Intymność

Orgia - 10 zasad

Orgia - 10 zasad

Różne są upodobania seksualne. Różne też bywają fantazje, a orgia nie jest tu niczym nowym. Ważne jest jednak odpowiednie nastawienie i świadomość, bo może to być doświadczenie szokujące.

 

Aby zabawa była udana musisz mieć pewność, że tego chcesz, to po pierwsze. Po drugie warto przyjąć kilka zasad i pamiętać, że w orgii chodzi wyłącznie o seks.

 

1. Nie daj po sobie poznać, że to dla ciebie nowość

Nawet jeśli jesteś nowicjuszem na imprezie seksualnej, nie pokazuj tego wszystkim, żeby nie przenosić swoich emocji na innych uczestników. Zachowuj się swobodnie, a wszystko pójdzie dużo sprawniej.

 

2. Nie wstydź się

Nie ma nic złego w tym, że chcesz się rozejrzeć. Przecież musisz nawiązać jakiś kontakt, żeby stać się uczestnikiem zabawy. Prawdę mówiąc, nie trzeba wiele zachodu. Ludzie są tam wyłącznie dla seksu.

 

3. Nie przywiązuj się do nikogo

Uczestnicy orgii są tam wyłącznie z chęci uprawiania seksu. Nic więcej. Jeśli zaczniesz zabawę z jedną kobietą, a ona chce przejść dalej – niech to zrobi. To nie jest miejsce dla uczuć. Jest to bufet seksu, z którego każdy korzysta jak chce i próbuje tylu potraw, na ile ma ochotę.

 

4. Traktuj to jak eksperyment

Zostaw swoje emocje w domu. Nie zdziw się, jeśli dwie dziewczyny chcą cię od razu, lub jeśli facet chce, aby mu pomóc z inną kobietą. Próbuj wszystkiego, co jest do spróbowania, jeśli oczywiście masz na to ochotę.

 

w grupie 1

 

5. Nie naciskaj

Szanuj wybory partnerów. Możesz posunąć się tak daleko jak oni tego chcą. Sam przecież też nie chcesz być do niczego przymuszany.

 

6. Nie przeszkadzaj innym

Pamiętaj, że uczestnicząc w orgii jesteś trybikiem tej maszyny. Nie stawaj na drodze innych uczestników. Zamiast prowadzić do kolizji, po prostu do nich dołącz.

 

7. Zabierz z sobą dziewczynę

Jeśli znajdziesz dziewczynę, która też jest zainteresowana takim seksem, zaproś ją na tę imprezę. To będzie gwarantować, że kogoś już będziesz znać i z pewnością będzie wam łatwiej zacząć. Przy okazji stajesz się bardziej atrakcyjnym elementem tej gry.

 

w grupie 2

 

8. Poznaj zasady

Każda taka impreza ma swoje zasady. Warto się z nimi zapoznać wcześniej, żeby nie stać się imprezowym dupkiem, który nie ma pojęcia o tym co się tam dzieje. Chcesz się przecież dobrze bawić a nie wkurzać się, bo myślałeś, że będzie inaczej.

 

9. Zero kamer

Jeżeli z góry nie jest zaznaczone, że imprezę można nagrywać, to lepiej tego nie rób. Jeśli chcesz całemu światu pokazać swoje umiejętności, to poszukaj takiej imprezy, gdzie wszyscy uczestnicy wyrażają na to zgodę. Sam pewnie nie chciałbyś, aby ktoś wykręcił ci taki numer.

 

10. Baw się dobrze

Seks ma być przyjemny. Seks z gronem ludzi może być jeszcze bardziej przyjemny, oczywiście pod warunkiem, że tego chcesz i to właśnie kręci cię najbardziej. Więc baw się dobrze i pamiętaj o zasadach, oraz o zabezpieczeniu. Nie znasz większości uczestników, a oni nie znają ciebie. Zabezpieczenie jest zatem warunkiem koniecznym z wielu powodów, które przecież dobrze znasz.