Intymność

Kup mu zabawkę erotyczną

Kup mu zabawkę erotyczną na Dzień Chłopaka!

Faceci coraz bardziej otwierają się na nowe doznania, jakie zapewnić im mogą zabawki erotyczne. Wykorzystując okazję Dnia Chłopaka, który przypada 30 września, możesz sprawić swojemu mężczyźnie zupełnie nową super sex-zabawkę, dzięki której będzie on mógł w ciekawy sposób spędzać czas, gdy ty wyjedziesz lub Cię po prostu nie będzie.

 

Zabawki erotyczne dla mężczyzn ostatnio stają się hitem, który wciąż przybiera na sile. Panowie w Polsce otwierają się na zabawy, których wcześniej nie znali i z powodzeniem testują kolejne gadżety – zarówno samemu, jak i ze swoimi partnerkami lub partnerami. W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam idealne propozycje prezenty z okazji tegorocznego Dnia Chłopaka. Jest w czym wybierać!

 

Sztuczne usta – nietypowy masturbator

Na rynku masturbatorów dla facetów znajdziemy różne propozycje – zarówno sztuczne pochwy, jak i odbyty. Istnym trendem są natomiast ostatnio również sztuczne usta – które zbudowane są na takiej samej zasadzie jak te wcześniej wymienione. Sztuczny, gumowy masturbator w kształcie ust ma być świetną zabawką dla wielbicieli seksu oralnego. Dzięki tej miękkiej w środku zabawce na pewno odczują wielkie podniecenie.

 

LaunchPad – wejdź do świata filmu erotycznego

LaunchPad to prawdziwa gratka dla każdego wielbiciela technologii i niezwykłych gadżetów. Dzięki niemu można połączyć oglądanie filmów erotycznych z dobrą zabawą z wykorzystaniem masturbatora. Już nie potrzebujesz laptopa czy telewizora do tego, żeby móc się zaspokoić. Teraz wystarczy już niewielkich rozmiarów ekran z możliwością podłączenia do niego masturbatora w kształcie sztucznej pochwy i… super zabawka gotowa!

 

Pierścień erekcyjny – prezent dla dwojga

Pierścieni erekcyjnych (Możesz je kupić TUTAJ) można używać zarówno w pojedynkę, jak i we dwoje. Gadżet ten ma za zadanie intensyfikować doznania seksualne poprzez wzmocnienie i wydłużenie erekcji. Noszenie takiego pierścienia podczas stosunku seksualnego na pewno opłaci się dwojgu partnerów. Kobieta będzie mogła liczyć na dłuższą i lepsza zabawę, a mężczyzna na twardszy i mocniejszy wzwód. Takie gadżet – kupiony z okazji Dnia Chłopaka – może okazać się świetnym upominkiem dla dwojga kochanków!

Artykuł zewnętrzny