Intymność

Prezerwatywa - instrukcja obsługi

Prezerwatywa - instrukcja obsługi

Każdy męzczyzna wie jak posługiwać się prezerwatywą. Jednak nikt nie wie dlaczego nie zawsze to wychodzi tak jak powinno. Nie ma się czego wstydzić. Warto zrobić to dobrze, żeby seks był bezpieczny i przyjemny na tyle, na ile możliwe to w pokrowcu.

 

PREZERWATYWA
instrukcja obsługi

zakladanie1Przed otwarciem opakowania foliowego przesunąć umieszczoną wewnątrz prezerwatywę, aby jej nie uszkodzić przy rozrywaniu opakowania. Opakowanie foliowe otwierać delikatnie, nie używając ostrych narzędzi. Prezerwatywę wyjmować ostrożnie, by nie spowodować jej uszkodzenia np. paznokciem, biżuterią itp.

 

zakladanie2Prezerwatywę należy założyć na penisa w stanie erekcji, przed jakimkolwiek kontaktem narządów płciowych partnerów. Tylko prawidłowe założenie pomoże uniknąć niepożądanej ciąży i zakażenia chorobami przenoszonymi drogą płciową. Prezerwatywę należy umieścić na czubku penisa, rulonikiem na zewnątrz.

 

zakladanie3Kciukiem i palcem wskazującym jednej ręki należy chwycić zbiorniczek prezerwatywy w taki sposób, aby zapobiec dostaniu się powietrza do jej wnętrza – pozostawienie powietrza w prezerwatywie może spowodować jej pękniecie. Drugą ręką nałożyć prezerwatywę na członek w stanie wzwodu. Prezerwatywa nie powinna ściśle przylegać do szczytu członka – należy pozostawić do 2 cm wolnego miejsca, a następnie rozwinąć rulonik aż do nasady penisa.

 

zakladanie4Bezpośrednio po wytrysku nasienia ostrożnie wycofać penisa, przytrzymując mocno prezerwatywę przy jego nasadzie. Po stosunku należy unikać kontaktu z pochwą zarówno zużytej prezerwatywy jak i penisa, aby nie dopuścić do przedostania się spermy. Zużytą prezerwatywę należy zawinąć w papier i wyrzucić do śmieci (nie do toalety). 

 

Nigdy nie używaj tej samej prezerwatywy dwa razy,
nawet w przypadku następujących po sobie stosunków!

Źródło: www.unimil.com.pl

 

 Reklama

feromony skuteczne