Żyć Dobrze

Najlepszy profesjonalny fryzjer w Krakowie

Najlepszy profesjonalny fryzjer w Krakowie

Życie pokazuje, że usługi fryzjerskie są nam - konsumentom - niezbędnie potrzebne. Mało kto z nas samodzielnie dba o swoje włosy i wolimy, aby pielęgnacja włosów została w rękach profesjonalisty. Bardzo często salon fryzjerski to jednocześnie salon kosmetyczny,  w którym można wykonać pedicure czy malowanie paznokci.

 

Takie łączone salony fryzjerskie cieszą się popularnością. Jednak salon, gdzie fachowa stylistka fryzur zajmie się nami, wykona usługi takie jak koloryzacja włosów czy upięcie, wciąż posiadają ogromną renomę. Należy do nich fryzjer Kraków - Hairmate - filia jednego z lepszych salonów w Polsce. Czym jest marka Hairmate i co reprezentuje? Dlaczego potrzebujemy fryzjera w ogóle?

 

Fryzura czy terapia, czyli po co nam fryzjer

Zdrowe włosy to jeden z elementów, składających się na nasz perfekcyjny wygląd. Co prawda, w drogeriach znajdziemy wiele preparatów do pielęgnacji włosów, jednak uzyskanie efektu z salonu jest praktycznie niemożliwe w domowych warunkach. Tym bardziej, jeśli na efekt końcowy składa się wysoki profesjonalizm, wiedza i produkty z najwyższej półki, jakie są oferowane przez profesjonalnych fryzjerów. Piękny wygląd wymaga pracy, przy czym w przypadku fryzjerstwa profesjonalnego nie ma znaczenie, o jakiej długości włosów mówimy.

Do fryzjera chodzimy z wielu powodów. Przede wszystkim wizyta daje nam doskonałe samopoczucie i pewność siebie. Zadowolenie, że zajęliśmy się swoim wyglądem i że ktoś o nas zadbał. Czasem pragniemy osiągnąć efekt "wow", aby inni nas podziwiali, a czasami po prostu chcemy poczuć osobistą satysfakcję. Wiele klientów lubi samą atmosferę, jaka wytwarza się u fryzjera - towarzystwo innych osób, ploteczki. Dla niektórych zaś fryzjerzy są jak psychologowie czy barmani, którzy zawsze nas wysłuchają, a do tego zajmą się nami.

Niezależnie od tego, czego potrzebujesz w danej chwili, warto wiedzieć, że profesjonalna obsługa fryzjerska to nie tylko zwykłe układanie fryzur, strzyżenie damskie czy strzyżenie męskie, ale również inne usługi. Do najpopularniejszych zaliczamy upięcia okolicznościowe np. na wesele, strzyżenie, modelowanie, farbowanie, cięcie czy koloryzacja (przy czym możemy wybrać kolor jednolity lub zaszaleć z paletą kolorów na głowie).

 

Hairmate - charakterystyka marki

Szukając odpowiedniego specjalisty, w wyszukiwarce możecie wpisać "fryzjer Kraków" i uzyskać rożne rezultaty. Zaręczamy jednak, że nie znajdziecie w Krakowie lepszego salonu niż Hairmate. Jest to marka, widniejąca w Polsce od 7 lat, powstała dzięki Tymoteuszowi Pięcie i Joannie Bojanek. Tych dwóch artystów fryzjerstwa obeznana jest z nowymi trendami we fryzjerstwie, a także aktywnie te trendy tworzy, a ich dzieła można podziwiać u gwiazd oraz na okładkach magazynów modowych.

W swojej pracy kierują się zarówno szeroką współpracą i otwartością na każdego klienta, jak również stawiają na ludzi z pasją. Markę współtworzy szereg fryzjerów charakteryzujących się najwyższą jakością usług. Prócz wspaniałej kadry, Hairmate stawia na tworzenie trendów i uczestnictwo w świecie fryzjerstwa. Składa sie na to między innymi współpraca z kosmetycznymi gigantami tj. Wella, Schwarzkopf, La Biosthetique, Kevin Murphy, Balmain, Goldwell, System Proffesional. Hairmate współpracuje tez przy sesjach zdjęciowych dla Vogue, Elle, Joy, Glamour, Wysokich obcasów czy TVN. Są też finalistami polskich i zagranicznych konkursów fryzjerskich. Kadra Hairmate bierze udział w szkoleniach w Londynie, Kijowie, Berlinie, Japonii oraz również uzyskuje nagrody indywidualne w konkursach. Poza tym Hairmate tworzy dwa razy w roku swoje autorskie kolekcje i sesje.

 

Co nas wyróżnia

Jeśli jesteś spośród osób chcących wyróżniać się z tłumu, spośród ludzi ceniących niepowtarzalny styl i interesujących się nowymi trendami to z pewnością w naszym salonie znajdziesz to, czego szukasz. Jesteśmy zespołem ogromnego zaangażowania zarówno z kontakt z klientem jak również w zdobywanie i propagowanie wiedzy z zakresu fryzjerstwa. Nasz zespół, składający się z profesjonalistów i ludzi z pasją, zajmie sie twoim strzyżeniem, podejmie się modelowania, strzyżenia i innych zadań, aby stworzyć dla ciebie fryzurę marzeń. Oferujemy najwyższą jakość usług, by zapewnić naszym klientkom zadowolenie. U nas panuje miła atmosfera.

Hairmate to wiedza, styl, doświadczenie, ludzie i zespół. Szkolimy się, uczestniczymy w wielkich sesjach, aby tworzone przez nas fryzury mówiły same za siebie. Jeśli zatem marzysz o włosach jak z bajki czy pierwszych stron gazet umów termin wizyty w salonie online.

Artykuł zewnętrzny