Intymność

Problemy z potencją?

Problemy z potencją? – Weź Permen King!

Nie wszyscy mężczyźni zdają sobie sprawę, że istnieją skuteczne suplementy, dzięki którym będą mogli sprawić sobie i swoim partnerkom pełną radość z uprawianego seksu. Na polskim rynku jest sporo preparatów na potencję do wyboru. Producenci prześcigają się w propozycjach, jednak jak wybrać najlepszy? Oto prosta podpowiedź.

 

Które tabletki na potencję najlepsze?

Można obecnie znaleźć sporą liczbę tabletek na potencję i preparatów poprawiających sprawność seksualną. Jednak wybór najskuteczniejszych może okazać się tym bardziej trudny bez fachowego wsparcia. Mężczyźni z takiej przyczyny rezygnują często z zakupu, mimo świadomości dostępności preparatów i nadal nic nie robią ze swoim problemem. Innym razem, kupują produkty niewiadomego pochodzenia z polecenia znajomych, lecz niewiadomego źródła.

Wśród opinii seksuologów jednym z lepszych środków poprawiających potencję dla mężczyzn jest Permen King. To konkretna i godna polecenia propozycja farmaceutów i lekarzy, która jak wynika z opinii internautów, także jest bardzo zadowalająco oceniana przez samych użytkowników, jako po prostu skuteczna.

 

Właściwości składników

Permen King to kompozycja składników roślinnych o bardzo wysokiej jakości. To one głównie wspomagają naturalny proces wywołania erekcji. Decydujące znaczenie ma też zawartość podwójnej ilości L-argininy, chlorowodorku o kluczowym znaczeniu dla tego preparatu. Składniki dobrane z najwyższą starannością przez technologów, sprawiają, że produkt przeznaczony jest do regularnego stosowania bez skutków ubocznych.

Dla zwiększenia efektu w dłuższym czasie, również po zakończeniu suplementacji, zastosowane zostały następujące składniki aktywne: żeń-szeń, który pomaga wywołać i wzmocnić erekcję oraz ma korzystny wpływ na stan psychofizyczny mężczyzn. Tzw. buzdyganek naziemny, który poprawia sprawność seksualną i wyzwala pożądanie. No i wspomniana L-arginina – będąca prekursorem tlenku azotu, tj. cząsteczki odgrywającej w organizmie kluczową rolę w regulacji krążenia, tak niezbędnego dla satysfakcjonującej erekcji.

 

Kiedy sięgnąć po Permen King?

Permen KING jest zalecany do długotrwałego stosowania. Szczególnie poleca się go osobom odczuwającym przedłużające się osłabienie sprawności seksualnej, wtedy, gdy są podejrzenia, że nie chodzi o sferę emocjonalną czy uczuciową, tylko rzeczywiście problem jest po stronie zdrowia fizycznego. Zalecane dzienne spożycie to 1-2 tabletki dziennie. Zażywa się je w trakcie lub po posiłku, popijając odrobiną płynu. Osiągnięcia pozytywnych efektów można oczekiwać, stosując preparat regularnie przez około 6 tygodni. Najbardziej zadowalające rezultaty daje codzienne stosowanie preparatu w połączeniu z innym produktem tej samej marki o nazwie Permen Go! Ten ostatni zażywa się na 1h przez seksem.

 

Permen jest bezpieczny, ale…!

Uważać należy, aby nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Ponadto lekarze zwracają szczególną uwagę na fakt, by dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia, stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić aktywny tryb życia. Nie można też traktować tego suplementu jako substytutu innych składników diety.

Problemy z potencją to jeden z trudniejszych tematów tabu wśród mężczyzn w dzisiejszych czasach. Na szczęście, coraz więcej z nich korzysta z dostępnej wiedzy i gotowych, bezpiecznych środków, by sobie pomóc. Bo najważniejszą rzeczą jest zawsze odważne stawienie czoła problemowi. Konsultacja z seksuologiem jest zawsze dobrym posunięciem, aby zdiagnozować, gdzie mogą leżeć źródła problemu. Bo choć wiadomo już powszechnie, że wynikają one z wielu czynników, takich jak codzienny stres, wysiłek, zła dieta czy nieuregulowany tryb życia, to jednak każdy mężczyzna jest inny.

Kłopot z potencją może powodować dużą frustrację, a nawet lęk przed intymnym zbliżeniem. To nie jest dobre dla stanu psychofizycznego osoby, która się z tym problemem boryka. Odzyskanie radości z udanego seksu to jeden z fundamentów zdrowia ogólnego człowieka. Jest więc o co zawalczyć!

Artykuł zewnętrzny