Intymność

Naga prawda o pompkach od powiększania penisa

Naga prawda o pompkach do powiększania penisa

Szukasz sposobu aby powiększyć penisa? Myślisz o zastosowaniu pompki do powiększania penisa? Czy uważasz, że w rzeczywistości jest to bezpieczne i skuteczne? Jeśli masz pytania lub wątpliwości, to znaczy, że ten artykuł jest dla ciebie.

 

Istnieje grupa ludzi, którzy twierdzą, że te urządzenia nie działają, są też i tacy, którzy zaklinają się, że to właśnie pompka do penisa jest zbawieniem. W związku z faktem istnienia skrajnych opinii na ten temat, postaramy się nieco sprawę rozjaśnić. Może to pomoże wam w podjęciu decyzji.

 

Jak to działa?

Pompki do penisa są znane wielu pokoleniom. Niemniej nie każdy mężczyzna miał z nimi bliższy kontakt, a niektórzy nawet nie wiedzą o ich istnieniu.

 

Budowa urządzenia jest bardzo prosta, składa się z 2 elementów:

1. Cylinder - podstawa tego produktu, czyli rura wykonana zazwyczaj z tworzywa sztucznego, którą nakłada się na małego przyjaciela. Cylinder połączony jest z pompką.

2. Mechanizm pompowania – jest kilka możliwości, najpopularniejsze są pompki ręczne –gumowe gruszki i pistolety. W sprzęcie droższym, bardziej zaawansowanym, trafiamy na pompki elektryczne a nawet sterowane elektronicznie.

 

Pamiętaj: istnieje wiele różnych marek i modeli do wyboru, upewnij się, że urządzenie posiada odpowiednie atesty dotyczące materiałów, z których je wyprodukowano oraz bezpieczeństwa użytkowania.

 

feromony baner

 

Na początek powinieneś wiedzieć, że pompki stosowane są najczęściej w 2 przypadkach:

1. Zaburzenia erekcji – związane ze słabym krążeniem krwi, które powoduje problemy z osiągnięciem lub utrzymaniem erekcji. Pompowanie zwiększa przypływ krwi do obszaru pachwin, co ostatecznie prowadzi do uzyskania erekcji i utrzymywania jej przez odpowiedni czas.

2. Mały rozmiar penisa - zdarza się, że niektórzy stosują pompki do zwiększenia rozmiarów penisa. Faktycznie jest możliwość zwiększenia długości i obwodu penisa przy użyciu pompki próżniowej. Jednakże wzrost wielkości jest tymczasowy. Zwykle w ciągu około dwudziestu czterech godzin wszystko wraca do normy.

 

Ryzyko

Choć pompki do penisa są stosunkowo bezpieczne w przypadku sporadycznego użytku, istnieje ryzyko związane z ich użytkowaniem, zwłaszcza w przypadku regularnego ich używania. Przed dokonaniem zakupu, pod uwagę powinieneś wziąć nie tylko zalety urządzenia ale i potencjalne ryzyko.

 

1. Pamiętaj, że certyfikowane pompki są przeznaczone tylko do leczenia problemów z erekcją, a nie dla stałego wzrostu wielkości penisa.

 

2. Nie przeprowadzono badań potwierdzających działanie urządzenia. Chociaż niektóre marki reklamują, że w dłuższym okresie regularnego stosowania ich produktu możesz zwiększyć wymiary penisa na stałe. Niestety, nie znalazłem żadnego opracowania potwierdzającego to twierdzenie.

 

3. Częste używanie może faktycznie narazić Cię na ryzyko:

- utraty czucia – nieodwracalne,

-  uszkodzenia tkanek – szczególnie w przypadku, gdy przekraczasz czas użytkowania. Możliwe jest rozerwanie tkanek i stałe uszkodzenie zdolności do erekcji. Ból w takiej sytuacji jest chyba mniej istotny.

 

Tanie repliki

Istnieje wiele tanich podróbek, które są raczej słabo wykonane i zaprojektowane. Dlatego też, inwestując w pompkę,  należy zawsze upewnić się, że kupowany produkt jest dobrze wykonany i wysokiej jakości. Chodzi przecież o twoje bezpieczeństwo.

Wysokiej jakości urządzenia mogą być droższe, jednak warto, ponieważ w ten sposób zmniejszamy ryzyko wystąpienia negatywnych i bolesnych skutków ubocznych.

Reklama

pompki wodne

 

Zanim kupisz

Pompki do penisa są powszechnie dostępne. Dostaniesz je w każdym sklepie dla dorosłych – tym stacjonarnym i internetowym. Ale przed ostatecznym podjęciem decyzji:

 

1. Poszukaj opinii użytkowników, ale tych prawdziwych, a nie pisanych na zamówienie

 

2. Sprawdź istnienie producenta oraz opinie na temat jego innych produktów.

 

3. Sprawdź certyfikaty bezpieczeństwa.

 

martin van maele

 

Najczęściej zadawane pytania

 

1. Czy pompki posiadają wskaźnik ciśnienia?

Niekoniecznie. Jednakże, montowanie takich wskaźników ze skalą ostrzegawczą, jest dobrym pomysłem, szczególnie dla użytkowników początkujących.

 

2. Czy są jakieś przeciwwskazania do używania pomp próżniowych do penisa?

TAK. Nigdy nie należy ich używać w przypadku:

- po operacji powiększenia penisa,

- w przypadku zaburzeń związanych z krzepnięciem krwi, hemofilią,

- w przypadku posiadania implantu prącia.

 

3. Jak trwałe są efekty stosowania pompki?

Rezultaty widać od samego początku, jednak są one tylko tymczasowe i znikają w ciągu jednej godziny.

Wielokrotne, regularne używanie pompki może spowodować dość trwałe powiększenie penisa. Jednak utrzymywanie rozmiarów dzięki działaniu pompki, może w późniejszym czasie skutkować koniecznością jej użycia w celu osiągnięcia erekcji.

Może jednak warto zastanowić się nad naturalnymi metodami (ćwiczeniami) powiększania penisa, które są bezpieczne, a my opisujemy je w innym artykule. Efekty nie są tak spektakularne, jak przy użyciu pompki, ale regularne ćwiczenia dają efekt stały i są bezpieczne. Tu jednak zazwyczaj zawodzi cierpliwość i dyscyplina.

 

4. Ile czasu można trzymać penisa w pompce?

Penis nie powinien być narażony na podciśnienie dłużej niż przez 15 minut w sesji jednorazowej. Później musi biedak odpocząć. W ciągu doby nie powinno się przekraczać 4 takich sesji – co jednak jest sprawą bardzo indywidualną. Najlepiej przeczytać dokładnie zalecenia producenta i skonsultować to ze swoim lekarzem.

Pamiętaj, że pompki wytwarzające próżnię w krótkim czasie, są przeznaczone dla zaawansowanych.

 

5. Ile kosztuje pompka do powiększania penisa?

Podobnie jak w przypadku wielu innych produktów, cena do pompek próżniowych może być bardzo różna. Od tanich podróbek, które nie są zbyt trwałe i bezpieczne – około 20 – 40 zł , do bardzo drogich modeli elektrycznych, których cena może przekraczać nawet 2000 zł.

Jednak urządzenia średniej klasy, ale niezawodne i z atestami które posiadają wszystko co potrzeba (pompkę ręczną, manometr, wąż, cylinder) można kupić w granicach rozsądku: 200 – 600 zł

 

Po przetestowaniu trzech różnych pompek mogę potwierdzić, że te wodne są znacznie lepsze pod wieloma względami, ale niestety są drogie.