O zdrowiu

Perły Księżniczki - sekret chińskiej medycyny tylko dla kobiet

Perły Księżniczki - sekret chińskiej medycyny tylko dla kobiet

Szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się dolegliwości ze strony kobiecego układu rozrodczego? Nie chcesz łykać antybiotyków? Poznaj sekret chińskich kobiet – Perły Księżniczki. Receptura oparta na naturalnych składnikach jest skuteczną alternatywą dla tradycyjnych metod leczenia chorób kobiecych.

 

Perły Księżniczki – sekret chińskiej medycyny tylko dla kobiet

Medycyna chińska ma bardzo długą tradycję. Zgodnie z nią leczy się nie choroby, ale człowieka. Pomocne w tym mają być przede wszystkim preparaty pochodzenia naturalnego, stosowane od wieków. Nie inaczej jest z Perłami Księżniczki – wielkim sekretem medycyny chińskiej, dopiero od niedawna dostępnym w Europie.

Perły Księżniczki zostały stworzone z myślą o leczeniu dolegliwości typowo kobiecych. Przy okazji mają też pozytywny wpływ na skórę i stan narządów wewnętrznych. Można je stosować w przypadku infekcji lub w ramach profilaktyki. Ze względu na specyfikę stosowania (aplikacja dopochwowa) globulek tych nie mogą stosować mężczyźni.

 

Perły księżniczki – jak stosować

Pojedyncza kuracja Perłami Księżniczki trwa miesiąc. Jedna perełka przypomina miniaturowy tampon, który należy zaaplikować głęboko do pochwy na trzy dni. Po tym czasie należy zrobić dwudniową przerwę i powtórzyć to samo z kolejnymi perłami. Dla wzmocnienia efektu rekomenduje się tzw. aplikacje przypominające. W tym celu aplikuje się raz w miesiącu jedną perełkę na trzy dni.

Ponieważ stosowanie Pereł Księżniczki wiąże się z oczyszczaniem pochwy, koniecznie trzeba pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu bielizny.

 

Perły księżniczki – na jakie choroby pomagają

Perły Księżniczki mają wielorakie działanie i sprowadzanie ich tylko do roli leku, jest poważnym błędem. Niemniej nie można zaprzeczyć, że są cennym wsparciem w leczeniu endometriozy, nadżerek, grzybiczych, wirusowych i bakteryjnych zakażeń pochwy, mięśniaków, torbieli jajników. Przywracają regularną owulację, co doceniają zwłaszcza kobiety mające problemy z zajściem w ciążę.

Ta dość długa lista dolegliwości to zaledwie ułamek tego, w czym mogą być pomocne Perły Księżniczki. Dość powiedzieć, że ich działanie nie ma charakteru miejscowego. Stosowanie Pereł Księżniczki usuwa niedoskonałości cery, pozytywnie wpływa na stan skóry, a nawet redukuje zmarszczki.

Artykuł zewnętrzny