Intymność

Nie pozwól, aby rutyna zabiła namiętność!

Nie pozwól, aby rutyna zabiła namiętność! 4 porady na namiętny wieczór

Pierwszy seks jest niesamowicie emocjonującym doznaniem. Strach, niepewność, ekscytacja, podniecenie to wszystko sprawia, że ciężko o takim doświadczeniu zapomnieć. Niestety, z każdym kolejnym razem, stosunek staje się nieco mniej namiętny. Nie towarzyszy mu już niepewność. W przypadku stałych związków partnerzy znają swoje ciała na pamięć. Sprawia to, że seks staje się mniej ekscytujący. Jeżeli rutyna wkradła się do Twojego związku, zastosuj poniższe porady, aby na nowo rozsmakować się w miłości.

 

Zdecydowana większość par, które mają problemy seksualne, nie opuszcza sypialni. Spróbujcie opuścić bezpieczne łóżko. Świetną alternatywą, która wzbudza znacznie więcej emocji, będzie łazienka. Wspólna kąpiel lub prysznic to może być okazja do ciekawej gry wstępnej, ale również namiętnego stosunku.

Ciepła woda może stanowić dodatkowy bodziec, sprawia ona, że rozluźniają się mięśnie. Prysznic umożliwia dodatkową stymulację łechtaczki strumieniem wody. Warto jednak zadbać o odpowiednią temperaturę, ponieważ skóra w okolicach intymnych jest bardzo delikatna i łatwo można ją oparzyć, dlatego zalecam ostrożność.

 

Co to jest? Zapachowe, kolorowe i gorące, używane w sypialni?

Jeden z najczęstszych sposobów na romantyczny wieczór, świeczki. Budują one klimat rodem z filmu romantycznego. Mogą być one użyte również w nieco bardziej perswazyjny sposób. Gorący wosk potrafi zapewnić niezapomniane doznania seksualne.

Oczywiście, powinniście na to uważać. W zależności od świecy temperatura wosku może się różnić. Jeżeli chcecie urozmaicić swoje łóżkowe doznania o ciepły wosk, wybierzcie świeczki, których temperatura wosku jest jak najniższa, żeby uniknąć oparzeń. Zwróćcie również uwagę na miejsce, gdzie chcecie wylać wosk. Pośladki nadają się do tego świetnie, jednak miejsca intymne są już zbyt delikatne. Unikajcie również wylewania wosku na sutki.

Jednak nie tylko o zabawy woskiem przemawiają za świecami. Światło które one wydzielają, pozwala rozbudzić prawdziwe emocje. Tańczący płomień będzie oświetlał w wyjątkowy sposób wasze nagie ciała. Jeżeli macie jakiś zapach, który budzi wspomnienia namiętnych nocy, warto poszukać świec o właśnie takim zapachu.

 

Namiętna czerwień czy tajemniczy błękit?

Ciężko jednoznacznie wskazać, z jakiego powodu może występować brak satysfakcji z seksu. Czynników może być wiele. Czasem drobna zmiana potrafi rozbudzić namiętność na nowo. I właśnie od takich drobnych zmian zalecam rozpocząć.

Oświetlenie w sztuce to bardzo ważny aspekt. Seks również może w pewnym stopniu przypominać spektakl. Zadbajcie o dobre oświetlenie podczas tego widowiska. Nie chodzi tutaj o to, aby było jasno, wręcz przeciwnie. Półmrok potrafi być znacznie seksowniejszy.

Dosłownie za kilka złotych możecie kupić żarówki umożliwiające zmianę barwy światła. Wasze nagie ciała, które tak dobrze znacie, w innym kolorze będą wzbudzały ekscytację jak za pierwszym razem.

 

Kto tym razem założy spodnie?

Przyjęło się, że to mężczyźni dominują. Być może powinniście odwrócić ten schemat? Dominująca kobieta to skryte marzenie wielu mężczyzn. Również Panie mogą odnajdywać się w tej roli.

Jeżeli dodatkowo zażywacie suplementy zwiększające doznania, to taka zamiana ról może zaowocować najlepszym seksem waszego życia. Wyzbądźcie się ram narzuconych przez społeczeństwo. Jeżeli coś Was podnieca śmiało, praktykujcie to. Jedynym wymogiem jest obopólna zgoda.

Jest to również świetna okazja do zbudowania większego zaufania w związku. No i daje to jeszcze bardzo dużo możliwości do wprowadzania dodatkowych modyfikacji.

artykuł zewnętrzny