Intymność

Mężatka najlepszy towar w mieście

Mężatka – najlepszy „towar” w mieście

Mężatka to kobieta, której większa część potrzeb została zaspokojona. To kobieta, która ma dom, często odchowane dzieci, męża, który dba o status materialny rodziny, ale czasem czegoś jej brakuje – przygody, romansu, a nawet poszerzenia horyzontu doświadczeń seksualnych. To wszystko stanowi o jej atrakcyjności dla mężczyzny, który nie chce stałego związku i romantycznych uniesień.

 

 

W pewnym momencie życia spora część facetów miewa fantazje związane z uwiedzeniem mężatki i gorącego seksu bez stresu i zobowiązań. Społecznie zakazany owoc może być tym atrakcyjniejszy, że przy okazji mężczyzna widzi możliwość sprawdzenia się w roli samca alfa, który pokonał tego, który miał do tej pory wyłączność.  Musisz mieć jednak świadomość, że skutki uboczne cudzołóstwa mogą być katastrofalne, nie tylko dla intruza, ale i innych – na przykład rodziny kobiety, którą uwodzisz.

 

Dlaczego akurat mężatka?

Najbardziej oczywisty powód to oczywiście nieskrępowany, fantastyczny seks, z pozoru bez konsekwencji. Mężczyźni preferują kochanki, które niewiele od nich oczekują.

Mężatka nie czeka na prezenty, nie robi scen za nieodebrane połączenie,  nie oczekuje pamiętania o rocznicy ślubu czy imieninach mamusi, bo przecież to rola męża a nie kochanka. Taka kobieta nie szuka zaangażowania – to zabawa dla singli, ona już się zaangażowała, a teraz chce się zabawić tak, jak jeszcze nigdy.

Mężczyzna w takim układzie nie musi się meldować co godzinę, ani dzwonić i rozmawiać przez godzinę w trakcie nudnej konferencji wyjazdowej. Nie musi też poznawać jej rodziców czy kombinować powód do spotkania z kolegami.

Idealna sytuacja, czyli bezproblemowy seks bez konserwantów – zdrowy, czysty układ.

 

mezatka 1

 

Oto kilka ważnych spraw, które warto wziąć pod uwagę, zanim podejmiesz tę przygodę:

1. To raczej nie pierwszy raz

Osoba pozostająca w związku małżeńskim z pewnością powie ci, że nigdy wcześniej tego nie robiła. Być może i nie, ale to raczej mało prawdopodobne jeśli decyduje się na skok z tobą. W takiej sytuacji nic nie jest nowe, z wyjątkiem twojego imienia.

2. Seks będzie gorący

Prawdopodobnie będzie to najgorętszy seks twojego życia, a to dzięki orgazmicznemu koktajlowi chemii i niespełnionych w małżeństwie fantazji. Ona jest dziką kocicą, która zrobi z ciebie tygrysa. Prawdopodobnie wpadniesz w uzależnienie.

3. Nie codziennie tak będzie

Mężatka musi wymyślić alibi. W zależności od tego, jak uważny lub zaborczy jest jej mąż, będzie musiała wytłumaczyć czas spędzony poza domem, dlaczego nie ma obiadu, dlaczego koszule nie są wyprasowane a dzieci nie odrobiły lekcji. Musisz liczyć się z tym, że twoja przygoda nie będzie „chlebem powszednim”.

 Reklama

feromony skuteczne

 

4. Sielanka też kiedyś się kończy

Kiedy gówno uderza w wentylator, a nastąpi to wcześniej niż myślisz, jego rozbryzgiem obrywają wszyscy wokoło. Możesz się uzależnić, ale ona ma przecież męża, dzieci i z pewnością nie rzuci tego dla ciebie. Ale przecież sam wybrałeś taki układ.

 

mezatka 2

 

5. Nie jesteś wyjątkowy

Mężatka może sprawić, że poczujesz się jak jednorożec, ale nim nie jesteś. Tam gdzie jest jeden ogier, znajdzie się i drugi. Nie jesteś niezastąpiony. Ona spełniała tylko swoje potrzeby, te których brakuje jej w małżeństwie. Innego męża nie potrzebuje. Nie oszukuj się.

6. Ona nie chce słuchać o twoim dniu

Osoba pozostająca w związku małżeńskim już słucha swojego współmałżonka, opowiadającego o przyziemnych, żmudnych szczegółach jej dnia. Nie jest zainteresowana twoją opowieścią, choćby twoim zdaniem, była pasjonująca. Jeszcze mniej interesują ją twoje uczucia. Ona czeka jedynie na uwielbienie i podziw oraz oczywiście seks.

7. Nie zostawi męża dla ciebie

Jedynie w nielicznych przypadkach kobieta opuszcza swój związek aby wejść w kolejny. Są to sytuacje znane każdemu. Jednak jeśli nie ma przemocy w rodzinie, wszystko kręci się wzorcowo, kiedy jeszcze są dzieci i stabilna sytuacja materialna, to raczej nawet nie myśl o tym, że zamieni to wszystko na ciebie.

 

Podsumowując

Jeśli wchodzisz w takie gierki bo rajcuje cię tego typu fantazja, to masz szansę na niesamowitą przygodę. Jednak pamiętaj, że nie chciałeś niczego więcej i nie zmieniaj tego. Nie mieszaj w życiu innych i przy okazji swoim.