cały przekrój rozmiarów i kształtów, co daje paniom możliwość doboru gadżetu do własnych preferencji;

- dildo, czyli znów przedmiot w kształcie członka, ale wykonany z elastycznego materiału i nie wykonujący żadnych dodatkowych ruchów,

- tzw. kulki gejszy, które są przeznaczone do stymulacji kobiecych narządów płciowych.

Żeby wybrać prezent idealny dla swojej partnerki, trzeba znać jej preferencje, a także pewne granice, żeby jej nie urazić. Jeśli kochanka jest otwarta, śmiało można przebierać z bogatej oferty sex shopów online, które są opcją dla osób nie tylko ceniących sobie wygodę, ale także dyskrecję. Bardziej odważni panowie mogą poszukać prezentu dla swojej partnerki stacjonarnie. W przypadku kobiety, która jest bardziej nieśmiała, warto przed zakupem z nią porozmawiać i poznać jej zdanie. Kto wie, może się miło zaskoczysz?

 

Sex shop – miejsce, gdzie znajdziesz prezent na walentynki

Sex shop to doskonałe miejsce na szukanie prezentu na kilka specjalnych okazji, takich jak 18-tka, wieczór panieński czy walentynki. Z okazji święta zakochanych największą popularnością cieszy się erotyczna bielizna, dostępna w najbardziej wymyślnych krojach, pobudzających męską wyobraźnię. Takie akcesoria, jak:

- staniki, zarówno mocno podtrzymujące i optycznie powiększające biust, jak i bardziej ażurowe, o fantazyjnych wycięciach,

- majtki o najbardziej atrakcyjnych krojach, wykonane z koronki lub satyny,

- body, wyjątkowo oddziałujące na wyobraźnię panów,

- pończochy w różnych kolorach, z modnymi wzorami kokardek czy pasków z tylnej strony będą idealnym prezentem, który nie tylko sprawi przyjemność kobiecie, ale i jej partnerowi.

 

Nie wstydźmy się zakupów w sex shopie

Podsumowując, gadżety erotyczne są dla ludzi – nie trzeba się wstydzić ich zakupu, chociaż oczywiście nie powinny wychodzić poza sypialnię. Odrobina fantazji w łóżku na pewno nie zaszkodzi, a może wręcz sprawić, że zbliżenia będą o wiele częstsze i bardziej satysfakcjonujące. Spragnieni nowości kochankowie mogą odnaleźć wiele akcesoriów dla dorosłych, które sprawią im dużo dodatkowej przyjemności, a także pozwolą na odgrywanie erotycznych gier, wznoszących zbliżenia na nowy poziom.

 Artykuł zewnętrzny