Żyć Dobrze

Pomysł na prezent - etui na telefon

Pomysł na prezent - etui na telefon

Każdy z nas tak samo lubi dostawać prezenty jak i je dawać. Często jednak zdarza się tak, że gdy chcemy komuś sprawić niespodziankę nie mamy po prostu pomysłu na upominek. W takiej sytuacji warto kupić praktyczny produkt, który sprawi radość obdarowanej osobie.

Takim prezentem na pewno będzie pokrowiec na telefon i szkło hartowane, które oprócz ochrony smartfona pomogą spersonalizować ten niezastąpiony w codziennym życiu gadżet. Dla osób, którym spodobał się taki pomysł na prezent podpowiemy na co zwrócić uwagę podczas zakupu i czego zdecydowanie się wystrzegać.

 

Jak wybrać pokrowiec na prezent?

Wybór etui na telefon musimy rozpocząć od ustalenia modelu do, którego chcemy dopasować obudowę. Bez tej niezbędnej informacji nie będziemy w stanie kupić odpowiedniego pokrowca przez co nasz pomysł na prezent może okazać się bezużytecznym upominkiem. Zwróćmy uwagę na dokładną nazwę modelu, ponieważ niektóre telefony różnią się jedną literą lub cyfrą, a posiadają całkowicie odmienne wymiary, wygląd i kształt. Posiadając tą podstawową wiedzę, musimy się zastanowić jaki pokrowiec na telefon najbardziej przyda się obdarowanej osobie. W tym celu warto zaobserwować, w jakich sytuacjach najczęściej używany jest smartfon i do czego jest wykorzystywany.

Dla osób uprawiających sporty i aktywnie korzystających ze smartfona, dobrym wyborem będzie pancerne etui o najwyższej odporności na uszkodzenia. Tego typu pokrowiec na telefon wykonany jest z połączenia poliwęglanu i tworzywa TPU, które gwarantują najlepszą ochronę przed upadkami i zarysowaniami. Miłośnikom minimalizmu do gustu powinno przypaść cienkie lub przezroczyste etui na telefon, które nie zwiększa zbytnio rozmiarów telefonu i subtelnie podkreślające jego naturalne kształty. Bardziej praktyczni użytkownicy na pewno docenią natomiast pokrowce klapkowe, które nie potrzebują dodatkowej ochrony ekranu a niekiedy wyposażone są również w poręczne kieszenie na dokumenty i gotówkę.

 

Jaką ochronę ekranu wybrać?

Poza prezentem w postaci etui na telefon dobrym pomysłem na prezent będzie również szkło hartowane lub folia ochronna, które dodatkowo zabezpieczą wyświetlacz przed uszkodzeniami. Na rynku występuje wiele modeli, które różnią się parametrami. Dlatego powinniśmy dłużej zastanowić się nad wyborem upominku w tej postaci. Warto zauważyć, że najlepsze parametry ochronne wykazują szkła hartowane i polecane są dla osób, których telefon często ma kontakt z ostrymi przedmiotami lub narażony jest na upadki. Folie charakteryzują się słabszą ochroną i dobrze sprawdzą się w mniej ekstremalnych sytuacjach, przypadną do gustu użytkownikom, którzy preferują lekkie zabezpieczenie wyświetlacza.

Szkła oprócz swoich właściwości ochronnych często wyposażone są również w specjalne powłoki zabezpieczające przed zanieczyszczeniami, dzięki czemu dużo łatwiej utrzymać je w idealnej czystości. Niektóre modele posiadają również warstwy ograniczające odbijanie światła, które świetnie sprawdzają się podczas użytkowania telefonu w pełnym słońcu na plaży. Dla chcących zachować prywatność podczas korzystania ze smartfona idealnym rozwiązaniem będą szkła ze specjalną powłoką prywatyzującą. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii wyświetlacz czytelny jest pod kątem prostym, uniemożliwiając osobom postronnym na podglądanie ekranu.

 

etui na telefon

 

Etui na telefon i szkło hartowane - dobry pomysł na prezent

Bez wątpienia dla każdego użytkownika smartfona zabezpieczenie jest kluczową i bardzo ważną kwestią, dlatego obdarowanie kogoś pokrowcem na telefon będzie trafnym wyborem - zapewnia ekspert ze sklepu Caseworld. Na rynku znajduje się bardzo dużo różnych modeli, wśród których na pewno znajdziemy interesujący nas model. Najważniejszą kwestią jest dobranie odpowiedniego pokrowca zgodnie z wymaganiami osoby obdarowywanej. Dlatego nie podejmujmy decyzji zbyt pochopnie i dowiedzmy się jakie są potrzeby obdarowanego. Warto przy tej okazji również zasięgnąć opinii ekspertów lub osób z obsługi sklepu z akcesoriami do telefonów, które mają większe rozeznanie w wymaganiach poszczególnych grup użytkowników.

Artykuł zewnętrzny