Żyć Dobrze

Laserowe odmładzanie twarzy

Laserowe odmładzanie twarzy – hit medycyny estetycznej

Efektywne odmładzanie twarzy bez użycia skalpela nikogo już nie dziwi. Coraz częściej nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej z powodzeniem zastępują operacje plastyczne. Jeżeli marzysz o spektakularnym liftingu skóry, bez przechodzenia przez długotrwałą rekonwalescencję, to koniecznie musisz poznać zabieg laserowego odmładzania twarzy ClearSkin PRO Special Edition.

 

ClearSkin PRO Special Edition – najskuteczniejsze laserowe odmładzanie twarzy

Eksperci z warszawskiej Kliniki Miracki, w której odbyła się polska premiera lasera ClearSkin PRO Special Edition, zaznaczają, że urządzenie to ma dwukrotnie wyższą moc od swoich poprzedników, a jednocześnie jest bardzo bezpieczne m.in. dzięki chłodzeniu kontaktowemu. Wysoka moc lasera przekłada się na spektakularny efekt poprawy elastyczności oraz ogólnej kondycji skóry.

Laserowe odmładzanie twarzy w Klinice Miracki w Warszawie ClearSkin PRO Special Edition to prawdziwa rewolucja w walce z zewnętrznymi efektami starzenia. Już po jednym zabiegu można zauważyć poprawę napięcia i gęstości skóry, spłycenie zmarszczek oraz wyrównanie kolorytu cery. Twarz staje się odmłodzona, odświeżona i rozświetlona. Terapia przynosi również znakomite efekty w redukcji blizn potrądzikowych i pourazowych oraz w leczeniu rozstępów.

 

Na czym polega laserowe usuwanie zmarszczek?

Laserowe odmładzanie twarzy odbywa się poprzez wywołanie kontrolowanych i precyzyjnych mikrouszkodzeń termicznych w głębokich warstwach skóry. Laser frakcyjny odparowuje wodę z podgrzewanych tkanek i stymuluje koagulację białek. W ten sposób zainicjowane zostają procesy regeneracyjne, w tym namnażanie się włókien kolagenowych i elastynowych, dzięki czemu możliwe jest spłycenie nawet głębokich zmarszczek. Twarz po zabiegu staje się wyraźnie gładsza i odmłodzona.

Działanie lasera frakcyjnego na twarz opiera się na inicjacji procesów regeneracyjnych, dlatego efekty nie są widoczne od razu, ale pojawiają się stopniowo wraz ze zmianami zachodzącymi w skórze. Dla uzyskania satysfakcjonujących efektów konieczne jest kilkukrotne powtórzenie laseroterapii. Pełne rezultaty odmłodzenia twarzy widoczne są około 3 miesiące po ostatnim zabiegu w serii.

 

Bezpieczna metoda odmładzania twarzy

ClearSkin PRO Special Edition to laser frakcyjny nieablacyjny, co oznacza, że podczas zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości naskórka. Mała plamka światła zapewnia ogromną precyzję podczas laserowej redukcji zmarszczek – trafia w samo sedno problemu, nie uszkadzając przy tym zdrowych fragmentów skóry.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii rekonwalescencja po laserowym odmładzaniu twarzy jest krótka i mało kłopotliwa. Właściwie od razu po wyjściu z gabinetu zabiegowego można wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Chociaż laserowe usuwanie zmarszczek niewątpliwie należy do najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej, to jednak nie jest przeznaczone dla każdego. Przed terapią odbywa się konsultacja lekarska, podczas której specjalista, na podstawie wywiadu przeprowadzonego z pacjentem, jest w stanie wykluczyć przeciwwskazania, do których należą:

  • ciąża i karmienie piersią;
  • stany zapalne skóry oraz jej uszkodzenia;
  • choroby przewlekłe skóry, np. łuszczyca, atopowe zapalenie skóry (AZS);
  • nowotwory skóry;
  • cukrzyca;
  • przyjmowanie leków i ziół fotouczulających;
  • terapia retinoidami i sterydami;
  • świeża opalenizna;
  • nadwrażliwość na światło lasera.

Jeżeli zastanawiasz się, czy laserowe odmładzanie twarzy jest dla Ciebie, skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie.

Artykuł zewnętrzny