O zdrowiu

Gabinet Meditus – ratunek dla uzależnionych od narkotyków

Gabinet Meditus – ratunek dla uzależnionych od narkotyków

Narkomania to droga pochyła, na którą wiele osób wkracza przez przypadek. W takiej sytuacji potrzebna jest pomoc – leczenie narkomanii, które świadczy Gabinet Meditus – ratunek dla uzależnionych od narkotyków.

 

Uzależnienie od opiatów często bywa niezauważone przez długi czas, jednak ten zabójczy nałóg rozwija się, by w końcu zamanifestować swoją obecność w charakterystycznych symptomach. Wychudzenie, ziemista skóra, podkrążone oczy, ślady nakłuć lub uszkodzeń w obrębie otworów nosowych, to powinno zaalarmować każdą osobę, która ma kontakt z uzależnioną lub uzależnionym od narkotyków. Jeśli do objawów fizycznych dochodzi również zaniedbanie obowiązków zawodowych czy rodzinnych, zachowania agresywne i autodestruktywne, odwyk narkotykowy jest niezbędny.

 

Nikogo jednak nie można zmusić, na siłę, do skorzystania z pomocy, takiej placówki, jaką jest nasz Gabinet Meditus, mieszczący się w Lublinie, ale można na pewno zachęcić do zapoznania się z naszą ofertą wsparcia w zakresie, jakim jest leczenie uzależnień od opioidów. Nasza placówka medyczna, już od wielu lat, działa na rzecz osób, które żyją w nałogu. Nasi lekarze specjaliści pomogli wielu osobom, które tkwiły w uzależnieniu od długiego czasu, niszcząc swoje życie i bliskich. Dzisiaj są wolni od koszmaru nałogu. Żyją w zdrowiu, pracują i cieszą się z każdej chwili, spędzanej razem ze swoimi bliskimi. Wystarczyła jedna decyzja, jeden telefon i jedna wizyta, by ich życie wróciło na swoje dawne tory.

 

W naszym Gabinecie Meditus otoczymy opieką medyczną każdą osobę, uzależnioną od narkotyków. Przeprowadzimy wstępne badania, które pomogą nam określić jej stan zdrowia i zdecydują o dalszym leczeniu. Wykonamy specjalistyczne odtrucie narkotykowe organizmu – oczyszczenie z toksyn, które ułatwi proces, jakim jest farmakologiczne leczenie osób uzależnionych. Z pomocą implantu, z nowoczesnym antagonistą opioidów, jakim jest lek na uzależnienia Naltrexone, ułatwimy każdej osobie wyjście z nałogu – bez względu na to, jak długo w nim tkwi. Zabieg wszycia implantu jest wykonywany w miejscowym znieczuleniu, w warunkach ambulatoryjnych. Jest praktycznie bezbolesny. Naltrexone implant jest gwarantem tego, że, jeśli nawet dana osoba sięgnie po narkotyki, to jej organizm kompletnie nie odczuje ich działania. Najnowszej generacji lek Naltrexone hydrochloride, jaki stosujemy w naszej ofercie, jaką jest terapia narkotykowa, blokuje farmakologiczny wpływ opioidów na organizm. To lek przebadany klinicznie, którego działanie zostało potwierdzone licznymi testami i eksperymentami, z udziałem osób uzależnionych. Odpowiednia jego ilość blokuje działanie narkotyków i wspiera wstrzemięźliwość od nałogu. Postaramy się zniwelować wszelkie objawy odstawienne, jeśli takie wystąpią w organizmie naszego pacjenta i zadbamy o jego zdrowie również po zabiegu. Nie tylko wystawimy niezbędną receptę czy L4, ale również zaoferujemy pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną dla pacjenta i jego bliskich, jeśli taka będzie konieczność. Osoby, skonfliktowane z prawem również mogą liczyć na naszą pomoc.

 

Jesteśmy po to, by pomóc Tobie i twoim bliskim. Zrób to dla nich, ale przede wszystkim dla siebie. Zadzwoń już dzisiaj – nie obawiaj się, mamy doświadczony personel medyczny, który otoczy Cię troskliwą opieką. Czekamy na Twój telefon, by móc odpowiedzieć, na wszystkie nurtujące Ciebie pytania. Tylko jeden krok dzieli Cię od powrotu do normalnego życia, bez nałogu – zrób go! Czekamy na Ciebie https://uzaleznienieodopiatow.pl/

 Artykuł zewnętrzny