Żyć Dobrze

Kwiaty w pudełku - prezent na każdą okazję

Kwiaty w pudełku - prezent na każdą okazję

Powodów do obdarowania kobiet upominkiem jest wiele. Mogą to być urodziny, imieniny, jubileusz, obrona tytułu naukowego czy Dzień Kobiet. Bez względu na to, która z tych okazji zbliża się wielkimi krokami, z pomocą przyjdą kwiaty w pudełku. To cięte rośliny, które umieszcza się w eleganckim opakowaniu. Stworzona w ten sposób kompozycja zachowuje dobry wygląd nawet 2 lata! Jak to możliwe? Dlaczego warto wybrać flowerbox na prezent?

 

Jak powstają kwiaty w pudełku?

Kwiaty w pudełku to specjalnie zaprojektowana, następnie każdorazowo tworzona kompozycja. Jej głównym elementem są żywe, cięte róże. Mogą mieć one dowolny kolor. Od klasycznej czerwieni i różu, po biel, czerń czy błękit. Kwiaty te przed włożeniem do boxa są poddawane procesowi konserwacji, aby zachować dobrą kondycję przez wiele miesięcy. Tak przygotowane rośliny umieszcza się w eleganckim opakowaniu. Jego kolor również możesz samodzielnie wybrać, zamawiając różany box.

Każde pudełko ma inną ilość kwiatów. Dlaczego? Ponieważ są one różnej wielkości. W przypadku pierwszego pudełka potrzeba ich do jego wypełnienia więcej, z kolei do kolejnego mniej. Bez względu na ilość kwiatów w boxie wygląda on zjawiskowo i świetnie nadaje się na prezent.

 

róże na dzień kobiet

 

Komu warto podarować flowerbox?

Z pewnością zastanawiasz się, kiedy warto postawić na kwiaty w pudełku. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Dlaczego? Ponieważ kwiatowa kompozycja jest prezentem uniwersalnym, który sprawdzi się w przypadku różnych okazji. Flowerbox możesz podarować swojej dziewczynie z okazji rocznicy związku, żonie w momencie narodzin Waszego dziecka, kuzynce w dniu urodzin czy jakiejkolwiek kobiecie z okazji Dnia Kobiet.

Róże to nie tylko upominek, który zrobi jednorazowe wrażenie. Ze względu na to, że róże wieczne od RoseDuChateau.com zachowują nieskazitelny wygląd nawet 2 lata, mogą zdobić mieszkanie osoby obdarowanej. Świetnie wyglądają postawione w kuchni na ladzie, w salonie na stoliku kawowym czy w łazience. Możesz je także umieścić w korytarzu na podłodze w towarzystwie dużych świec. Kwiaty nadadzą każdemu wnętrzu odrobiny luksusu i przyciągną wzrok niejednego gościa.

 

róże wieczne

 

Kwiaty w pudełku - czy trzeba je pielęgnować?

Jeśli wybierzesz kwiaty żywe, musisz pamiętać, że ich dobry wygląd nie trwa wiecznie. Ten rodzaj boxa składa się z kwiatów ciętych włożonych w gąbkę florystyczną. Jest ona nasączona wodą i pozwala utrzymać dobry wygląd kwiatów do 5 dni. W przypadku kwiatów wiecznych w pudełku również nie musisz martwić się o ich pielęgnację. Róże o długiej żywotności są specjalnie stabilizowane zanim zostaną doręczone do Klienta. Ich podlewanie może skutkować obumarciem kwiatów, ponieważ substancja, którą są nasączone, może wejść w niepożądaną reakcję z wodą. Nie należy więc podlewać na siłę kwiatowej kompozycji, gdyż jest ona przygotowana w taki sposób, aby nie wymagała żadnego działania. Jeśli więc szukasz prezentu, który będzie elegancki, ponadczasowy i praktyczny, sięgnij po flowerbox. Wywołasz nim uśmiech na niejednej twarzy!

Artykuł zewnętrzny