Intymność

Jak sobie poradzić z kłopotliwym brakiem erekcji

Jak sobie poradzić z kłopotliwym brakiem erekcji?

Sprawność seksualna jest ważna dla każdego mężczyzny, niezależnie od wieku. To właśnie ona jest jednym z elementów udanego pożycia oraz daje satysfakcję z seksu partnerom. Gdy pojawiają zaburzenia z nią związane wielu mężczyzn dopada frustracja – jak się okazuje zupełnie niepotrzebnie. Rozwiązaniem okazują się bowiem nowoczesne suplementy na potencję, np. Long Men.

 

Udany, dający poczucie komfortu oraz powodujący zacieśnienie więzi pomiędzy partnerami seks jest podstawą związku. Seks daje poczucie bliskości, odpręża oraz jest świetnym sposobem na radzenie sobie ze stresem.

Niestety problem zaburzeń erekcji, który staje się coraz bardziej powszechny może skutecznie obniżyć poziom satysfakcji seksualnej. W skrajnych przypadkach brak wzwodu doprowadza do frustracji, depresji, a nawet rozpadu związku. Dlatego tak ważna jest diagnoza problemu, zmiana stylu życia podjęcie działania.

 

Czym tak naprawdę są zaburzenia erekcji?

Warto sobie uświadomić, że zaburzenia związane z brakiem prawidłowej erekcji są taką samą dolegliwością, jak chociażby bóle pleców czy ból głowy. Nie należy więc ich lekceważyć.

Przyczyn erekcji można szukać zarówno w niedoskonałościach naszego ciała, jak również w sferze psychicznej. Specjalista, do którego się zgłaszamy może (a nawet powinien) zalecić wykonanie podstawowych badań, w tym badanie: cholesterolu, cukru, testosteronu, prostaty. Przyczyną kłopotów łóżkowych może się okazać bowiem infekcja dróg moczowych, bóle kręgosłupa czy nadciśnienie. Jeżeli na podstawie badań oraz szczerej rozmowy z pacjentem lekarz stwierdza brak źródła problemu, rozwiązania należy szukać właśnie w naszej głowie.

 

Okazuje się bowiem, że przyczyną męskich problemów może się okazać:

- nieregularny sen,
- zła dieta, nadmiar używek,
- przemęczenie organizmu,
- długotrwały stres,
- brak aktywności fizycznej,
- problemy zawodowe,
- problemy w związku.

Jak widać z powyższego zestawienia zaburzenia erekcji są zjawiskiem złożonym, a ich diagnostyka nie jest prosta.

 

Jak walczyć z brakiem erekcji?

Każdy organizm jest indywidualny i każdy pacjent wymaga indywidualnego, odrębnego diagnozowania oraz leczenia. Nie ważne, czy powodem zaburzeń erekcji są kłopoty natury psychicznej czy fizycznej, podstawą jest zmiana swojego trybu życia przykładanie większej wagi do własnego zdrowia.

W przypadku zaburzeń fizycznych (infekcje, bóle kręgosłupa, nadciśnienie) podstawą będzie oczywiście diagnostyka oraz ścisła współpraca z lekarzem prowadzącym, a także przyjmowanie leków. Poprawa kondycji psychicznej jest procesem długofalowym i wymaga często wielkiego poświecenia.

 

Co warto zrobić?

- lepiej się wysypać (spać regularnie),
- sporządzić plan dnia, aby lepiej funkcjonować,
- rozwiązać problemy w pracy,
- wprowadzić dietę oraz uprawiać sport,
- rozwijać własne zainteresowania,
- przyjmować suplementację, np. Long Men.

Uporać się z własnymi problemami może pomóc np. seksuolog i psychoterapeuta. Warto skorzystać z ich pomocy.

 

Long Men, czyli coraz lepsze suplementy

Jedną z coraz bardziej popularnych metod leczenie zaburzeń erekcji jest stosowanie środków na potencję. Obecnie jednym z najmocniejszych i najbardziej naturalnych jest Long Men który można zakupić chociażby w popularnym sklepie erotycznym wzaufaniu.pl

Zadaniem suplementu na potencję jest przede wszystkim usprawnienie krążenia krwi i udrożnienie naczyń krwionośnych. To właśnie te dwa elementy mają zasadniczy wpływ na jakość erekcji. Long Men działa w tym zakresie niezwykle skutecznie.

 

Jego stosowanie powoduje nie tylko sztywność członka, ale również:

- zwiększenie ochoty na seks,
- spotęgowanie napięcia erotycznego,
- zwiększenie produkcji nasienia,
- zwiększenie siły wytrysku,
- zwiększenie pewności siebie,
- zadowolenie obu partnerów z seksu.

Zaletą, która przemawia za stosowaniem Long Men jest również jego naturalność. Suplement zawierający w sobie silną kombinację ekstraktów z owoców buzdyganka naziemnego, korzenia szparaga lekarskiego oraz maca jest w 100% bezpieczny dla organizmu. Z powodzeniem można go stosować codziennie.

W przeciwieństwie do leków na receptę (np. Viagry) Long Men nie podnosi ciśnienia, nie powoduje zadyszki, zwiększenia temperatury czy uczucia pocenia się. 1 tabletka działa już po 30 minutach, a napięcie seksualne może się utrzymywać nawet przez 40 godzin.

Suplement na potencje w połączeniu z działaniami zdrowotnymi i prozdrowotnymi jest skuteczną metodą poprawiającą potencję i rozwiązującą problem z jej zaburzeniami.

Artykuł zewnętrzny