Intymność

Jak działają feromony?

Jak działają feromony?

Feromony cieszą się w naszym kraju bardzo dużym zainteresowaniem, ale tak naprawdę mało kto zdaje sobie sprawę z tego, czym one tak naprawdę są i co najważniejsze, czy rzeczywiście działają. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jaki jest sekret feromonów i dlaczego perfumy z feromonami cieszą się tak wielką popularnością.

 

Jak działają feromony?

Feromony najprościej rzecz mówiąc, mają za zadanie pobudzić sferę seksualną, oraz wzmocnić więzi pomiędzy poszczególnymi osobnikami. Warto wspomnieć również i o tym, że feromony wbrew wielu błędnym opinią nie posiadają przeważnie własnego zapachu, a jeżeli już taki się pojawi, to jest on bardzo delikatny. Najważniejszym zadaniem feromonów jest wysyłanie sygnałów o naszej gotowości seksualnej i oczywiście przyciąganie innych osób. Ogromną zaletą feromonów jest to, że dają one błyskawiczne efekty i jest to bardzo widoczne zarówno wśród znajomych, jak i również wśród nowo spotkanych ludzi.

 

Dlaczego feromony są tak bardzo skuteczne?

Feromony to niesłychanie precyzyjne, lotne i bezwonne związki semiochemiczne, które wytwarzane są przez doświadczonych naukowców w specjalnych laboratoriach. Pamiętać należy o tym, że feromony, to nie tylko wabiki seksualne, ale również znakomite substancje, dzięki którym możemy poprawić swoje relacje z innymi ludźmi. Na rynku znajdziemy bardzo wiele różnych rodzajów feromonów, które mają zupełnie inne właściwości. Feromony to związki, które działają głównie w sferze podświadomości, dlatego też są tak bardzo skuteczne.

 

Dlaczego warto stosować perfumy z feromonami?

W dzisiejszych czasach naturalne feromony, które wytwarzane są zarówno przez kobiety, jak i również przez mężczyzn, są bardzo często tłumione przede wszystkim ze względu na nowoczesny tryb życia. Naturalne feromony zanikają np. poprzez częste kąpiele, czy też poprzez używanie dużej ilości kosmetyków. Między innymi z tego powodu właśnie, stworzono specjalne perfumy z feromonami, które zawierają różnorodne związki pochodzenia laboratoryjnego. Produkty te doskonale zwiększają nasz poziom potencjału płciowego i co najważniejsze, rewelacyjnie podnoszą naszą atrakcyjność. Dzięki feromonom, możemy poprawić nie tylko poziom komunikacji, ale również podnieść pewność siebie oraz wyeliminować nieśmiałość, która dla wielu osób, jest bardzo dużym problemem. Feromony mogą również wzbudzać sympatię i wprawiać w pozytywny nastrój ludzi, bez względu na płeć.

 

Co dają perfumy z feromonami ?

Jak wcześniej zostało wspomniane, najważniejszym zadaniem feromonów, jest przede wszystkim przyciąganie uwagi i wprawianie w pozytywny nastrój. Warto wspomnieć również i o tym, że feromony doskonale roztaczają wokół nas aurę bezpieczeństwa oraz pożądania, dzięki czemu czujemy się bardzo pewnie. Perfumy z feromonami oddziałują także na aktywność naszego mózgu i co najciekawsze, są w stanie całkowicie zmienić nasz nastrój.

 

Czym się różnią męskie i damskie feromony?

Osoby, które planują w najbliższym czasie skorzystać z dobrodziejstwa feromonów i wypróbować ich skuteczność, muszą pamiętać o tym, że na rynku dostępne są zarówno damskie, jak i męskie feromony, które mają kilka zasadniczych różnic.

Damskie feromony opierają się przede wszystkim na dwóch bardzo skutecznych w działaniu związkach. Pierwszym z nich jest estratetraenol, a drugim copulinis. Na dzień dzisiejszy są to najlepsze i najskuteczniejsze feromony, które doskonale zwiększają motywację seksualną, pobudzają i poprawiają nastrój osób zainteresowanych kobietami.

Jeżeli chodzi o męskie feromony, to zdecydowanie największe znaczenie ma tutaj androstadienon, czyli specjalna substancja, która całkowicie zmienia atrakcyjność mężczyzny.

Męskie i żeńskie feromony, które zawarte są w perfumach oddziałują niemal na każdą spotkaną osobę. Oczywiście każdy organizm jest nieco inny, dlatego też na jednych, feromony będą działać bardzo mocno, a na innych z kolei w bardzo niewielkim stopniu. Czasami, aby wzbudzić zainteresowanie u przeciwnej płci, trzeba wypróbować kilku różnych feromonów, aby trafić w odpowiednie gusta

 

Jakie produkty wybrać?

Szukając odpowiednich środków możemy posilić się sprawdzeniem ich ocen i opinii na porównywarce produktów BioTrendy.pl, gdzie również sami możemy zostawić komentarz, który ułatwi decyzje zakupowe innym internautom.  Sprawdźmy przede wszystkim produkty premium, jak Pheroamore, czy feromony BeMine.

Sprawdź dostępne produkty w: Feromony Sklep

Artykuł zewnętrzny