Faceci coraz bardziej otwierają się na nowe doznania, jakie zapewnić im mogą zabawki erotyczne. Wykorzystując okazję Dnia Chłopaka, który przypada 30 września, możesz sprawić swojemu mężczyźnie zupełnie nową super sex-zabawkę, dzięki której będzie on mógł w ciekawy sposób spędzać czas, gdy ty wyjedziesz lub Cię po prostu nie będzie.

 

Zabawki erotyczne dla mężczyzn ostatnio stają się hitem, który wciąż przybiera na sile. Panowie w Polsce otwierają się na zabawy, których wcześniej nie znali i z powodzeniem testują kolejne gadżety – zarówno samemu, jak i ze swoimi partnerkami lub partnerami. W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam idealne propozycje prezenty z okazji tegorocznego Dnia Chłopaka. Jest w czym wybierać!

 

Sztuczne usta – nietypowy masturbator

Na rynku masturbatorów dla facetów znajdziemy różne propozycje – zarówno sztuczne pochwy, jak i odbyty. Istnym trendem są natomiast ostatnio również sztuczne usta – które zbudowane są na takiej samej zasadzie jak te wcześniej wymienione. Sztuczny, gumowy masturbator w kształcie ust ma być świetną zabawką dla wielbicieli seksu oralnego. Dzięki tej miękkiej w środku zabawce na pewno odczują wielkie podniecenie.

 

LaunchPad – wejdź do świata filmu erotycznego

LaunchPad to prawdziwa gratka dla każdego wielbiciela technologii i niezwykłych gadżetów. Dzięki niemu można połączyć oglądanie filmów erotycznych z dobrą zabawą z wykorzystaniem masturbatora. Już nie potrzebujesz laptopa czy telewizora do tego, żeby móc się zaspokoić. Teraz wystarczy już niewielkich rozmiarów ekran z możliwością podłączenia do niego masturbatora w kształcie sztucznej pochwy i… super zabawka gotowa!

 

Pierścień erekcyjny – prezent dla dwojga

Pierścieni erekcyjnych (Możesz je kupić TUTAJ) można używać zarówno w pojedynkę, jak i we dwoje. Gadżet ten ma za zadanie intensyfikować doznania seksualne poprzez wzmocnienie i wydłużenie erekcji. Noszenie takiego pierścienia podczas stosunku seksualnego na pewno opłaci się dwojgu partnerów. Kobieta będzie mogła liczyć na dłuższą i lepsza zabawę, a mężczyzna na twardszy i mocniejszy wzwód. Takie gadżet – kupiony z okazji Dnia Chłopaka – może okazać się świetnym upominkiem dla dwojga kochanków!

Artykuł zewnętrzny

Dodaj komentarz
Kod antyspamowy Odśwież